Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 23:27)
Yra / buvo merginu, kurios apsimet5ecpipnamietemiis. Ar tai neigsi?
As dar karta klausiu - KA sie du  emigrantai gero padare del  LT? Labdaru fondai is tos pacios reklamos. Buvo? Ne.
Is lavrinovociu buvo.

Tai del to jie ir gavo maziau kalejimo, nes teige, kad ta mergina sakesi esanti pilnamete, nezinau ,kai tai is vis galima irodyti teisme , tokius zodzius, matomai buvimas krepsininku daug lemia... unsure.gif

o koks skirtumas, tik Motinos Tereses gali pasakyti, kad prievartavimas slykstus nusiklaitmas? blink.gif

ko tu taip gini prievartautojus? kazkaip liecia asmeniskai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 rugsėjo 2020 - 22:33
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 16, 21:51)

Eik nx, nekomentavus manes.
Diskusija idomi su mastanciais, debile.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 16, 21:51)

Eik nx, nekomentavus manes.
Diskusija idomi su mastanciais, debile.
Papildyta:
Ubunte, tu esi debile. Nevark mane komentjodama ir uzdavinedaka klausimus.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 23:41)
Eik nx, nekomentavus manes.
Diskusija idomi su mastanciais, debile.
Papildyta:

Eik nx, nekomentavus manes.
Diskusija idomi su mastanciais, debile.
Papildyta:
Ubunte, tu esi debile. Nevark mane komentjodama ir uzdavinedaka klausimus.

kokia dar diskusija, tu savo nusisnekejimus vadini diskusija? tu ir mastymas eina siame gyvenime atskirom linijom....

Mano klausimai retoriniai, gali is vis eiti ir praeiti 4u.gif Tu tiek ir temoki kabinetis prie zmoniu isvaizdos keiktis ir siuntineti...is taves jokiu atsakymu logisku, adekvaciu ir nesitikiu....nesinervink.

Paprasciausiai esu apsalusi, nesitikejau, kad situacija ant tiek prasta Lietuvoje su empatija, su moteru padetim, su nusikaltimu tolerancija ir nekreipimu demesio....ziauru....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 rugsėjo 2020 - 22:50
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 16, 22:47)
kokia dar diskusija, tu savo nusisnekejimus vadini diskusija? tu ir mastymas eina siame gyvenime atskirom linijom....

Mano klausimai retoriniai, gali is vis eiti ir praeiti  4u.gif  Tu tiek ir temoki kabinetis prie zmoniu isvaizdos keiktis ir siuntineti...is taves jokiu atsakymu logisku, adekvaciu ir nesitikiu....nesinervink.

Paprasciausiai esu apsalusi, nesitikejau, kad situacija ant tiek prasta Lietuvoje su empatija, su moteru padetim, su nusikaltimu tolerancija ir nekreipimu demesio....ziauru....

Viska isstenejai?
O dabar eik ir paciulpk savo vyrui.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 23:27)
Yra / buvo merginu, kurios apsimet5ecpipnamietemiis. Ar tai neigsi?
As dar karta klausiu - KA sie du  emigrantai gero padare del  LT? Labdaru fondai is tos pacios reklamos. Buvo? Ne.
Is lavrinovociu buvo.
Pasitaisau - imigtantai. Jurgis ir erika. Pavardink ju slove Lietuvai.

Dar pasakyk, kad Didžiuliai blogesni nei broliai? Turbūt nusikaltėliai, nes tau atrodo, kad labdaros nedalina ir kažkada ten jaunystėj uliavojo kaip ir dauguma jaunų žmonių?
O brokių šlovė tokia, kad žinomi kaip prievartautojai? g.gif

Tai patys kalti bernai, kad paso neprašo prieš kišdami nepilnametei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 16, 23:06)
Dar pasakyk, kad Didžiuliai blogesni nei broliai? Turbūt nusikaltėliai, nes tau atrodo, kad labdaros nedalina ir kažkada ten jaunystėj uliavojo kaip ir dauguma jaunų žmonių?
O brokių šlovė tokia, kad žinomi kaip prievartautojai? g.gif

Tai patys kalti bernai, kad paso neprašo prieš kišdami nepilnametei  mirksiukas.gif

