Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(sofija84 @ 2010 10 13, 07:02)
Mano nuomone, kad zymiai lengviau yra padaryti keliu spalvu klasikini ar kitoki makiaza nei dumini, kur dirbti pagrinde reikia su juoda spalva, o atlikta viskas turi buti itin "svariai" ir simetrsikai, nes matysis maziausi netikslumai... g.gif

drinks_cheers.gif As irgi ta pati manau, bent man paciai paprasti makiazai pereinantys iseina normaliai, o duminis niekaip doh.gif
Atsakyti

nu ka as zinau, as kazkaip darau, dumini ivairiu spalvu, ne tik juoda, sian dariau i melsva su kiek zeruciu ir jau dejau pilkai ruda labai jaunai mergaitei.
Na gal as nelabai darau toki koks jums patinka, bet viskas buna isretusuota ir jokiu kampu, aisku pagal svente kuriai ruosiamasi.
Na va tokie
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 13, 23:59)
nu ka as zinau, as kazkaip darau, dumini ivairiu spalvu, ne tik juoda, sian dariau i melsva su kiek zeruciu ir jau dejau pilkai ruda labai jaunai mergaitei.
Na gal as nelabai darau toki koks jums patinka, bet viskas buna isretusuota ir jokiu kampu, aisku pagal svente kuriai ruosiamasi.
Na va tokie
user posted image
user posted image



..na labai paprasti ir grazus makiazai.. tik kazkaip man nelb tinka sioms mergaitems jie... man jos be makiazu graziau atrodo negu su ax.gif nors ir su spuogiukais ir nosyte raudona.. bet kazkaip nzn... aisku nesakau darbas atliktas nepriekaistingai, tik pirmosios akutes padazytos ne vienodai..arba bent jau nuotraukose taip atrodo... ax.gif
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 13, 22:59)
nu ka as zinau, as kazkaip darau, dumini ivairiu spalvu, ne tik juoda, sian dariau i melsva su kiek zeruciu ir jau dejau pilkai ruda labai jaunai mergaitei.
Na gal as nelabai darau toki koks jums patinka, bet viskas buna isretusuota ir jokiu kampu, aisku pagal svente kuriai ruosiamasi.
Na va tokie


Pirmai panelei netinka tokia seseliu spalva schmoll.gif nzn gal prie plauku nedera, ar prie sviesios odos g.gif
siaip darbas atliktas tvarkingai, o ir tie spuogiukai liuksiskai paslepti drinks_cheers.gif
Atsakyti
.. cia mano darytas makiaziukas .. vestuvems, bet pamergei.. 4u.gif ax.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akutivo: 14 spalio 2010 - 11:36
del spalvu, tai mergina melynake ir drabuziai buvo dvieju spalvu, ruzavi ir zydri, tai toks ir sumanimas buvo daryti ne standartini makiaza, o kontrastini, ir tai buvo duminiai, padazyta buvo vienodai, bet kai fotkinau, ji viena aki kazkaip kele, nesuprantamai. Del grozio, nu tai kaip kam, vieniems patinka natur produkt, kitiems kiek padazytos, o kitiems dramatiski ax.gif O antrai, buvo teminis. Dedu dar viena tos pacios pirmos mergaites, gavau leidima visas rodyti, tai tegu kaba mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
akutivo
bet gi pas pacia ir spalvos nelabai tinkancios silto atspalvio mergaitei ir pravedimas per zemai nubreztas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 10 14, 12:19)
Pirmai panelei netinka tokia seseliu spalva  schmoll.gif  nzn gal prie plauku nedera, ar prie sviesios odos  g.gif 
siaip darbas atliktas tvarkingai, o ir tie spuogiukai liuksiskai paslepti  drinks_cheers.gif

aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 14 spalio 2010 - 13:27
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 14, 15:34)
del spalvu, tai mergina melynake ir drabuziai buvo dvieju spalvu, ruzavi ir zydri, tai toks ir sumanimas buvo daryti ne standartini makiaza, o kontrastini, ir tai buvo duminiai, padazyta buvo vienodai, bet kai fotkinau, ji viena aki kazkaip kele, nesuprantamai. Del grozio, nu tai kaip kam, vieniems patinka natur produkt, kitiems kiek padazytos, o kitiems dramatiski  ax.gif O antrai, buvo teminis. Dedu dar viena tos pacios pirmos mergaites, gavau leidima visas rodyti, tai tegu kaba  mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
akutivo
bet gi pas pacia ir spalvos nelabai tinkancios silto atspalvio mergaitei ir pravedimas per zemai nubreztas  ax.gif
Papildyta:

aciu  mirksiukas.gif



g.gif apie spalvas as nieko nesakiau Jusu jeigu ka schmoll.gif mirksiukas.gif
o manosios spalvos buvo parinktos prie merginos sukneles... ax.gif ir siaip mergina pati saltu bruozu mirksiukas.gif lotuliukas.gif
na svarbiausia kad ji liko patenkinta.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akutivo: 14 spalio 2010 - 15:05
QUOTE(akutivo @ 2010 10 14, 16:00)
apie spalvas as nieko nesakiau Jusu jeigu ka mirksiukas.gif
o manosios spalvos buvo parinktos prie merginos sukneles... ir siaip mergina pati saltu bruozu  lotuliukas.gif 
na svarbiausia kad ji liko patenkinta..  thumbup.gif  o del pravedimo per zemai nubreztas ties kuria vieta ?  blink.gif  tai kur ji ant blakstienu brezt ? blink.gif  akies baigimosi kamputyje pravedimo nera  mirksiukas.gif

aaa, tai ten blakstienos gal isoriniame kamputyje smile.gif 4u.gif biski susimakalavo del spalvu blush2.gif
o del merginos, kazkaip mano monikas siltesniu spalvu rodo rolleyes.gif
Bet mergaite pati labai grazi, jai ir minimalistinis ar net be jo tiktu.
Tik mano prasymas, necituokim viso posto su nuotraukom, vietos susitaupis, cia ne tik Jums, bet ir kitoms. Kituose SM forumuose jau sutarta taip.
O gal yra nuotraukyte su nuleistom akytem? Ar cia duminio tipo buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 14 spalio 2010 - 15:32
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 14, 17:09)
aaa, tai ten blakstienos gal isoriniame kamputyje  smile.gif 4u.gif biski susimakalavo del spalvu  blush2.gif
o del merginos, kazkaip mano monikas siltesniu spalvu rodo  rolleyes.gif
Bet mergaite pati labai grazi, jai ir minimalistinis ar net be jo tiktu.
Tik mano prasymas, necituokim viso posto su nuotraukom, vietos susitaupis, cia ne tik Jums, bet ir kitoms. Kituose SM forumuose jau sutarta taip.
O gal yra nuotraukyte su nuleistom akytem? Ar cia duminio tipo buvo?



aga ten blakstienos smile.gif
ne deja neturiu nuotraukyciu su nuleistom akutem.. bet galima sakyti kad buvo duminiu uzbaigta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 14, 16:51)
aga ten blakstienos  smile.gif
ne deja neturiu  nuotraukyciu su nuleistom akutem.. bet galima sakyti kad buvo duminiu uzbaigta  ax.gif

gaila, butu idomu paziureti smile.gif cia prof. fotiko, ar buitinio?
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 14, 18:40)
gaila, butu idomu paziureti smile.gif cia prof. fotiko, ar buitinio?



buitinio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 14, 17:45)
buitinio  smile.gif

geros kokybes mirksiukas.gif
Atsakyti