Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(liekna @ 2010 10 15, 07:43)
Stai jos psl:Kim Katunis
O jos kontaktus gavau is sios nuotakos, kuriai ji dare makiaza:
http://blrphoto.com/...l#/sethandlacy/



kokia grazi nuotaka ir viskas tenai kaip grazu....... wub.gif ir makiazas ispudingai grazus.. wub.gif
toks labai atitinkamai parinktas.. wub.gif
Atsakyti
nu ir paciu foto kokia kokybe ir tas pats fotoshopas, viskas sudaro visuma, as sakyciau kad cia puse darbo dar fotografo. Mergina taisyklingu veido bruozu tai jai viskas tiktu smile.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka Adrinėjos makiažai wink.gif. Jie taip pakeičia žmogų - nors ant viršelio žurnalo dėk smile.gif. Norėčiau ir aš taip mokėti pasidažyti ir padažyti kitus ... iki to dar daug daug tobulėti man reikia smile.gif. Paskutinės nuotraukos, kur tik akių makiažas įdėtas, tai iš viso super. Man neina niekaip padaryti tokių kampučių, kad gerai atrodytų. Super thumbup.gif , taip ir toliau drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 00:40)
Cia naturaliu makiazu ir klasikiniu kampuciu myletojoms  rolleyes.gif
user posted image


Adrineja, kaip tu nubrezi tokia tikslia linija prie blakstienu? Ar cia piestukas? Turbut super plonas doh.gif
As tokius kampukus moku pasidaryti, bet su uzbrezimu nesigauna schmoll.gif r siek tiek matosi juoda po seseliais, as dar tycia paryskinu isoriniuose kampukuose kad vizualiai akis pasikeltu is krastu biggrin.gif
Jei ka nors supratai, pasakok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alinoolis @ 2010 10 15, 14:05)
Man tai labai patinka Adrinėjos makiažai wink.gif. Jie taip pakeičia žmogų - nors ant viršelio žurnalo dėk smile.gif. Norėčiau ir aš taip mokėti pasidažyti ir padažyti kitus ... iki to dar daug daug tobulėti man reikia smile.gif. Paskutinės nuotraukos, kur tik akių makiažas įdėtas, tai iš viso super. Man neina niekaip padaryti tokių kampučių, kad gerai atrodytų. Super  thumbup.gif , taip ir toliau  drinks_cheers.gif .

oi kaip aciu blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 14:10)
Adrineja, kaip tu nubrezi tokia tikslia linija prie blakstienu? Ar cia piestukas? Turbut super plonas  doh.gif
As tokius kampukus moku pasidaryti, bet su uzbrezimu nesigauna schmoll.gif  r siek tiek matosi juoda po seseliais, as dar tycia paryskinu isoriniuose kampukuose kad vizualiai akis pasikeltu is krastu  biggrin.gif
Jei ka nors supratai, pasakok  thumbup.gif

viska supratau, turiu 2 priemones,
1. tai plokscias teptukas is mac, kuriuo baksnoju i juoda seseli ir pridedu prie pat pat blakstienu augimo linijos, taip per kelis kartus padarau labai plonute, tikslia ir negriezta linija, cia visom iseitu 100 proc. tik teptukas turi buti tinkamas.
2. Kai reikia grieztesnes linijos, naudoju stila pravedima, superinis, lig flomasteriukas, bet praveda slapia linija. Visas fintas, kad tokius pravedimus daro taip, paguldo ant blakstienu saknu kad sonu liestusi plunksnele odytes, kur auga blakstienkos, ir breziama nuo isorinio akiu kampuko link vidinio lengvais brukstelejimais. Reikia stengtis kad linija nubrezti ne per 1 ar 2 kartus, o per kokius 6 kartus, na pagal taip kaip iseina, tada ji gaunasi tiksli, plona ir labai daili.
Tikiuosi as bent suprantamai parasiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 15 spalio 2010 - 13:36
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 14:35)
viska supratau, turiu 2 priemones,
1. tai plokscias teptukas is mac, kuriuo baksnoju i juoda seseli ir pridedu prie pat pat blakstienu augimo linijos, taip per kelis kartus padarau labai plonute, tikslia ir negriezta linija, cia visom iseitu 100 proc. tik teptukas turi buti tinkamas.
2. Kai reikia grieztesnes linijos, naudoju stila pravedima, superinis, lig flomasteriukas, bet praveda slapia linija. Visas fintas, kad tokius pravedimus daro taip, paguldo ant blakstienu saknu kad sonu liestusi plunksnele odytes, kur auga blakstienkos, ir breziama nuo isorinio akiu kampuko link vidinio lengvais brukstelejimais. Reikia stengtis kad linija nubrezti ne per 1 ar 2 kartus, o per kokius 6 kartus, na pagal taip kaip iseina, tada ji gaunasi tiksli, plona ir labai daili.
Tikiuosi as bent suprantamai parasiau wink.gif


