Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 16, 20:14)
Supratau, cambala, gini juos, nes turi sūnų? Ir gintum jį, jeigu būtų tokioj situacijoj. Tiesiog netikėtum, kad jis gali kazką padaryt, verstum kaltę ant merginos?

Bet šiaip, tu jau nepyk, bet nei Didžiuliams, nei man nepavyks pripiešt nebūtų nusikaltimų. Veltui stengiesi.

Tu nezinojai kaip merginos santazuoja vaikinus?
Gini moteris, nes pati moterimi esi ir dukra augini.
Komios jus - as nezinau. Bet kad santazuotojoms pritari - supratau.
Kiskis savo emigrantus Didziulius i sikna. 10 metu ryza lietuviskai nesugebejo ismokt.
Atsakyti
biggrin.gif
Tai kad broliai irgi lietuviškai sunkiai veblena smile.gif
Aš moterų neginu ir net nė žodžio apie jas nerašiau. Bet kad 17metė taip sugalvotų, aš netikiu ir netikėsiu.
Ir taip, greičiau jau ginsiu moterį, nes sudraskyta siela dėl išprievartauto kūno yra kur kas baisiau negu stresas dėl reikalaujamų vedybų ar sumelės eurų.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 16, 20:23)
biggrin.gif
Tai kad broliai irgi lietuviškai sunkiai veblena smile.gif
Aš moterų neginu ir net nė žodžio apie jas nerašiau. Bet kad 17metė taip sugalvotų, aš netikiu ir netikėsiu.
Ir taip, greičiau jau ginsiu moterį, nes sudraskyta siela dėl išprievartauto kūno yra kur kas baisiau negu stresas dėl reikalaujamų vedybų ar sumelės eurų.

Tu gal matei mazai gyvenime. 17 os buna visokiu. As pvz paaugle buvau, mano klasioke - moteris po abortu( beje, ne viena ji tokia buvo).
Gali saziningai parasyt ( nekomentuoti pazadu) dulkinais su vedusiu ar ne?
Tada knisinesimes po svetimu triusykus toliau. ( bet neatsakysi).
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 16, 20:23)

Ir taip, greičiau jau ginsiu moterį, nes sudraskyta siela dėl išprievartauto kūno yra kur kas baisiau negu stresas dėl reikalaujamų vedybų ar sumelės eurų.

Ir barakudas ginsi?
Atsakyti
Tiesa atskleista!
PLATINAM!

https://www.facebook...0...Mne8W8J&d=n
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 16, 20:45)

Debilas
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 16, 21:45)

Sekmadienį važiuodami namo viabaltikoj matėm labai tikrovišką butaforiją - viena griovy ant stogo, kita nuo priekio iki pusės suknežinta. Beveik patikėjau, kad tai tiesa. 🥺


Cambala,
Prie ko čia barakudos?
O jei ir dulkinausi, tai ką? Pasmerksi, į dangų neįleisi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 16, 20:51)

Cambala,
Prie ko čia barakudos?
O jei ir dulkinausi, tai ką? Pasmerksi, į dangų neįleisi? biggrin.gif

Man pifig kas su kuo duljinasi. Usuotas plikis su slakuita ryza neturetu viesai skalbt nuodemiu kai patys s buvo nekazkokie.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 22:03)
Man pifig kas su kuo duljinasi. Usuotas plikis su slakuita ryza neturetu viesai skalbt nuodemiu kai patys s buvo nekazkokie.

Tu esi neteisi.
Grupinis nepilnametės išprievartavimas nėra šiaip kokia nuodėmė, tai sunkus nusikaltimas.
Kad patys buvo ne kažkokie, tai čia tu iš kažko nusprendei, nes jiems jauti antipatiją. Va net dėl išvaizdos užgaulioti pradėjai. Ir kam?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 18:35)
Kabinejies ir tiek. Slove kai esi idomus/ garsus, apie tave raso spauda, rodo tv, kai sudomini aplinkinius geraja prasme.

Kalbam apie Didziulius - jie be nuodemes? Kas jie tokie, kad teisti kitus?
Patik9 kad yra sveikai mastanciu zmoniu, ypac Lago patiko
https://m.delfi.lt/v...php?id=85251675

As apsalus, isvada straipsnio ir komentaru, isprievartavimas siaip klaida, kuri is vis nieko nebereiskia, jei sporte uzimi aukstas vietas ir siaip atsedi ir praeina...labai labai liudna, kai zmoniu toks mentalitetas.

Koks skirtumas kas su kokiom nuodemem, tai niekaip nekeicia isprievartavimo fakto, nei kalejimas, nei pergales krepsinyje, net jei visa likusi gyvenima keliais vaiksciotu aplink baznycia tai vis tiek to fakto nepakestu ir isprievartautam zmogui visiskai niekaip nuo to geriau nesidaro. Net jei visi kiti zmones daro klaidas, isprievartavimas netampa KLAIDA, tai ne klaida, tai NUSIKALTIMAS,

Suskiles indas nebus toks pat , kaip ir neskiles, taip ir zmogus patyres tokia ziauria prievta, ypac ankstyvam amziuje , niekad nebebus toks pat. Jis gal sugis, gal atsities, gal susikur normalu gyvenima, bet randas bus....

