Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 19, 00:10)
Ne, nu, baik jau, viskas gerai su ta Baltarusija, gerai ten žmonės gyvena, darbo turi, pavalgyti pigiai....  rolleyes.gif  rolleyes.gif

Ir Baskovas apie meilę dainuoja... Rimtai, susimaišiau unsure.gif
Atsakyti
[quote=paštininkė,2020 09 18, 23:18]
bet - va, Baltarusijoj vakar moterų forume kalbėjo Lutukės, Idomucia, Montevertės ginamas Lukašenko:

Gal surask kokia info kur as ji giniau, nes neprisimenu, kad man to kolchozniko likimas rupetu. Jis jau niekamm nerupi, net Putinui terupi tiek tiek, kad dabar negali jo nuimti, nes rusai pagalvos, kad demonstracijomis galma ko pasiekti. Bet tarakonui jau dienos suskaiciuotos.

Nustojai mastyti
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 18, 19:44)
Tikrai butu maladec, jei butu isteige koki fontlda prievartos aukoms, surengtu nemokamu koncertu prievartis aukoms, garsiai sauktu del Jurbarko prievartos aukos. Tikrai butu labai grazu ir kilnu is ju puses. Tada galetu ir sia problema iskelt del baisiosios reklamos.
O dabar uzsimane  pasipiarinti.

Doroves gurum Susiriejes su visais, neveltui cigonu vadina. Fb komentaruose necenzuriniai zodziai liejasi, o save skaito visuomenes veikeju, elitu.
Beje, aprangiscjidas kai kuriose vietose urgi galioja. Erika vienuolyne koncertuoja beveik nuogais papais.
Oi, tikri benuodemingieji.
Papildyta:

Daug dar kas priklauso nuo nagu ilgio biggrin.gif .


Tau reiktų fondo, o man pakanka ir to, kad jie pasakė ir už mane garsiai, kad ne kokiu pavyzdžiu "Telia" siūlo sekti. Aš neturiu smurto patirčių, bet visada, kai tik ant scenos ar reklamoje pamatau brolius, prisimenu, už ką jie yra teisti. Maladec, nes drąsu yra paprieštarauti "dievų" garbintojams. Maladec, nes turi tvirtus principus ir jų "linksmuolių" populiarinimas nenulaužė.
Atsakyti
Rūta Latinytė. Kokias problemas parodė Lavrinovičių

Patiko, kaip sudelioti sioje istorijoje bent jau man rupimi akcentai.
Atsakyti
Baltarusijos valdžia sukėlė naujų kaltinimų klastojimu ir balsų vagyste - 15-metės Stefanios Sokolovos balso. Ji atsisakė pasirodyti koncerte, kuris vyko rugsėjo 17-osios vakarą „Minsk-Arena“ palaikant Aleksandrui Lukašenkai. Ir tada su nuostaba Sokolova pamatė, kaip kita nežinoma atlikėja dainuoja nuo scenos pagal fonogramą jos balsu. biggrin.gif

negali sustoti vogti

https://www.znak.com...el_pod_ee_zapis
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 19, 10:19)
Rūta Latinytė. Kokias problemas parodė Lavrinovičių

Patiko, kaip sudelioti sioje istorijoje bent jau man rupimi akcentai.


Ne taip seniai savo „Instagram“ paskyroje Vilniaus policijos pareigūnas rašė: „Mažiau lakt reikia ir raitytis ir nieko nebus.“ Apie trumpą sijoną, kaip lengvinančią aplinkybę prievartautojui, vis dar galima išgirsti ir iš teisėjų. Tenka liūdnai konstatuoti, kad reputacijos atžvilgiu, savo vardą Lietuvoje nepataisomai susigadina ne žymus žmogus, padaręs nusikaltimą, bet jo auka.

Tokių pašaipų sulaukė moterys, prakalbusios apie politiko K. Pūko priekabes, me too istorijas apie Šarūną Bartą, Joną Vaitkų ir kitus papasakojusios menininkės, net ir nuo smurto nuketėjusi septyniolikmetė jurbarkietė savo adresu sulaukė ir grasinančių žinučių, ir paniekos kupinų interneto komentarų.


Mane užmuša tokie.... Ko norėti iš valdžios, kai didelė visuomenės dalis tokia. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 19, 10:19)
Rūta Latinytė. Kokias problemas parodė Lavrinovičių

Patiko, kaip sudelioti sioje istorijoje bent jau man rupimi akcentai.


Puikiai sudėlioti istorijos akcentai
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 18, 18:42)
95 proc rašliavos SM pas mane iš telefono. Matyt pirštai dar nepasenę, išeina normaliai rašyt.
Be to, kompas "pririša" , prie namų ar ir prie stalo, jei stacionarus. O tel gali pamaigyt bet kur.

Yra kompas namie, nesu buvus prisėdus, tiesiog nėra poreikio, viskas telefone, taip žymiai patogiau.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 19, 15:04)
Yra kompas namie, nesu buvus prisėdus, tiesiog nėra poreikio, viskas telefone, taip žymiai patogiau.

Aš prie kompo tik kažką "rimto" veikiu, prie stalo ramiai atsisėdu, darbai mokslai, reikalai įv, na kai jau reikia wordų, exeliukų ir tt, bet net ir tai neturiu pelės biggrin.gif Kartais antrą didelį moniką pasijungiu, bet SM skrolint patogiausia kur nors kojas patogiai susikėlus cool.gif
Atsakyti
[quote=IDOMUCIA,2020 09 19, 08:52]
[quote=paštininkė,2020 09 18, 23:18]
Gal surask kokia info kur as ji giniau
Nustojai mastyti
[/quote]
Gausi ta, kur tildot, kad domėtis nereikia, nes.... biggrin.gif

O Jūs tikrai žinot, kas yra mąstymas?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 20 rugsėjo 2020 - 09:39
biggrin.gif

https://www.instagra...id=giqqiyul3hqo
Atsakyti