QUOTE(lutuke123 @ 2021 02 15, 13:47)
Tai gal parteneri reikia tinkama issirinkti, kad nebutu tokiu baimiu?
Manau turima omenyje, paciu hormonu veikima, nuolat gaunami sintetinia hormonai paveikia ir kuna ir tikruosius hormonus, taip sistema issiderina. ne tik libido sumazejimas galimas, bet ir aplamai depresijos su laiku...
Papildyta:
na va ir patvritinima radau
Hormoniniuose kontraceptikuose esantys estrogenai ir progestinai konkuruoja su savaisiais, duotais iš gamtos. Be to, slopina ovuliaciją, o tai atsiliepia moters hormonų balansui. Todėl kai kurios moterys pastebi, kad hormoninė kontracepcija neigiamai veikia jų lytinį potraukį, slopina norą turėti lytinių santykių. Tačiau pastebėta, kad tokį poveikį sukelia ne visi hormoniniai kontraceptikai.
http://www.manosveik...r-kontracepcija
Gali mazinti, bet aisku priklauso nuo konkrecios moters ir kontracepcijos rusies. pvz. jeigu libido jautrus testosteronui.
Savaime aisku, kad ir artejant ovuliacijai estrogeno lygis padideja, sitame ciklo etape, kai estrogenu daugiausia, libido buna auksciausias. O geriamieji kontraceptikai slopina estrogeno augima, ovuliacija todel ir potraukis (daugiau ar maziau) mazeja, nebuna toks kai ciklas naturalus.
Skaiciau, kad retai, bet net orientacija gali pasikeisti, lesbietes po to kai pradedavo vartoti kontraceptikus pastebedavo, kad joms pradejo patikti ir vyrai. O hetero morerys nuo KT jaute potrauki merginoms.
Moterys, vartojancios hormonine kontracepcija, vyrus vertina siek tiek kitaip. jeigu moteris pasirenka partneri, vartodama kontraceptikus, o veliau nustoja vartoti, tai gali kilti problemu seimoje. Ir atvirksciai: jei santykiu pradzioje nevartojo, bet po laiko pradejo vartoti , tai taip pat gali sukelti problemu. Vnz. daug ten idomybiu su jais.