Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

"Gyvai" makiazas neatrode toks ryskus, koks yra nuotraukoje uzmerktomis akimis, perejimu toje nuotraukoje taip pat nelabai matyti, is tiesu perejimas buvo nuo juodos iki pilksvai - violetines spalvos... o apacia neseseliuota... smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sofija84: 07 spalio 2010 - 12:16
QUOTE(sofija84 @ 2010 10 07, 13:13)
"Gyvai" makiazas neatrode toks ryskus, koks yra nuotraukoje uzmerktomis akimis, perejimu toje nuotraukoje taip pat nelabai matyti, is tiesu perejimas buvo nuo juodos iki pilksvai - violetines spalvos... o apacia neseseliuota... smile.gif
user posted image


Atsimerkus kitas reikalas wub.gif labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sofija84 @ 2010 10 07, 14:13)
"Gyvai" makiazas neatrode toks ryskus, koks yra nuotraukoje uzmerktomis akimis, perejimu toje nuotraukoje taip pat nelabai matyti, is tiesu perejimas buvo nuo juodos iki pilksvai - violetines spalvos... o apacia neseseliuota... smile.gif
user posted image



...labai grazu... 4u.gif wub.gif Jums labai tinka toks makiazas... o apie save to nepasakyciau lotuliukas.gif
cia priklauso nuo veido ir akyciu formos trbt lb.. bet Jums tai tikrai lb graziai tinka.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 06, 18:27)
lotuliukas.gif  koks joms skirtumas, ne pacios deves tas sukneles  lotuliukas.gif  Kurioj vietoj tatuiruote?

Ant peties smile.gif Cyigareciu pakelio dydzio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 10 07, 19:24)
Ant peties smile.gif Cyigareciu pakelio dydzio  ax.gif



o kas pavaizduota ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sofija84 @ 2010 10 07, 12:48)


thumbup.gif wub.gif Man labai grazu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 07, 16:45)
o kas pavaizduota ?  ax.gif

cigareciu pakelis mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Juokauju, tik niekas neisizeiskit, nesusilaikiau lotuliukas.gif blush2.gif blush2.gif
Siaip tai mano nuomone tikrai neslepkit jokiu tatuiruociu, juk tai jusu kuno dalis smile.gif Kam slepti savo tikraji as mirksiukas.gif As turiu ant nugaros tatuiruote, tai jos vienaip ar kitaip nesimatys, bet Miaffa, jusu vietoj tikrai nemaskuociau wub.gif
Atsakyti
na nepyte, bet man negrazu.
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 10 07, 21:29)
na nepyte, bet man negrazu.

Is jusu posto nelabai aisku kas butent Jums negrazu g.gif ar tatuiruote ant peties ar paskutinis makiazas?
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 07, 19:45)
Is jusu posto nelabai aisku kas butent Jums negrazu  g.gif  ar tatuiruote ant peties ar paskutinis makiazas?
Ar mano komentaras hihihi.gif
Atsakyti
Idesiu trumpam tikius savo darytus variantus wink.gif
user posted image
user posted image
paskutinis realiai buvo kiek ryskesnis nei foto smile.gif
Atsakyti
Man pirmas grazesnis smile.gif o pas antraja moteri labai noretusi gelyte pataisyti plaukuose ax.gif biggrin.gif
Atsakyti