Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

gerai, tada va sitoks galetu buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 20, 23:34)
makiazai lb grazus....  4u.gif  bet jau i jas negaliu ziuret..... doh.gif  ypac i tuos baltus plaukus.... doh.gif
umn.gif


drinks_cheers.gif Oksana naturaliausiai cia is ju atrodanti.. na tokios grynos lelytes smile.gif bet siaip man tai visai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 20, 22:44)
as irgi  drinks_cheers.gif  blush2.gif  ax.gif


drinks_cheers.gif Nepakenčiu O lia lia pupyčių, dirbtinės plastikinės lėlės bash.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 21, 18:27)
drinks_cheers.gif  Oksana naturaliausiai cia is ju atrodanti.. na tokios grynos lelytes smile.gif  bet siaip man tai visai grazu wub.gif

man irgi, nesakau kad jos man labai prie sirdies, bet vertinu grynai darba, kuris grazus yra ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

gal kurios kartojasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 20, 23:34)
makiazai lb grazus....  4u.gif  bet jau i jas negaliu ziuret..... doh.gif  ypac i tuos baltus plaukus.... doh.gif
umn.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
labuka, keleta psl anksciau cia ieskojau ideju ir Adrineja man padejai bet va dariau bandomaji, galutiniame rezultate stai kas : uzsimerkiu grazu atsimerkiu nieko nesimato biggrin.gif priejom prie isvados kad man reikes ryskaus makiazo , nes bendrame vaizde nublankstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 22 spalio 2010 - 00:12
QUOTE(Frezija* @ 2010 10 22, 01:11)
labuka, keleta psl anksciau cia ieskojau ideju  ir Adrineja man padejai  bet va  dariau bandomaji, galutiniame rezultate stai kas :  uzsimerkiu grazu atsimerkiu nieko nesimato  biggrin.gif priejom prie isvados kad man reikes  ryskaus makiazo , nes bendrame vaizde nublankstu.

As irgi prasysiu ryskesnio, kad nuotraukose bent kas matytusi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 10 22, 01:11)
labuka, keleta psl anksciau cia ieskojau ideju  ir Adrineja man padejai  bet va  dariau bandomaji, galutiniame rezultate stai kas :  uzsimerkiu grazu atsimerkiu nieko nesimato  biggrin.gif priejom prie isvados kad man reikes  ryskaus makiazo , nes bendrame vaizde nublankstu.


taip, taip smile.gif
kai zinau kaip fotikas spalvas suvalgo, tai butinai reikia ryskesnio wink.gif
saunu kad eksperementuojat iki didziosios dienos thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 22, 10:35)
As irgi prasysiu ryskesnio, kad nuotraukose bent kas matytusi   drinks_cheers.gif

butinai ryskesni darykit,man padare is pirmo zvilgsnio viskas ciki,bet nuotraukose nublanko ir atrodo, kad tik truputi pasipeckinus doh.gif atsukciau laika atgal visai kitoks makijazas butu....o dar kiek gryzus stovejau prie veidrodzio su piestuku ir seseliais ir galvojau brukstelt ar ne hihihi.gif g.gif nu kvaila,kad nebrukstelejau rolleyes.gif

ir nuovargio i gala dienos nesimatys taip kaip su neryskiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 22 spalio 2010 - 10:49
QUOTE(Frezija* @ 2010 10 22, 01:11)
labuka, keleta psl anksciau cia ieskojau ideju  ir Adrineja man padejai  bet va  dariau bandomaji, galutiniame rezultate stai kas :  uzsimerkiu grazu atsimerkiu nieko nesimato  biggrin.gif priejom prie isvados kad man reikes  ryskaus makiazo , nes bendrame vaizde nublankstu.



Mhm, siulyciau tikrai ryskesni.. bet seip labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 21, 19:34)
drinks_cheers.gif Nepakenčiu O lia lia pupyčių, dirbtinės plastikinės lėlės  bash.gif


Tai nežiūrėkite į jas. Ne visos turi būti tokios, kaip dauguma. Jos lėlės - lai ir būna tokiom, visokių reikia. Nepatinka - nežiūrėkite smile.gif

QUOTE(Frezija* @ 2010 10 22, 02:11)
labuka, keleta psl anksciau cia ieskojau ideju  ir Adrineja man padejai  bet va  dariau bandomaji, galutiniame rezultate stai kas :  uzsimerkiu grazu atsimerkiu nieko nesimato  biggrin.gif priejom prie isvados kad man reikes  ryskaus makiazo , nes bendrame vaizde nublankstu.


Jo, aš irgi daryčiaus tamsesnį, man kampučiuose trūksta juodoes spalvos gal... g.gif
Atsakyti