Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 21, 19:32)
user posted image


na šitas tai man wub.gif wub.gif wub.gif gal nevisai nuotakiškas, bet šiaip tai tiesiog pasakiškas... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 23, 18:58)
na šitas tai man  wub.gif  wub.gif  wub.gif  gal nevisai nuotakiškas, bet šiaip tai tiesiog pasakiškas... wub.gif


drinks_cheers.gif ir man cia lb grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 23, 14:36)
Būtent taip ir darau  thumbup.gif  TV ir kitur jos tik vaizdą man gadina, tai net ir nežiūriu  tongue.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi taip darau.... lotuliukas.gif nes nu taip visokiu yra visokiu reikia... bet kas per daug tas nesveika .... cool.gif (gaila nera paveiskliuko kaip skype to kur vemtuka daro lotuliukas.gif uzdeciau ju atzvigiu )
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 23, 18:14)
drinks_cheers.gif  ir man cia lb grazu wub.gif



man tai čia rytietiškas makiažas, lietuvei netiktų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 23, 18:38)
o man jos patinka, net kartais ir as noreciau pabuti tokia lele blush2.gif  bet tiesiog triek daug neinvestuoju i save kiek jos smile.gif



oj ne ne GUCCI, gerai kad ir neinvestuoji tiek , nes tada negaleciau i tave ziureti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nium jo... leles , palieti viskas dirbtina... plaukai nagai...akiu spalva, antakiai, blakstienos, skruostai... lupos... papai.....
dar vardint ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 23, 19:22)
man tai čia rytietiškas makiažas, lietuvei netiktų  schmoll.gif


bet juk tiek daug skirtingu merginu skirtingais veido bruozais, tad tamsesnio gymio merginai turetu tikti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(akutivo @ 2010 10 23, 19:23)
oj ne ne GUCCI, gerai kad ir neinvestuoji tiek , nes tada negaleciau i tave ziureti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nium jo... leles , palieti viskas dirbtina... plaukai nagai...akiu spalva, antakiai, blakstienos, skruostai... lupos... papai.....
dar vardint ?  lotuliukas.gif


na zn, jos tai cia daugiau tai daro, del reklamos ir pan smile.gif nes realiai pas mus Lietuveleje reta visai negarsi moteris is saves daro lele lotuliukas.gif tiesiog tvarkingai susisukuoja, pasidazo, apsirengia ir grazu wub.gif antakiai tai gal ir naturalus, tik reikia gerai ispesioti, kad grazu butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 23, 19:29)
bet juk tiek daug skirtingu merginu skirtingais veido bruozais, tad tamsesnio gymio merginai turetu tikti smile.gif
Papildyta:
na zn, jos tai cia daugiau tai daro, del reklamos ir pan smile.gif  nes realiai pas mus Lietuveleje reta visai negarsi moteris is saves daro lele lotuliukas.gif tiesiog tvarkingai susisukuoja, pasidazo, apsirengia ir grazu wub.gif antakiai tai gal ir naturalus, tik reikia gerai ispesioti, kad grazu butu smile.gif



pas oksana tai permanentiniai toks siulas tie antakiai... brrrrr...... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 23, 19:39)
pas oksana tai permanentiniai toks siulas tie antakiai... brrrrr...... doh.gif


o man visai dailiai atrodo ploni antakiai wub.gif zinok su tokia programele pasimeginau, tai man labiau tinka plonesni antakiai, bet kazkaip vis nedristu ju nusiaurinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 23, 19:46)
o man visai dailiai atrodo ploni antakiai wub.gif  zinok su tokia programele pasimeginau, tai man labiau tinka plonesni antakiai, bet kazkaip vis nedristu ju nusiaurinti lotuliukas.gif



hmmm.. man kaip tik platus graziau.... bet gal tau tiktu... reiktu paziet 4u.gif o man tai moters grozio etalonas tamsus grazus tvarkingi ne per ploni antakiai kazkodel.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 23, 18:46)
o man visai dailiai atrodo ploni antakiai wub.gif  zinok su tokia programele pasimeginau, tai man labiau tinka plonesni antakiai, bet kazkaip vis nedristu ju nusiaurinti lotuliukas.gif

ploni, turejai turbut omeny kad ne siulai, o tiesiog plonesni mirksiukas.gif
nezinau kam labai jau siulai tinka, visu pirma jie sendina veida. Tavo tai tokie dailus kiek pamenu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 23, 20:37)
ploni, turejai turbut omeny kad ne siulai, o tiesiog plonesni  mirksiukas.gif
nezinau kam labai jau siulai tinka, visu pirma jie sendina veida. Tavo tai tokie dailus kiek pamenu  rolleyes.gif


oi, aciu blush2.gif 4u.gif aha, turejau omeny ne siulus, o plonesnius drinks_cheers.gif wub.gif nes mano antakiai nera vienodos formos ties akiu vidiniais kampuciais (nemoku paaiskinti normaliai doh.gif ) reiketu ties virsutine dalimi juos pasiaurinti, bet bijau, kad gali per daug nupesioti mane, tai ir nieko nedarau jiems lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(akutivo @ 2010 10 23, 19:56)
hmmm.. man kaip tik platus graziau.... bet gal tau tiktu... reiktu paziet  4u.gif  o man tai moters grozio etalonas tamsus grazus tvarkingi ne per ploni antakiai kazkodel.. 4u.gif


tokie kaip tavo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 24, 18:08)
oi, aciu blush2.gif  4u.gif  aha, turejau omeny ne siulus, o plonesnius drinks_cheers.gif  wub.gif nes mano antakiai nera vienodos formos ties akiu vidiniais kampuciais (nemoku paaiskinti normaliai doh.gif ) reiketu ties virsutine dalimi juos pasiaurinti, bet bijau, kad gali per daug nupesioti mane, tai ir nieko nedarau jiems lotuliukas.gif
Papildyta:
tokie kaip tavo wub.gif  wub.gif



nuejau katik prie veidrodzio paziureti i savuosius lotuliukas.gif aciukas wub.gif blush2.gif na galesim tavo pasiaurinti... 4u.gif as tuo irgi uzsiemu wub.gif wub.gif
Atsakyti