Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(kuckudukas @ 2010 08 25, 13:36)
nesupykit tik bet atrodo nelabai kaip ar daret bandomaji?

hihihi.gif
nepykstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 08 25, 14:40)
hihihi.gif
nepykstu  biggrin.gif

nu jo cia irg gerai biggrin.gif sis postas buvo skirtas Allur bet tiek jau to ir jus nepykit tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckudukas @ 2010 08 25, 12:57)
nu jo cia irg gerai  biggrin.gif  sis postas buvo skirtas Allur bet tiek jau to ir jus nepykit tada  biggrin.gif

o ko man pykti, aš labai patenkinta buvau tiek bandomuoju tiek vestuviniu bigsmile.gif turbut negraziai foto iskirpau, nes pries pora savaiciu rodziau tai visoms laaabai patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 25 rugpjūčio 2010 - 13:11
QUOTE(Allur @ 2010 08 25, 15:10)
o ko man pykti, aš labai patenkinta buvau tiek bandomuoju tiek vestuviniu  bigsmile.gif turbut negraziai foto iskirpau, nes pries pora savaiciu rodziau tai visoms laaabai patiko  lotuliukas.gif

na matai gal ir dabar cia man vienai tik nepatiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 25, 10:50)


Cia bubvo bandomasis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Allur @ 2010 08 25, 14:10)
o ko man pykti, aš labai patenkinta buvau tiek bandomuoju tiek vestuviniu  bigsmile.gif turbut negraziai foto iskirpau, nes pries pora savaiciu rodziau tai visoms laaabai patiko  lotuliukas.gif



Atsiusk man foto as iskirpsiu, nes dabar tai vaizdas issikraipes, nes plauku linija isplaukus 4u.gif Nes realiai tai atrode visai kitaip blink.gif
Atsakyti
Laukiam foto, nes nera dbr unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 25, 14:03)
Laukiam foto, nes nera dbr unsure.gif

yra praitoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 08 25, 16:21)
yra praitoje temoje  mirksiukas.gif

o vat sitose foto atrodo super, kaip daug priklauso nuo foto net sunku patiket g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckudukas @ 2010 08 25, 14:26)
o vat sitose foto atrodo super, kaip daug priklauso nuo  foto net sunku patiket  g.gif

ten kirpau iš sitos foto, bet išsitampė ir turbut taip gavosi g.gif
Atsakyti
tikrai taip, ir dar nuo fotiko kokybes, su savo kiek fotkinu, nu baisiai spalvos balksvos iseina doh.gif
siaip rykutes darbai yra grazus wub.gif
Papildyta:
Allur
bendras vaizdas grazus thumbup.gif
Atsakyti
allur jau buvau minejusi berods, jusu makiazas fantastiskas !!!! mirksiukas.gif ir aplamai laaabai grazi, simpatiska esat smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi patinka bigsmile.gif

Ziuriu, dauguma dazoma rudais seseliais, o man jie taip netinka verysad.gif As noriu duminiu akiu, pilkais seseliais unsure.gif Kazin, galima padiskutuoti su visaziste del spalvu, ar tiesiog parenkama viskas meistres nuoziura? ax.gif
Atsakyti