Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

Merginos reikia jusu pagalbos.
Pries keturis metus dariausi makiaza pas Jurgita, Silainiuose, berods Baltijos pr. ji gyvena, dabar reikia vel makiazo, bet jos jau telefonas pasikeites.
Gal kas ja zinote ir galite nauja kontakta parasyti.
Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
no toks buvo makiazas:

user posted image
user posted image
user posted image

labai gerai atrode nespalvotose foto
Papildyta:
nerandu optimalaus dydzio, pirma labai dideles isikele, bet forumas eme strigt, o dabar sumazinus mazai kas matos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jollicasa: 12 spalio 2010 - 13:25
Pirmoje kiek iziuriu, tai grazu, o nenorit issikirpti tik veiduka?
Atsakyti
pameginsiu
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Siaip grazu smile.gif
o kuokstelius kiek iziuriu tik kampuose dejo? Kazkiek matosi rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi matosi biggrin.gif , toj paskutinej foto ypac. Taip, klijavo sonuose tiktai po tris ar keturis kuokstelius. Sventes metu nieks nepastebejo, kad jos yra, nes pas mane pacia blaktienos netrumpos, tik kad retos blush2.gif , tai daug kas mane, kad blakstienoms tik tusas naudotas. Pati siek tiek nejaukiai jauciausi, nes taip gausiai niekad nesigrimuoju smile.gif , bet nuotraukose beveik visur labai naturaliai atrodo ir nors tadien buvo 35 laipsniai doh.gif, pudra pataisymui issitraukiau tik viena karta, na ir lupas teko ryskintis kelis sykius...
Atsakyti
Tai taip, as matau, nes zinau kaip jos atrodo, tikiu kad kiti visai nepastebejo. O siaip, labai daznai save pamate po tiek kosmetikos, labai issigasta, nes gyvai atrodo labai ryskiai, bet nuotraukose to niekad nesimato, nebent koki grima deda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 10 10, 09:05)
labao grazu, kuriam mieste daretes?? thumbup.gif

Vilniuje, jei reikies kontaktu, rasykite, atsiusiu i AZ. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sofija84 @ 2010 10 12, 16:53)
Vilniuje, jei reikies kontaktu, rasykite, atsiusiu i AZ. smile.gif


oi siek tiek per toli, mane domintu tokio grozio meistre Klaipedoje 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 10 12, 16:55)
oi siek tiek per toli, mane domintu tokio grozio meistre Klaipedoje 4u.gif  4u.gif

Bet kad dumini padaryt, nereikia jau ypatingu pastangu blush2.gif
Atsakyti
Jolicasa, man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 12, 19:48)
Jolicasa, man patiko  thumbup.gif


smile.gif aciu
Atsakyti