Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(liekna @ 2010 10 15, 22:03)
labai teisingai, ju ten nera  lotuliukas.gif Del to idejau atskirai nuotakos makiaza  biggrin.gif
Papildyta:

Ta Kim pagrinde dirba su zurnalais ir modeliais, del to ir foto ten sudetos visos is ivairiu fotosesiju kurioms ji ruose merginas  smile.gif
Papildyta:

Varyk varyk  irnesakyk.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu busi pati paciausia, vestuvines tiesiai ant virselio mirksiukas.gif
jokauju, viskas bus gerai mirksiukas.gif
bet fotografu tai pasirupinti reikai is anksto, nuo jo ir priklauso tas ispudis WOW
isivaizduok ta nuotaka nufotkinta vonioje muiliniu is labai arti, kazi ar vaizdas butu toooks geras biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 20:09)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu busi pati paciausia, vestuvines tiesiai ant virselio  mirksiukas.gif 
jokauju, viskas bus gerai  mirksiukas.gif
bet fotografu tai pasirupinti reikai is anksto, nuo jo ir priklauso tas ispudis WOW
isivaizduok ta nuotaka nufotkinta vonioje muiliniu is labai arti, kazi ar vaizdas butu toooks geras  biggrin.gif  biggrin.gif

Musu fotografas ieina i vestuvini paketa biggrin.gif Tik dar papildomai foto uzsisakem primokeje.. nezinau kas ten per tipas ir kokios foto bus doh.gif Labai si tikro bijau, kai kitos forumietes is Vegaso komentarus perskaiciau po vetsuviu.. Tipo sudas, nuotraukos labai prastos ir tt doh.gif MB pussesere siaip fotografe tai jauciu jei ka siusim jai foto pataisyti jei bus imanoma kazka geresnio padaryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 15, 22:45)
Musu fotografas ieina i vestuvini paketa  biggrin.gif Tik dar papildomai foto uzsisakem primokeje.. nezinau kas ten per tipas ir kokios foto bus  doh.gif Labai si tikro bijau, kai kitos forumietes is Vegaso komentarus perskaiciau po vetsuviu.. Tipo sudas, nuotraukos labai prastos ir tt  doh.gif MB pussesere siaip fotografe tai jauciu jei ka siusim jai foto pataisyti jei bus imanoma kazka geresnio padaryt  doh.gif

aisku ne i tema, bet musu ir buvo doh.gif nors atsivede dar viena, bet toks vaizdas kad arba vienas kita fotkino, arba patikusias mergas unsure.gif doh.gif musu fotkiu istiesu buvo s..... ir nieko gero, tik kelios, geda kam albuma parodyt
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 20:49)
aisku ne i tema, bet musu ir buvo  doh.gif  nors atsivede dar viena, bet toks vaizdas kad arba vienas kita fotkino, arba patikusias mergas  unsure.gif  doh.gif  musu fotkiu istiesu buvo  s.....  ir nieko gero, tik kelios, geda kam albuma parodyt

Rimtai taip prastai? blink.gif doh.gif Nu tai vat, zinok cia ant kokiu uztaikysi unsure.gif pas mus kiek supratau irgi bus antras fotografas... Nors kas ten zino, labai sunku kazka vat planuoti kai negali normaliai susitikus su zmonemis pasneketi doh.gif Siaip is viso pas mus bus 36 foto, tai irgi jei kas negerai, nebsu pasirinkimo kitiems zmonems rodant lotuliukas.gif Ai bet as vis tiek galvoju optimistiskai, jei kas turim savo prof fotika, varysim po ceremonijos i miesta, pasifotkinsim patys, gal kas gerp netgi iseis lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 15, 22:54)
Rimtai taip prastai?  blink.gif  doh.gif Nu tai vat, zinok cia ant kokiu uztaikysi  unsure.gif pas mus kiek supratau irgi bus antras fotografas... Nors kas ten zino, labai sunku kazka vat planuoti kai negali normaliai susitikus su zmonemis pasneketi  doh.gif Siaip is viso pas mus bus 36 foto, tai irgi jei kas negerai, nebsu pasirinkimo kitiems zmonems rodant  lotuliukas.gif Ai bet as vis tiek galvoju optimistiskai, jei kas turim savo prof fotika, varysim po ceremonijos i miesta, pasifotkinsim patys, gal kas gerp netgi iseis  lotuliukas.gif  blush2.gif

joo, kai ziurejau jo darbu albuma, buvau labai apakus, kaip grazu, bet cia matyt po keleta is kitu vestuviu istrauktos buvo, matyt tiek ir turejo doh.gif kas keisciausia kad buvom net kelis kartus sisitike, bet visvien likom nusivyle, musu nuotrauku is 650 kadru, gal 1/3 ir tai tokiu prigaudyta, nu zodziu, jiems buvo viskas juokinga, kur tik koks juokingesnis kadras tai ir fotkino unsure.gif musu pilnu ugiu standartines nuotraukos nei vienos, vasce nesamone, uz tai as tais albumais nepasitikiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 14:08)
nu ir paciu foto kokia kokybe ir tas pats fotoshopas, viskas sudaro visuma, as sakyciau kad cia puse darbo dar fotografo. Mergina taisyklingu veido bruozu tai jai viskas tiktu smile.gif



hihihi.gif pavydas irnesakyk.gif
Atsakyti
patiko
user posted image
Atsakyti
aha, labai toks natūralus, mano skonio (norėčiau kažko panašaus gal).
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 10 16, 15:21)



thumbup.gif
ir sukuosena faina... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 16, 13:45)

lotuliukas.gif tikrai ne, nera ko tongue.gif
Atsakyti
na, pasigrožėt kitų darbais galima net ir būnant konkurente wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 16, 19:31)
na, pasigrožėt kitų darbais galima net ir būnant konkurente wink.gif

Jus turbut man? Aisku galima, ta ir darau, bet kai nematau reikalo, to nedarau smile.gif PVZ. man labai patinka Rykutes darbai, tai ir parasau kad grazu, bet kai jau mano skonis nesutampa su kitu, tai jau laikoma pavydu laugh.gif o kas del idetos nuorodos, tai as issakiau savo nuomone ir pakartosiu, man ji nieko ypatingo rolleyes.gif gal del to kad man kitoks stilius ir isvaizda patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 16 spalio 2010 - 19:05