Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(akutivo @ 2010 10 14, 19:29)
blush2.gif aciu uz ivertinima  4u.gif 
si moteris ejo i Budrienes gimtadieni.. ji nemegsta ryskaus makiazo, bet buvo tema juoda balta tai paciam pabaigimui panaudojau juoda blizgia ir balta..  4u.gif 
beje ji darba ivertino petruskevicius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  4u.gif kaip lb gera ir grazu...  blush2.gif  prisigyriau  ax.gif  blush2.gif


Gerai gerai, girkis irnesakyk.gif nieko tokio, jei jau petruskeviciui patiko assa.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 14, 20:37)
Ai as cia kai bendravau tiek su nuotakom, tai visos teige (ne man, cia is kitu temu skaitant), kad reikia nepagaileti pinigeliu makiazui, kad ir kokia maza ceremonija bebutu, nes foto isliks visam gyvenimui  blush2.gif Pagalvojau, kad tiesa... Nenoriu atrodyti kasdieniskai  ax.gif  biggrin.gif




na taip, juk ne daug progu pasitaiko kad galima pasilepinti proginiu makiazu... 4u.gif
linkiu,kad padarytu toki kokio norite 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 10 14, 20:40)
Gerai gerai, girkis  irnesakyk.gif nieko tokio, jei jau petruskeviciui patiko  assa.gif



yahoo.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 14, 19:46)

hah.gif kokia pagirune
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 10 14, 19:17)
Andrineja, saunuole tu mano biggrin.gif  4u.gif pasikeitimas akivaizdus.. bigsmile.gif odyte idealiai sutvarkyta.. labiausia patiko pask makiazas wub.gif  thumbup.gif super

4u.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 10 14, 19:37)
Ai as cia kai bendravau tiek su nuotakom, tai visos teige (ne man, cia is kitu temu skaitant), kad reikia nepagaileti pinigeliu makiazui, kad ir kokia maza ceremonija bebutu, nes foto isliks visam gyvenimui  blush2.gif Pagalvojau, kad tiesa... Nenoriu atrodyti kasdieniskai  ax.gif  biggrin.gif

Bet zinok, kad brangu, ar pigu, nera kokybes rodiklis, kartais nulupa tiek kad ne duok Die, o rezultatas visai netenkina rolleyes.gif
Atsakyti

hah.gif kokia pagirune

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
man leido pasigyrt sake nieko tokio lotuliukas.gif ax.gif tongue.gif ne kiekviena gi ivertina "grietinele " lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 14, 20:15)
hah.gif  kokia pagirune

tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
man leido pasigyrt sake nieko tokio  lotuliukas.gif  ax.gif  tongue.gif ne kiekviena gi ivertina "grietinele "  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

laugh.gif gerai jau gerai, gali lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Cia naturaliu makiazu ir klasikiniu kampuciu myletojoms rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 14, 18:05)
Bet zinok, kad brangu, ar pigu, nera kokybes rodiklis, kartais nulupa tiek kad ne duok Die, o rezultatas visai netenkina  rolleyes.gif

Suprantu, bet maciau jos darbus, tai kazkaip ir pasitikiu blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Stai jos psl:Kim Katunis
O jos kontaktus gavau is sios nuotakos, kuriai ji dare makiaza:
http://blrphoto.com/...l#/sethandlacy/
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 15, 06:43)
Stai jos psl:Kim Katunis
O jos kontaktus gavau is sios nuotakos, kuriai ji dare makiaza:
http://blrphoto.com/...l#/sethandlacy/

Grazios pas ja nuotraukos smile.gif mergaites visos rinktines, o jau kokiu graziu yra bigsmile.gif blush2.gif bet vestuvinis nepasikrauna man, ar ten yra nuotrauku?
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 15, 06:43)

wub.gif labai grazi nuotaka ir makiazas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 15, 06:43)
Stai jos psl:Kim Katunis
O jos kontaktus gavau is sios nuotakos, kuriai ji dare makiaza:
http://blrphoto.com/...l#/sethandlacy/

Superine nuotaka wub.gif Makiazas ryskus, bet jai tinka ir visumoj liuksisai atrodo thumbup.gif
O nuotaku nuotrauku man irgi neuzkrauna g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 11:11)
Superine nuotaka  wub.gif  Makiazas ryskus, bet jai tinka ir visumoj liuksisai atrodo  thumbup.gif
O nuotaku nuotrauku man irgi neuzkrauna  g.gif

o gal ten ju tiesiog nera g.gif
Atsakyti