Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 18, 15:54)
tau ta sritis ziuriu labai idomi, vis kokia naujiena pateiki, vis

O tave taii nervyja, todel ir rasau.

Dar aukcione kazkada ( cia, Lietuvoj) buvo parduota klaviatura berods uz 70 lutu, kur kazkokia silikoniniais papais blondine trynesi.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 18, 16:54)
tau ta sritis ziuriu labai idomi, vis kokia naujiena pateiki, vis demesi atkreipi  biggrin.gif

taigi sakiau, mokosi pūtes depiliuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 18, 16:53)
taigi sakiau, mokosi pūtes depiliuot biggrin.gif

Tavo plaukotos klitorio anomalijos tikrai nedepiliuosiu😣.
Mars pas medikus.
Atsakyti
aš viškai Didžiulių pusėje popc1.gif tiesiog maladėc.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 18, 16:54)
va kai ismoksi ir atskirsi siuos dalykus, tai ir pasnekesim  mirksiukas.gif
...

Aš tavęs konstruktyviai nekritikuoju, gali būt rami.
Čia pirma pamoka tau, nemokama.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 18, 15:46)
O tu gal ubage normalios klaviaturos neiperki ar gal kur kalejime sedi? Suprantu kokie keliaujantys autobusuose, bet namuose tai zmones turi kompus ir monitorius. O ne spokso i maza ekraneli ir maigo mazyciu migtukus su atgrubusiais nuo sentaves pirstais.

95 proc rašliavos SM pas mane iš telefono. Matyt pirštai dar nepasenę, išeina normaliai rašyt.
Be to, kompas "pririša" , prie namų ar ir prie stalo, jei stacionarus. O tel gali pamaigyt bet kur.
Atsakyti
Tikrai butu maladec, jei butu isteige koki fontlda prievartos aukoms, surengtu nemokamu koncertu prievartis aukoms, garsiai sauktu del Jurbarko prievartos aukos. Tikrai butu labai grazu ir kilnu is ju puses. Tada galetu ir sia problema iskelt del baisiosios reklamos.
O dabar uzsimane pasipiarinti.

Doroves gurum Susiriejes su visais, neveltui cigonu vadina. Fb komentaruose necenzuriniai zodziai liejasi, o save skaito visuomenes veikeju, elitu.
Beje, aprangiscjidas kai kuriose vietose urgi galioja. Erika vienuolyne koncertuoja beveik nuogais papais.
Oi, tikri benuodemingieji.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 18, 17:42)

95 proc rašliavos SM pas mane iš telefono. Matyt pirštai dar nepasenę, išeina normaliai rašyt.
Be to, kompas "pririša" , prie namų ar ir prie stalo, jei stacionarus. O tel gali pamaigyt bet kur.

Daug dar kas priklauso nuo nagu ilgio biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 18, 17:53)
taigi sakiau, mokosi pūtes depiliuot biggrin.gif

na palengvejo, galvojau jau blogiau kas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 18, 18:42)
Aš tavęs konstruktyviai nekritikuoju, gali būt rami.
Čia pirma pamoka tau, nemokama.

Na neina daryti, to ko nemoki, ir taip aivaizdu, na bet gerai, kad bent pati supranti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 09 18, 18:44)
Tikrai butu maladec, jei butu isteige koki fontlda prievartos aukoms, surengtu nemokamu koncertu prievartis aukoms, garsiai sauktu del Jurbarko prievartos aukos.

o tu ko to nedarai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 18, 19:18)
Na neina daryti, to ko nemoki, ir taip aivaizdu, na bet gerai, kad bent pati supranti  4u.gif

Džiaugiuosi, kad bent kartais sugebi save blaiviai įvertinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 18, 18:18)


o tu ko to nedarai?  bigsmile.gif

O as kazko piarinuosi ar sukauju viesumoje kaip dainoriai ar tu sm?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 18, 18:42)
95 proc rašliavos SM pas mane iš telefono. Matyt pirštai dar nepasenę, išeina normaliai rašyt.
Be to, kompas "pririša" , prie namų ar ir prie stalo, jei stacionarus. O tel gali pamaigyt bet kur.

tai ką tuomet tai sako apie tavo draugutę cambalinę? neadekvati, kad taip rašo? biggrin.gif
Atsakyti
Trumpai:

Cambala, mano akyse esat žemiau grindajuostės, po visko, ką čia parašėt pastarosiomis dienomis. Nusiritot iki Montevertės lygio, kur Jums ir vieta - riekitės abi, daugiau nereaguosiu.


Baisu skaityti tai, ką Cambala rašo apie moteris, patyrusias smurtą Lietuvoje, bet - va, Baltarusijoj vakar moterų forume kalbėjo Lutukės, Idomucia, Montevertės ginamas Lukašenko: ne, na, tikrai neįsivaizduoju, kad tokią kalbą net koks Puidokas Lietuvoj galėtų pasakyti - mes visiškai kitam lygyje, net jei čia diskutuojančios to nesupranta. Vien "чисто женские дела", ką reiškia? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Fiziologiją - na, mėnesines, gimdymą, kai tuo tarpu jis mačo Lukašenka užsiiminėja vyrų reikalais....

Ir 6000 moterų jam ploja unsure.gif

Ir tai visiškai šalia mūsų...

https://www.youtube....h?v=nqRT5_1FCMA
**************
Dėl sienų uždarymo, tai įdomu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
[/quote]
unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 18 rugsėjo 2020 - 22:21
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 18, 23:18)
Trumpai:

Cambala, mano akyse esat žemiau grindajuostės, po visko, ką čia parašėt pastarosiomis dienomis. Nusiritot iki Montevertės lygio, kur Jums ir vieta - riekitės abi, daugiau nereaguosiu.
Baisu skaityti tai, ką Cambala rašo apie moteris, patyrusias smurtą Lietuvoje, bet - va, Baltarusijoj vakar moterų forume kalbėjo Lutukės, Idomucia, Montevertės ginamas Lukašenko: ne, na, tikrai neįsivaizduoju, kad tokią kalbą net koks Puidokas Lietuvoj galėtų pasakyti - mes visiškai kitam lygyje, net jei čia diskutuojančios to nesupranta. Vien "чисто женские дела", ką reiškia? bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Fiziologiją - na, mėnesines, gimdymą, kai tuo tarpu jis mačo Lukašenka užsiiminėja vyrų reikalais....

Ir 6000 moterų jam ploja unsure.gif

Ir tai visiškai šalia mūsų...

https://www.youtube....h?v=nqRT5_1FCMA
**************
Dėl sienų uždarymo, tai įdomu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

unsure.gif

Ne, nu, baik jau, viskas gerai su ta Baltarusija, gerai ten žmonės gyvena, darbo turi, pavalgyti pigiai.... rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 19 rugsėjo 2020 - 00:11