Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(liekna @ 2010 10 07, 22:52)
Man pirmas grazesnis  smile.gif o pas antraja moteri labai noretusi gelyte pataisyti plaukuose  ax.gif  biggrin.gif

biggrin.gif ta gelyte buvo del vaizdo smile.gif
ziuriu spalvu nesimato, mazdaug taip atrode, tik ryskiau
[attachmentid=204454]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 07 spalio 2010 - 22:33
Kalbant apie tatuiruotę, nematau tikslo kam ją slėpti, jeigu tai yra žymė, pabrėžianti žmogaus individualumą (daryta ne iš durnumo). O kam nepatinka, lai nežiūri tongue.gif

Adrinėjos pirmo makiažo man nerodo g.gif o antrasis - gražus. Visgi, kosmetika, tsakant, daro stebuklus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Safe @ 2010 10 08, 09:08)


Adrinėjos pirmo makiažo man nerodo  g.gif o antrasis - gražus. Visgi, kosmetika, tsakant, daro stebuklus  cool.gif

Isemiau, nes dar negavau leidimo rodyti ju nuotraukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Safe @ 2010 10 08, 09:08)
Visgi, kosmetika, tsakant, daro stebuklus  cool.gif

As ta pati pagalvojau biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
doh.gif vienos buvau neisemus lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinot daugiau apie "airbrush make up"? Nes nezinau, rinktis toki ar tradicini makiaza... Idomu ar naujosios technologijos isties pranasesnes uz mums iprastas g.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 08, 19:18)
Gal kas nors zinot daugiau apie "airbrush make up"? Nes nezinau, rinktis toki ar tradicini makiaza... Idomu ar naujosios technologijos isties pranasesnes uz mums iprastas  g.gif

nu kad kiek man teko klipuku matyt, tai ten tik skystus produktus i ta aparaciuka pila, visvien paskui ant galo ima tradicinius teptukus, tai ar verta tiek laiko sugaisinti, bet spresti tau, cia klipukas lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 08, 19:31)
nu kad kiek man teko klipuku matyt, tai ten tik skystus produktus i ta aparaciuka pila, visvien paskui ant galo ima tradicinius teptukus, tai ar verta tiek laiko sugaisinti, bet spresti tau, cia klipukas  lotuliukas.gif 
http://www.youtube.c...feature=related

As ir klipukus ziurinejaus.. As skaiciau , kad tipo labiau pakoreguoja odos problemas, visokias demeles ir spuogeliu.. tai vat ir domiuosi ar kazkiek geriau ar ne.. Ai ir dar sako ilgiau islieka, naturaliau atrodo g.gif Laiko negaila, nebent pinigu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 08, 21:42)
As ir klipukus ziurinejaus.. As skaiciau , kad tipo labiau pakoreguoja odos problemas, visokias demeles ir spuogeliu.. tai vat ir domiuosi ar kazkiek geriau ar ne.. Ai ir dar sako ilgiau islieka, naturaliau atrodo  g.gif Laiko negaila, nebent pinigu  lotuliukas.gif

As tai nesu susidurus, bet pagalvojus g.gif kodel turetu ilgiau laikyti, jei makiazo pagrindas tas pats naudojamas? g.gif kad naturaliau, gal, su oru purskiant, ploniau pasidengia mastau.gif bet man su teptuku labai plonai pasidengia, aisku visai noreciau paciupineti ta daikta ir idomu ar kaina atitinka to rezultato rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 08, 21:31)
nu kad kiek man teko klipuku matyt, tai ten tik skystus produktus i ta aparaciuka pila, visvien paskui ant galo ima tradicinius teptukus, tai ar verta tiek laiko sugaisinti, bet spresti tau, cia klipukas  lotuliukas.gif 
http://www.youtube.c...feature=related

Keistas dalykas, pirma karta maciau blush2.gif Ko tik siaip laikais nesugalvoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 08, 23:59)
Keistas dalykas, pirma karta maciau  blush2.gif  Ko tik siaip laikais nesugalvoja  lotuliukas.gif

jo jo, kad tik su pinigeliais kuo greiciau atsisveikintume lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 08, 22:33)
jo jo, kad tik su pinigeliais kuo greiciau atsisveikintume  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Nors siaip nera taip labai jau brangu, mazdaug plius 20 $ prie eilinio makiazo kainos smile.gif
Atsakyti