Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Licca @ 2010 10 22, 13:23)
Ne visos turi būti tokios, kaip dauguma. Visokių reikia.

as irgi taip manau smile.gif kad visokiu reikia zmoniu, kitaip neidomu butu gyventi rolleyes.gif
Atsakyti
tai mastau juoda balta kaska padarys kaip foto . gerai kad yra kas daro makiaza nemokamai o tai su savo uzsispyrimu kad noriu svelnaus makiazo buciau pragrojus lituku salone, ir papildomai mokejus uz sekanti bandyma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 22 spalio 2010 - 15:20
QUOTE(Frezija* @ 2010 10 22, 16:19)
tai mastau juoda balta kaska padarys  kaip foto . gerai kad yra kas daro makiaza nemokamai o tai su savo uzsispyrimu kad noriu svelnaus makiazo buciau pragrojus lituku salone,  ir papildomai mokejus uz  sekanti bandyma  smile.gif

sis grazus wink.gif cia tau darytas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 22, 17:29)
sis grazus wink.gif cia tau darytas?  bigsmile.gif



nea kolkas, bet įzvelgiu panasumu akiu formoje gal pavyks taip pat padazyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 10 22, 17:28)
nea kolkas, bet įzvelgiu panasumu akiu formoje gal pavyks taip pat padazyti  bigsmile.gif

turetu pavykti, kiek ir as izvelgiu, tai panasumu yra cool.gif uz tad ir pagalvojau kad cia bandomasis rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 22, 19:04)
turetu pavykti, kiek ir as izvelgiu, tai panasumu yra  cool.gif  uz tad ir pagalvojau kad cia bandomasis  rolleyes.gif  ax.gif



aciu , darysim po savaites dar viena bandomaji tai ikelsiu foto rezultato ivertinimui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 10 22, 02:11)
labuka, keleta psl anksciau cia ieskojau ideju  ir Adrineja man padejai  bet va  dariau bandomaji, galutiniame rezultate stai kas :  uzsimerkiu grazu atsimerkiu nieko nesimato  biggrin.gif priejom prie isvados kad man reikes  ryskaus makiazo , nes bendrame vaizde nublankstu.


siaip tai grazu, bet ir as uz tai, kad reikia ryskesnio makiazo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 10 22, 18:07)
aciu , darysim po savaites dar viena bandomaji tai ikelsiu foto rezultato ivertinimui  tongue.gif

niu lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 22, 19:58)
niu lauksim  mirksiukas.gif



Man labai patinka tavo darbai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 10 22, 23:53)
Man labai patinka tavo darbai  wub.gif

aciu blush2.gif 4u.gif kai bus progu, daugiau sudesiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 10 22, 13:23)
Tai nežiūrėkite į jas. Ne visos turi būti tokios, kaip dauguma. Jos lėlės - lai ir būna tokiom, visokių reikia. Nepatinka - nežiūrėkite  smile.gif

Būtent taip ir darau thumbup.gif TV ir kitur jos tik vaizdą man gadina, tai net ir nežiūriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 23, 14:36)
Būtent taip ir darau  thumbup.gif  TV ir kitur jos tik vaizdą man gadina, tai net ir nežiūriu  tongue.gif


o man jos patinka, net kartais ir as noreciau pabuti tokia lele blush2.gif bet tiesiog triek daug neinvestuoju i save kiek jos smile.gif
Atsakyti