Man jau atsibodo lavrikai ir didziuliai.
Didzuliai yra mazuliai, pavydi kazko kazkam, bande inkst. Slyksti seimynelee po visko. Juk jei kazkas tikrai kabintu - draskytusi jurgis su erika kad LT teismai ne kokie, mazai dave.
As neseku krepsinio Lietuvos. Zinau tik tiek, kiek per zinias rodo. Reklamos blokuotis, ju nematau. Su lavrikais irgi nemaciau. Kam kliuna - irgi galetu blokuot.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 17, 00:22)
Man jau atsibodo lavrikai ir didziuliai.
Didzuliai yra mazuliai, pavydi kazko kazkam, bande inkst. Slyksti seimynelee po visko. Juk jei kazkas tikrai kabintu - draskytusi  jurgis su erika kad LT teismai ne kokie, mazai dave.
As neseku krepsinio Lietuvos. Zinau tik tiek, kiek per zinias rodo. Reklamos blokuotis, ju nematau. Su lavrikais irgi nemaciau. Kam kliuna - irgi galetu blokuot.

Didžiuliai šlykštūs dėl išsakytos nuomonės, o broliai ne dėl nusikaltimo? g.gif

Prie ko čia teismas? Asmeniškai manau, kad daugiau galėjo duoti, bet ne tame esmė, o moralėje. Jos jokiais kalėjimo metais nenuplausi.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 16, 23:28)
Didžiuliai šlykštūs dėl išsakytos nuomonės, o broliai ne dėl nusikaltimo? g.gif

Prie ko čia teismas? Asmeniškai manau, kad daugiau galėjo duoti, bet ne tame esmė, o moralėje. Jos jokiais kalėjimo metais nenuplausi.

Ar specialiai atsirenki kazko nematyt mano postuose ar vakar pas tave su teksto suvokimu problemos?
Prievartos nepateisinu. Bet bendroje visumoje dainoreliai patys nera sventi. Todel teistti po n metu , tampyti kazka yra kvaila. Juolab kad po isejimo is botes atsiprase Lavriku seimos, dabar vel tas pats. Nu glusai ir tiek.


Prie to. Kodel tafa Difziuliai meplysavo, nesobaisejo kad tik 5 metus gavo. Gi Erila pasisako uz prievartaitoju kastracija. Na tai tada halejo abu skalambyt ant visos Lietuvos, reikalat didesnes bausmes.
Vnz nugrse dainoreliai truputi demesio havo Lavrinoviciu saskaita.


Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 16, 23:28)
Didžiuliai šlykštūs dėl išsakytos nuomonės, o broliai ne dėl nusikaltimo? g.gif

Prie ko čia teismas? Asmeniškai manau, kad daugiau galėjo duoti, bet ne tame esmė, o moralėje. Jos jokiais kalėjimo metais nenuplausi.

Ar specialiai atsirenki kazko nematyt mano postuose ar vakar pas tave su teksto suvokimu problemos?
Prievartos nepateisinu. Bet bendroje visumoje dainoreliai patys nera sventi. Todel teistti po n metu , tampyti kazka yra kvaila. Juolab kad po isejimo is botes atsiprase Lavriku seimos, dabar vel tas pats. Nu glusai ir tiek.


Prie to. Kodel tafa Difziuliai meplysavo, nesobaisejo kad tik 5 metus gavo. Gi Erila pasisako uz prievartaitoju kastracija. Na tai tada halejo abu skalambyt ant visos Lietuvos, reikalat didesnes bausmes.
Vnz nugrse dainoreliai truputi demesio havo Lavrinoviciu saskaita.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 12:57)
Vmz nemoka graziai iseit pralaimejes.

visai kaip tu biggrin.gif
Atsakyti
Camba
Tu kaip užsikirtus plokštelė. Tai kuo tie Didžiuliai nėra šventi? Nepadarę jokio nusikaltimo ir net nepagarsėję viešumoj kaip kažką blogo darantys.
Kada tu siūlai plyšaut dėl teismo, prieš 20+ metų, kai jie patys dar buvo vaikai, tokio amžiaus kaip ta išprievartauta mergaitė?
Ir dar kartą kartoju - ne kalėjimo trukmėje juk esmė. Gal ir atsėdėjusį pedofilą prie vaikų galima prileist? Kai kurie dalykai visam gyvenimui, ir NE VIEŠAI REKLAMAI. Čia tau ne 100 eurų vagystė.

Daugiau neberašysiu šia tema, atsibodo.
Atsakyti
Lavrinovičiai dėl skandalo raginami kreiptis į teisininkus: „Padaryta akivaizdi žala jų reputacijai“
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 17, 10:14)
Lavrinovičiai dėl skandalo raginami kreiptis į teisininkus: „Padaryta akivaizdi žala jų reputacijai“

Vakar jau buvau ikelus, nevykele. Apsiskusk akis.
Atsakyti