Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 08 17, 20:49)
aciu...  4u.gif  wub.gif
manau visa foto albuma matei, tad jei kuri foto patinka galiu atsiuti geros kokybes smile.gif  mirksiukas.gif


Aciu, as jau is to albumo pasirinkau ir isisaugojau i darbelius, kelis i atsarginius aplankus blush2.gif Labai smagu kai mergaites atsiuncia nuotraukeles, nors ir retai tai buna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 08 17, 16:03)
Savo makiažą planuoju dūminį, bet ne per daug user posted image  4u.gif

Man irgi toks makiazas labai grazu wub.gif Tik idomu kaip paiai toki grozi isgauti g.gif Nes as ko gero pati darysiuos makiaza (kadangi vestuviu ceremonijoj be manes su MB dalyvaus tik 2 zmones) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 08 19, 20:08)
Man irgi toks makiazas labai grazu  wub.gif Tik idomu kaip paiai toki grozi isgauti g.gif Nes as ko gero pati darysiuos makiaza (kadangi vestuviu ceremonijoj be manes su MB dalyvaus tik 2 zmones)  biggrin.gif

pabandyk youtube`j pažiūrėt ir praktikuokis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 19, 18:33)
pabandyk youtube`j pažiūrėt ir praktikuokis unsure.gif

as keik bandzius tai susinervindavau ir viskas tuo baigdavosi lotuliukas.gif Bet sakiau nuo siandien treniruosiuos unsure.gif Radau visai nebloga nuoroda internete kur kiekvienas zingsnelis aprasytas ir su foto prie kiekvieno potepio net idetas. Bet va cia tas ant juodumo eina toks grazus sviesus atspalvis.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 08 17, 19:06)
gal čia transvestitas ir yra  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

ir dar šitas man gražus user posted image

labai gražus smile.gif
Atsakyti

user posted image
Atsakyti
buvau siandien bandomojo darytis, na tiksliau tai man akytes daze pagrinde, pirmas blynas prisviles, spalvos visai netiko ir nepatiko, antras super gavos thumbup.gif
Atsakyti
Na man tai aisku vakar paciai nepavyko pasidaryti kaip toj foto, paprastas duminis tai gaunasi, o va tokiu sviesiu pasteliniu spalvu tai niekaip doh.gif negi tikrai teks eiti i salona unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 08 20, 20:25)
Na man tai aisku vakar paciai nepavyko pasidaryti kaip toj foto, paprastas duminis tai gaunasi, o va tokiu sviesiu pasteliniu spalvu tai niekaip  doh.gif negi tikrai teks eiti i salona  unsure.gif

Nenusiminkit, traniruokites dazniau ir kazkas tikrai gausis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 20, 20:37)
Nenusiminkit, traniruokites dazniau ir kazkas tikrai gausis 4u.gif

As tai siaip net neimatau kokia ten pas ja ta spalva deta virsuj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 08 20, 21:47)
As tai siaip net neimatau kokia ten pas ja ta spalva deta virsuj  lotuliukas.gif



Man tai labai patinka make-up artist Kandee Johnson.
Čia kaip daro Smokey Eyes. Labai gerai, kad paaiškina žingsnis po žingsnio viską.
user posted image
user posted image

Ir dar čia. Ir dar čia vestuvinis makiažas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2010 08 21, 14:35)
Man tai labai patinka make-up artist Kandee Johnson.
Čia kaip daro Smokey Eyes. Labai gerai, kad paaiškina žingsnis po žingsnio viską.
user posted image
user posted image

Ir dar čia. Ir dar čia vestuvinis makiažas  mirksiukas.gif


lb fainos pamokeles thumbup.gif
Atsakyti