Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Adrinėja @ 2010 08 23, 23:22)
Va sis tai mano skonio  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir sukuosena liuksiska  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Adrineja nesutinku su tavimi, toks makiazas laaabai priklauso nuo akiu spalvos ir akiu formos, mano zaliom akim ne per kur tokios spalvos ( nes foto nesa i zydruma , gal tik foto taip atrodo ) ...
Atsakyti
Sveikos visos. Man taip pat kilo klausimas koki rinktis makiaza siai dienai, kokias spalvas ir pan. Po ilgu pamastymu nusprendziau, kad pasitikesiu meistre ir viska patikesiu jai. Aisku, zydrais ar kitais ryskiais seseliais tikiuosi nedazys manes, noreciau zemes, naturaliu spalvu... 4u.gif Paziuresim kas iseis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sofija84 @ 2010 08 24, 10:44)
Sveikos visos. Man taip pat kilo klausimas koki rinktis makiaza siai dienai, kokias spalvas ir pan. Po ilgu pamastymu nusprendziau, kad pasitikesiu meistre ir viska patikesiu jai. Aisku, zydrais ar kitais ryskiais seseliais tikiuosi nedazys manes, noreciau zemes, naturaliu spalvu... 4u.gif Paziuresim kas iseis. g.gif


Pries pasitikedama meistre geriau isbandyk, pasidaryk bandomaji. Gali nusvilti graziausia savo gyvenime diena ax.gif

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 24, 10:49)
Pries pasitikedama meistre geriau isbandyk, pasidaryk bandomaji. Gali nusvilti graziausia savo gyvenime diena  ax.gif

Sekmes  4u.gif



Siaip esu kelis makiazus pas ja dariusi, tai padaro skoningai, manes nera nuvilusi. Su banduomoju - tai tikiu, kad 2 kartus ne vienas meistras vienodai nepadarys. verysad.gif Del to lieka tik pasitiketi. Bus kaip bus, bet tikiuosi bus gerai. Idesiu nuotraukas, ivertinsite. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sofija84 @ 2010 08 24, 11:34)
Siaip esu kelis makiazus pas ja dariusi, tai padaro skoningai, manes nera nuvilusi. Su banduomoju - tai tikiu, kad 2 kartus ne vienas meistras vienodai nepadarys.  verysad.gif  Del to lieka tik pasitiketi. Bus kaip bus, bet tikiuosi bus gerai. Idesiu nuotraukas, ivertinsite. smile.gif


Lauksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 08 24, 09:38)
Adrineja nesutinku su tavimi, toks makiazas laaabai priklauso nuo akiu spalvos ir akiu formos, mano zaliom akim ne per kur tokios spalvos  ( nes foto nesa i zydruma , gal tik foto taip atrodo ) ...


Na as nesutiksiu su tavim, nes ivertinus sukneles ir aksesuaru spalva, galima ir zaliaakei pritaikyti, pati esu zaliu, net galima sakyt salotiniu akiu, bet daznai prie drabuziu ar kokiu aksesuaru, ypac sidabriniu, priderinu saltu atspalviu makiaza. ir man labai grazu, pati lankau makiazu kursus ir destytoja sako (as jai pritariu) kad praktiskai visos spalvos tinka, tik reikia ivertinti kad ta spalva nepabreztu trukumu, pvz. zalia akiu seseliu spalva pabrezia raudonumus.
Be to, niekas nedraudzia pasirinkti siltesnes spalvas kaip varianta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 24 rugpjūčio 2010 - 17:07
QUOTE(Adrinėja @ 2010 08 24, 15:32)
Na as nesutiksiu su tavim, nes ivertinus sukneles ir aksesuaru spalva, galima ir zaliaakei pritaikyti, pati esu zaliu, net galima sakyt salotiniu akiu, bet daznai prie drabuziu ar kokiu aksesuaru, ypac sidabriniu, priderinu saltu atspalviu makiaza. ir man labai grazu, pati lankau makiazu kursus ir destytoja sako (as jai pritariu) kad praktiskai visos spalvos tinka, tik reikia ivertinti kad ta spalva nepabreztu trukumu, pvz. zalia akiu seseliu spalva pabrezia raudonumus.
Be to, niekas nedraudzia pasirinkti siltesnes spalvas kaip varianta.