labai labai gaila, kad tokie nusikalimai vis dar laikomi smulkmenom kokiom....empatijos nera visai...
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 18:54)
Skaitau apue zvaigzdes Didziulius. Pasirodo koks buvo. Kazi kiek merginu sirdziu sudauze, makaronus kabindamas
O kitus teist pirmas.
Tiesa, mūsų pirma pažintis nebuvo labai romantiška. Susipažinome naktiniame klube, jis pasisiūlė nupirkti išgerti ir... dingo! Taigi nebuvau apie jį labai geros nuomonės. Moterų numylėtinis, kazanova... Po trejų metų vėl susitikome muzikos apdovanojimų renginyje.
https://www.moteris....abai-romantiska

O dar esu skaiciusi kad ir Erika audringai jaunystej uliavojo, daugiabucio kieme girta skandalus kele. To str kol kas nerandu

kodel tu taip gini prieavrtautojus? blink.gif gali pazeminti 1000cius zmoniu, gali pateikti pvz daug baisesniu nusiklaitmu,bet fakto tai nekeicia, kad 3 sitie vyrai isprievartavo nepilnamete, visi kartu, kas jau savaime yra slykstu, plius paskui isprievartavo moraliskai, ateme savigarba, gera varda. Niekas nesako, kad juossusaudyti reikia, bet gerbti nera uz ka, ginti nera del ko .
O puolimas zmoniu, kurie gina moteris, kurios patyre baisu smurta irgi visai ne kaip atrodo... pazeminus juos, netapsi nei tu nei visi pogriebnojai teisus...
atrodo kad tokie tokius gina man... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 rugsėjo 2020 - 21:47
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 16, 21:45)


Tavo protui cia turetu buti juokinga. Rezimo podchalujas bando jumorus skelti
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 20:58)
As aiskiai parasiau - neginu prievartautoju
O kai ten buvo - niekas nezino.
Bl, 17 metu. Mano klasioke dulkinuosi nuo 13 os, i liemenele vatos isikisdavo, prisidazydavo, 20 atrodydavo.
Ir dabar vaikinams reikia buti atsargiems - nelist, prasyt asm dokumento, kad isitikint kad pilnamete.
O jei turetum sunu ir kokia k noretu islauzt pinigu ar vedybu?

!!!!!!nei viena 13 m mergaite, neatrodo kaip 20!!!!!!! cia tik iskrype pedofilai taip teisinasi.
O jei taip daro toks vaikas, tai labai labai labai blogai, tai yra seksualine prievarta bet kokiuatveju, nes yra amziaus limitas, kada zmogus is vis gai tik duoti sutikima seksui.

Tai nera ko ir dulkintis pakampiais su bet kuo kas juda nepirkti prostituciu ir t.t. ir niekas neislauzines nei pinigu, nei vedybu. Reikia susipazinti gerai pirma ir bus ramu.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 21:20)
Tu nezinojai kaip merginos santazuoja vaikinus?
Gini moteris, nes pati moterimi esi ir dukra augini.
Komios jus - as nezinau. Bet kad santazuotojoms pritari - supratau.
Kiskis savo emigrantus Didziulius i sikna. 10 metu ryza lietuviskai nesugebejo ismokt.

Erika ne emigrante lietuve, ji aire ir kaip jos plaukai kokiu sonu cia risasi? blink.gif biggrin.gif ir kaip tai susije su isprievartavimu? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 21:41)
Tu gal matei mazai gyvenime. 17 os buna visokiu. As pvz paaugle buvau, mano klasioke - moteris po abortu( beje, ne viena ji tokia buvo).
Gali saziningai parasyt ( nekomentuoti pazadu) dulkinais su vedusiu ar ne?
Tada knisinesimes po svetimu triusykus toliau. ( bet neatsakysi).
Papildyta:

Ir barakudas ginsi?

tai tik nelaimingi, istvirkinti, auge liudnom slaygom vaikai....kokia dar moteris 17 doh.gif

koks skirtumas, kas su kuo dulkinasi pilnameciai savo noru? tai nera gerai, jei vede eina i sona, bet tai nera kriminalinis nusiklaitmas, ir siais laikasi Europoje uz tai nera mirties bausmes, gal kur arabijose tebera...

cia ne i triusikus kisamasi, o i smurtini nusiklaitma pries zmogu, kaip tu nesupranti elementariu dalyku blink.gif unsure.gif jei butu pvz primuse iki luosumo irgi sakytum i triusikus lendama ? blink.gif

barakudos nieko neprievartauja mirksiukas.gif verslininkas ir barakuda abu gauna, ko nori, tai abipusiai susitartas, abiem tinkamas santykis....

bet tau ,kaip matau barakudos blogesnes, nei prievartautojai... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 16, 20:59)
Norejau pasigirt, kad sportuosiu per 3 aukstus

sveikinu, nelengva 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 16, 21:22)
Tu esi neteisi.
Grupinis nepilnametės išprievartavimas nėra šiaip kokia nuodėmė, tai sunkus nusikaltimas.
Kad patys buvo ne kažkokie, tai čia tu iš kažko nusprendei, nes jiems jauti antipatiją. Va net dėl išvaizdos užgaulioti pradėjai. Ir kam?

Yra / buvo merginu, kurios apsimet5ecpipnamietemiis. Ar tai neigsi?
As dar karta klausiu - KA sie du emigrantai gero padare del LT? Labdaru fondai is tos pacios reklamos. Buvo? Ne.
Is lavrinovociu buvo.
Pasitaisau - imigtantai. Jurgis ir erika. Pavardink ju slove Lietuvai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 16 rugsėjo 2020 - 22:33