Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(liekna @ 2010 10 09, 04:14)
drinks_cheers.gif Nors siaip nera taip labai jau brangu, mazdaug plius 20 $ prie eilinio makiazo kainos  smile.gif

tai jie tik pagrinda ir skaistalus uzpurskia, o visa kita t.y. birius su teptukais, tai uz tai +20, ane?
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 10, 15:58)
jurga99
kodel nenorit ideti savo daryto cia, kitos galetu ivertinti ir padiskutuoti  rolleyes.gif

na va dedu diskutuokit apie si pvz
user posted image
user posted image
user posted image
ax.gif
po kaire svociuke stovi irgi makiazas mano jei iziuresit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga99: 09 spalio 2010 - 21:22
QUOTE(jurga99 @ 2010 10 09, 22:20)
na va dedu diskutuokit apie si pvz
ax.gif
po kaire svociuke stovi irgi makiazas mano jei iziuresit  blush2.gif


Grazu 4u.gif pastebejau, kad megstat pilka spalva, jei svocia ta pacia spalva dazet biggrin.gif nors gal tik taip matosi? ax.gif blush2.gif
Klijavotes blakstienas? Nes man truksta to tamsumo ties blakstienom g.gif
Atsakyti
QUOTE(sofija84 @ 2010 10 07, 13:13)
"Gyvai" makiazas neatrode toks ryskus, koks yra nuotraukoje uzmerktomis akimis, perejimu toje nuotraukoje taip pat nelabai matyti, is tiesu perejimas buvo nuo juodos iki pilksvai - violetines spalvos... o apacia neseseliuota... smile.gif
user posted image

labao grazu, kuriam mieste daretes?? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 09, 22:31)
Grazu  4u.gif  pastebejau, kad megstat pilka spalva, jei svocia ta pacia spalva dazet  biggrin.gif  nors gal tik taip matosi?  ax.gif  blush2.gif
Klijavotes blakstienas? Nes man truksta to tamsumo ties blakstienom  g.gif

ties blakstienas ir matosi tas tamsumas pirmose dviejuose nuotraukose,o trecioji foto,kaip matote daryta ir apacios,tai jau ir kitaip vaizdelis atrodo rolleyes.gif
na ne visai pilka ten dazyta buvo.buvo maisomos kelios spalvos,balta,sampanine,kuno spalvos ruda,ir ant galo juoda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga99: 10 spalio 2010 - 11:48
QUOTE(jurga99 @ 2010 10 10, 12:46)
ties blakstienas ir matosi tas tamsumas pirmose dviejuose nuotraukose,o trecioji foto,kaip matote daryta ir apacios,tai jau ir kitaip vaizdelis atrodo  rolleyes.gif
na ne visai pilka ten dazyta buvo.buvo maisomos kelios spalvos,balta,sampanine,kuno spalvos ruda,ir ant galo juoda


Aisku 4u.gif dabar jau atkreipiau demesi paskutinej nuotraukoj i dirbtinas blakstienas. Jus pati klijavotes, ar kas nors padejo? ax.gif nes man niekaip nesigauna prisiklijuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 10, 15:00)
Aisku  4u.gif  dabar jau atkreipiau demesi paskutinej nuotraukoj i dirbtinas blakstienas. Jus pati klijavotes, ar kas nors padejo?  ax.gif  nes man niekaip nesigauna prisiklijuoti  doh.gif

kuokstelius klijujama ant nuosavu blakstienu ir prie pat ju augimo vietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 10, 15:00)
Aisku  4u.gif  dabar jau atkreipiau demesi paskutinej nuotraukoj i dirbtinas blakstienas. Jus pati klijavotes, ar kas nors padejo?  ax.gif  nes man niekaip nesigauna prisiklijuoti  doh.gif

ne zinokit,nebuvo ten dirbtines blakstienos.pas jaunaja yra naturalios blakstienytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 10 10, 18:20)
ne zinokit,nebuvo ten dirbtines blakstienos.pas jaunaja yra naturalios blakstienytes  thumbup.gif


blush2.gif Apgailestauju blush2.gif 4u.gif O atrodo kaip dirbtinai prailgintos ax.gif
Jums pasiseke kad turit tokias grazias blakstienas thumbup.gif
Atsakyti
aciu bet cia ne mano blakstienytes verysad.gif o jaunosios kuriai dariau makiaza lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 10 10, 21:12)
aciu bet cia ne mano blakstienytes  verysad.gif o jaunosios kuriai dariau makiaza  lotuliukas.gif


Va ir nesusikalbejom lotuliukas.gif as supratau kai saket, kad "cia mano makiazas", kad jus nuotaka ir pati sau daretes makiaza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 10, 21:28)
Va ir nesusikalbejom  lotuliukas.gif  as supratau kai saket, kad "cia mano makiazas", kad jus nuotaka ir pati sau daretes makiaza  doh.gif

lotuliukas.gif as tai zinojau, bet nusprendziau nesikisti laugh.gif
Atsakyti