Siaip supratau, tik kas tas mac ir stilas? biggrin.gif Gal paveiksliuka koki turi, kur matyciau konkreciau, kaip tas piestukas atrodo g.gif O juoda seseli specialu koki, ar is komplektuku kai buna? O piestuko nenaudoji?
Brezima darai po makiazo, ar pries tepant seselius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 15 spalio 2010 - 13:39
QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 14:39)
Siaip supratau, tik kas tas mac ir stilas?  biggrin.gif  Gal paveiksliuka koki turi, kur matyciau konkreciau, kaip tas piestukas atrodo  g.gif  O juoda seseli specialu koki, ar is komplektuku kai buna? O piestuko nenaudoji?
Brezima darai po makiazo, ar pries tepant seselius?

na tikiuos nebars kad cia idesiu blush2.gif
va kaip mac atrodo teptukas, tik jis nera toks didelis kaip cia atrodo, tiesios is labai arti
user posted image
seseliai bet kokie tinka, as naudoju is paletes, bet tiks bet kokie, kurie neblogai laikosi smile.gif
Stila pravedimas
user posted image
kadangi man tos priemones kaip ir darbui, tai viska siunciuosi is neto smile.gif
O piestuka naudoju pries visa makiaza, nubreziu, paretusuoju, ant jo jau eina seseliai, o darbo pabaigoje pravedimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 14:47)
na tikiuos nebars kad cia idesiu  blush2.gif


Kaip faina, aciu 4u.gif
Musu parduotuvese yra tokiu priemoniu? g.gif Ar sepetukas taip ir vadinasi mac, jei reiketu klausti konsultantes?
Kur tu nete perki, gal pigiau?
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 14:52)
Kaip faina, aciu  4u.gif
Musu parduotuvese yra tokiu priemoniu? g.gif Ar sepetukas taip ir vadinasi mac, jei reiketu klausti konsultantes?
Kur tu nete perki, gal pigiau?

cia nera schmoll.gif
siunciuosi per tarpininkes is cia
http://www.maccosmet...oose/index.tmpl
teptukas 212 numeriu pavadintas smile.gif tik kad brangus jie
o is cia pati gali siustis
http://www.allcosmet....com/stila.html
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 14:55)
cia nera  schmoll.gif 
siunciuosi per tarpininkes is cia
http://www.maccosmet...oose/index.tmpl
teptukas 212 numeriu pavadintas smile.gif tik kad brangus jie
o is cia pati gali siustis
http://www.allcosmet....com/stila.html


Brangus tas sepetukas doh.gif o gaila kad pas mus nera verysad.gif
Noriu ismokti profesionaliai dazyti, bet del saves. Tai po truputi domiuosi smile.gif aciu drinks_cheers.gif

Kur pati ismokai ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 15:04)
Brangus tas sepetukas  doh.gif  o gaila kad pas mus nera  verysad.gif
Noriu ismokti profesionaliai dazyti, bet del saves. Tai po truputi domiuosi  smile.gif  aciu  drinks_cheers.gif

Kur pati ismokai ?  blush2.gif

as tau AZ parasysiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 10:23)
o gal ten ju tiesiog nera  g.gif

labai teisingai, ju ten nera lotuliukas.gif Del to idejau atskirai nuotakos makiaza biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 08:09)
Grazios pas ja nuotraukos smile.gif mergaites visos rinktines, o jau kokiu graziu yra  bigsmile.gif  blush2.gif  bet vestuvinis nepasikrauna man, ar ten yra nuotrauku?

Ta Kim pagrinde dirba su zurnalais ir modeliais, del to ir foto ten sudetos visos is ivairiu fotosesiju kurioms ji ruose merginas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 11:08)
nu ir paciu foto kokia kokybe ir tas pats fotoshopas, viskas sudaro visuma, as sakyciau kad cia puse darbo dar fotografo. Mergina taisyklingu veido bruozu tai jai viskas tiktu smile.gif

Varyk varyk irnesakyk.gif
Atsakyti