O kaip idomiai, as irgi esu zaliaake ir tamsiai rudu plauku, tai kaip manot koks makiazas labiausiai isryskintu akiu spalva? Ar pasak jusu visos spalvos tiktu jei suderintos ir tt? As 90% darysiuos pati makiaza tai man labai idomu ismokti tokiu paslapciu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 24 rugpjūčio 2010 - 21:26
QUOTE(liekna @ 2010 08 24, 22:25)
O kaip idomiai, as irgi esu zaliaake ir tamsiai rudu plauku, tai kaip manot koks makiazas labiausiai isryskintu akiu spalva? Ar pasak jusu visos spalvos tiktu jei suderintos ir tt? As 90% darysiuos pati makiaza tai man labai idomu ismokti tokiu paslapciu  blush2.gif

Na jei norit kad butent isrysketu zalia spalva akiu, tada rinktis rudus atspalvius, jei rudumas, tai zalsvu atspalviu, bet galima suderinti kiek saltesnius, jei apranga bus saltu atspalviu, arba sumaisyti. Man graziai iseina kai sumaisai juoda ir tamsiai ruda spalva, gaunasi tokia, viskam tinkanti tamsi, o prie jos suderinti sviesesne (perejimams) ir sviesu tona vidiniams akiu kampuciams. Tik nepamirsti tada priderinti lupu dazus pagal tona (siltesnis arba saltesnis) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 08 24, 20:42)
Na jei norit kad butent isrysketu zalia spalva akiu, tada rinktis rudus atspalvius, jei rudumas, tai zalsvu atspalviu, bet galima suderinti kiek saltesnius, jei apranga bus saltu atspalviu, arba sumaisyti. Man graziai iseina kai sumaisai juoda ir tamsiai ruda spalva, gaunasi tokia, viskam tinkanti tamsi, o prie jos suderinti sviesesne (perejimams) ir sviesu tona vidiniams akiu kampuciams. Tik nepamirsti tada priderinti lupu dazus pagal tona (siltesnis arba saltesnis)  smile.gif

Taip sudetingai skamba blink.gif biggrin.gif Aciu uz patarimus. Tik man kazkaip netinka jokie lupu dazai doh.gif lotuliukas.gif Ir MB ziauriai nemegsta kai pasidazau lupas, grozio zinovas matai aiskina, kad vis netinka mad.gif lotuliukas.gif nebent grynai permatomu blizgesiu pasitepu ax.gif Siaip kaip ir saket, as dazniausiai ir derinu juodus seselius ir rudus, naudoju juoda piestuka smile.gif tik dar mokytis ir mokytis iki grazaus vaizdo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 24 rugpjūčio 2010 - 22:12
QUOTE(liekna @ 2010 08 24, 23:11)
Taip sudetingai skamba  blink.gif  biggrin.gif Aciu uz patarimus. Tik man kazkaip netinka jokie lupu dazai  doh.gif  lotuliukas.gif Ir MB ziauriai nemegsta kai pasidazau lupas, grozio zinovas matai aiskina, kad vis netinka mad.gif  lotuliukas.gif  nebent  grynai permatomu blizgesiu pasitepu  ax.gif Siaip kaip ir saket, as dazniausiai ir derinu juodus seselius ir rudus, naudoju juoda piestuka  smile.gif tik dar mokytis ir mokytis iki grazaus vaizdo  lotuliukas.gif

kazkaip kol rasiau, visai atrode aiskiai blush2.gif
na bespalvis blizgis manau visada tiks biggrin.gif
viskas su laiku ismokstama mirksiukas.gif tik reikia noro turet rolleyes.gif
Atsakyti
o as nenoriu ryskaus makiazo, mano akys rudos jas pakakanka tik siek tiek paryskint, pridesiu blakstienas ir bus liuks, nes jei busiu ryskiai primaliavota tai jausiuos nekaip nes niekada taip neatrodau g.gif beto nekenciu visokiu pilku seseliu kuriais labai labai daznai dazo nuotakas man grazu naturalios zemes spalvos wub.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
mano akim sie makiazai yra grazus neperkrauti ir nuotakiski smile.gif
Atsakyti