Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 25, 16:02)
Man irgi patinka bigsmile.gif

Ziuriu, dauguma dazoma rudais seseliais, o man jie taip netinka verysad.gif As noriu duminiu akiu, pilkais seseliais unsure.gif Kazin, galima padiskutuoti su visaziste del spalvu, ar tiesiog parenkama viskas meistres nuoziura? ax.gif

zinoma kad galima smile.gif pasikalbekit, manau susitarsit rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2010 08 25, 20:00)

Pirmoji ne tiek makiažas gražus, kiek pati moteris wub.gif O makiažas man antras gražiausias unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pim: 25 rugpjūčio 2010 - 19:02
Man 4 grazus, tik manau netinkantis modelio akims g.gif Pirmas ziaurus - violetine ir raudona schmoll.gif
Atsakyti
man ko gero irgi 4 graziausiais, o antran labai jau tos blakstienos nenaturalios matosi ryskiai man.
Atsakyti
man 3 ir 4 gražiausi smile.gif pirmas tai išvis negražus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 25, 16:02)
Man irgi patinka bigsmile.gif

Ziuriu, dauguma dazoma rudais seseliais, o man jie taip netinka verysad.gif As noriu duminiu akiu, pilkais seseliais unsure.gif Kazin, galima padiskutuoti su visaziste del spalvu, ar tiesiog parenkama viskas meistres nuoziura? ax.gif



Galima bet kokias splavas rinktis ir derinti, bet tuomet manau geriausia pasidaryti bandomaji ir net gal kelis variantus issibandyti bigsmile.gif Siaip as pilkos vestuvem nelabai megstu, bet jei ja sumaisius su kitom spalvom thumbup.gif

Cia buvo violetine spalva, bet foto labiau i melsva atrodo...

user posted image


Papildyta:
Allur labai grazios foto thumbup.gif Matosi, kad linksma buvo mirksiukas.gif

Cia kaip man isejo akis tavo pakarpyti biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 08 25, 21:08)
man 3 ir 4 gražiausi smile.gif  pirmas tai išvis negražus schmoll.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Rykute, cia buvo priaugintos ar dirbtines blakstienos?
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 08 25, 22:30)
Galima bet kokias splavas rinktis ir derinti, bet tuomet manau geriausia pasidaryti bandomaji ir net gal kelis variantus issibandyti  bigsmile.gif  Siaip as pilkos vestuvem nelabai megstu, bet jei ja sumaisius su kitom spalvom  thumbup.gif 



Tai vat, reikes butinai darytis bandomuosius - manau, tai tik mano nevykusi patirtis kalta, kad nusivyliau rudu tonu makiazu, nes akys mano samanines, juk turejo tikti unsure.gif
Grazi akis violetine smile.gif Man patinka apvadai tamsesni wub.gif
Atsakyti
shatene, aš už 4
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 08 26, 00:11)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Rykute, cia buvo priaugintos ar dirbtines blakstienos?


Ta akis violetine su priklijuotais kuoksteliais, o kitos akytes su priaugintom, nors kelis dar kuokstelius idejau del ilgio blush2.gif
Atsakyti
Mmmm, kuoksteliai wub.gif Kiek jie grozio suteikia thumbup.gif
Atsakyti