Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

liekna
tai tradicini kamputi darisies? bigsmile.gif ar pavyko susitarti su ta vizaziste? ax.gif
Atsakyti
ir man grazei jolicasa atrodete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 12, 18:07)
liekna
tai tradicini kamputi darisies?  bigsmile.gif  ar pavyko susitarti su ta vizaziste?  ax.gif

Kol kas apie pati makiaza dar negalvoju ax.gif smile.gif Dabar tik del laiku tariuosi ir tt doh.gif bet uzsisakysiu pas ta, kur sakiau. nutariau galiausiai, kad pigiau sukuosena darysiuos, juk sugarbanoti plaukus bet kas gali, o va makiazui nepagailesiu pinigu bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 12, 21:31)
Kol kas apie pati makiaza dar negalvoju  ax.gif  smile.gif Dabar tik del laiku tariuosi ir tt  doh.gif bet uzsisakysiu pas ta, kur sakiau. nutariau galiausiai, kad pigiau sukuosena darysiuos, juk sugarbanoti plaukus bet kas gali, o va makiazui nepagailesiu pinigu  bigsmile.gif  smile.gif

paskui pasnibzdek kiek kainavo mirksiukas.gif baisiai idomu kiek ten tokie darbai vertinami rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 12, 19:36)
paskui pasnibzdek kiek kainavo  mirksiukas.gif  baisiai idomu kiek ten tokie darbai vertinami  rolleyes.gif

Iskart galiu pasakyti - 150 $ pas ja (na kitur siaip pigiau buna). Cia i kaina ieina makiazas, blakstienos ir kuno odos bet kokiso korekcijos. Atvaziuos i namus smile.gif Su kirpeja tai uz 100 $ susitariau, irgi atvaziuos i namus ir geles pati suveiks thumbup.gif
Atsakyti
Jollicasa, labai gražiai atrodėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 12, 21:39)
Iskart galiu pasakyti - 150 $ pas ja (na kitur siaip pigiau buna). Cia i kaina ieina makiazas, blakstienos ir kuno odos bet kokiso korekcijos. Atvaziuos i namus  smile.gif Su kirpeja tai uz 100 $ susitariau, irgi atvaziuos i namus ir geles pati suveiks  thumbup.gif

mega_shok.gif jooo, kainos tai skirias
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 12, 17:28)
Bet kad dumini padaryt, nereikia jau ypatingu pastangu  blush2.gif



mn paciaia niekaip neiseina, o pas vizasiste tik viena gavosi nepriekaistingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 12, 17:28)
Bet kad dumini padaryt, nereikia jau ypatingu pastangu  blush2.gif


Mano nuomone, kad zymiai lengviau yra padaryti keliu spalvu klasikini ar kitoki makiaza nei dumini, kur dirbti pagrinde reikia su juoda spalva, o atlikta viskas turi buti itin "svariai" ir simetrsikai, nes matysis maziausi netikslumai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sofija84 @ 2010 10 13, 09:02)
Mano nuomone, kad zymiai lengviau yra padaryti keliu spalvu klasikini ar kitoki makiaza nei dumini, kur dirbti pagrinde reikia su juoda spalva, o atlikta viskas turi buti itin "svariai" ir simetrsikai, nes matysis maziausi netikslumai... g.gif


pritariu thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif uoj, aciu visoms, nesitikejau komplimentu blush2.gif
jei kam bus idomu, makiazas man kainavo 90lt su tom blakstienom smile.gif , turiu kontaktus grimeres, jei kam reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
As taip pat noriu pasidalinti savo vestuviniu makiazu blush2.gif man lb patiko visazistes darbas smile.gif
user posted image

ax.gif
Atsakyti