Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

kuckudukas, pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man gražūs šie wub.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 25, 11:50)
Man gražūs šie wub.gif
user posted image user posted image

antrasis kiek per blizgus o pirmas tai liuks labai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 25, 10:50)
Man gražūs šie wub.gif


pirmas gražus, tik palikta per ryški linija tarp balto voko ir tamsiu šešėlių virš jo. Tą liniją šiek tiek sušvelninus, ir voko spalvą vos vos patamsinus būtų idealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 25, 09:50)
Man gražūs šie wub.gif



Gražu. Įdomu kaip atrodo atmerktom akytėm:)
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 08 24, 21:25)
O kaip idomiai, as irgi esu zaliaake ir tamsiai rudu plauku, tai kaip manot koks makiazas labiausiai isryskintu akiu spalva? Ar pasak jusu visos spalvos tiktu jei suderintos ir tt? As 90% darysiuos pati makiaza tai man labai idomu ismokti tokiu paslapciu  blush2.gif

aš irgi žaliaakė ir tamsių plaukų, makiažas buvo toks:

Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 08 24, 18:32)
Na as nesutiksiu su tavim, nes ivertinus sukneles ir aksesuaru spalva, galima ir zaliaakei pritaikyti, pati esu zaliu, net galima sakyt salotiniu akiu, bet daznai prie drabuziu ar kokiu aksesuaru, ypac sidabriniu, priderinu saltu atspalviu makiaza. ir man labai grazu, pati lankau makiazu kursus ir destytoja sako (as jai pritariu) kad praktiskai visos spalvos tinka, tik reikia ivertinti kad ta spalva nepabreztu trukumu, pvz. zalia akiu seseliu spalva pabrezia raudonumus.
Be to, niekas nedraudzia pasirinkti siltesnes spalvas kaip varianta.

smile.gif as irgi su tavim nesutiksiu smile.gif pasiliksiu prie savo nuomones smile.gif pavyzdziui mano akim kurios yra zalios zalios zydri seseliai yra tragedija smile.gif o mano draugei kurios akys melynos labai grazu smile.gif plius nuo akiu formos dazymo technikaaaa labai priklauso, nezinau gal kylstu bet cia mano nuomone, jeigu akys dideles ir po apacia daromas pabrezimas dar labiau jas isdidina ir pan. o jei ryskinama vidine linija (ta kur virs apatiniu blaksienu ) tada optiskai akys siaureja smile.gif oj nemoku isdestyti minciu smile.gif))
cia tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 08 25, 13:50)
smile.gif as irgi su tavim nesutiksiu smile.gif pasiliksiu prie savo nuomones smile.gif pavyzdziui mano akim kurios yra zalios zalios zydri seseliai yra tragedija smile.gif o mano draugei kurios akys melynos labai grazu smile.gif plius nuo akiu formos dazymo technikaaaa labai priklauso, nezinau gal kylstu bet cia mano nuomone, jeigu akys dideles ir po apacia daromas pabrezimas dar labiau jas isdidina ir pan. o jei ryskinama vidine linija (ta kur virs apatiniu blaksienu ) tada optiskai akys siaureja smile.gif oj nemoku isdestyti minciu smile.gif))
cia tik mano nuomone smile.gif

drinks_cheers.gif as ir taip manau juk nera makiazo kuri pritaikytum visom juk visos esam skirtingos, veido, akiu, lupu forma spalva ir pan. tad nemanau kad kiekvienai gali priderint beveik visas spalvas
Atsakyti
Allur
daret pati, ar vizaziste? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 08 25, 12:07)
Allur
daret pati, ar vizaziste?  g.gif

Visažiste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckudukas @ 2010 08 25, 12:53)
drinks_cheers.gif as ir taip manau juk nera makiazo kuri pritaikytum visom juk visos esam skirtingos, veido, akiu, lupu forma spalva ir pan. tad nemanau kad kiekvienai gali priderint beveik visas spalvas

Smilte24
as juk nesakiau kad absoliuciai visoms, sakiau daugumai, nes labai mazai zmoniu maciau kad akiu dydis butu labai ispudingas ir beje kalbejau apie tam tikra akiu makiaza. O del spalvu, tai nereikia taip drastiskai, nesakiau kad vientisa spalva nuspalvinti visa voka, kalbejau apie spalvu derini.
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 08 25, 14:07)
Allur
daret pati, ar vizaziste?  g.gif

nesupykit tik bet atrodo nelabai kaip ar daret bandomaji?
Atsakyti