Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 05, 17:36)
yra wink.gif aisku radikaliai nepakeisi, bet vizualiai apmazinti tikrai iseis smile.gif
As taip ir manau thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Apie auskaru grozi jau tyliu biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
pirmas i arabiska uznesa, man tai vestuvems ne schmoll.gif , o antras labai fainas, bet ziuriu labiau duminiai traukia, ane?
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 04, 22:58)
jei bus bent viena grazi tai parodysiu  lotuliukas.gif Siaip i musu ceremonijos paketa ieina tik 36 foto... (18 is pacios ceremonijos, ir dar papildomai va pasiemem 18 po to pasifotografuoti). Mes neimam fotografo visai dienai. Vis tiek neilgai viskas tetruks.. O veliau patys mieste bandysim pasifotkint  biggrin.gif Fotikas siaip geras pas mus, tai gal nebus visai butines foto  blush2.gif Bet vis tiek kazkaip jaudinuosi, kad nebus graziu  lotuliukas.gif Ai beje, uzsisakem mes nama su sildomu baseinu ir hut tub lauke  thumbup.gif Cia vietoj giminiu baliaus, 4iese pasilinksminsim is sirdies  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai fotografas butu manau ne i tema  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aaaa kaip smagu drinks_cheers.gif
antras makiazas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte24: 06 spalio 2010 - 11:17
na jau visai.. Buvau vakar sukneliu matuotis, tai visose salonose priekaistavo del mano tatuiruotes... kad butinai paslepti reikia arba isvis ustepliot... Nu nesamone! toks jausmas kad visos nuotakos turincios tattoo ju gedijasi biggrin.gif Ar yra cia tokiu kam teko jas uzmaskuot?
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 10 06, 17:40)
na jau visai.. Buvau vakar sukneliu matuotis, tai visose salonose priekaistavo del mano tatuiruotes... kad butinai paslepti reikia arba isvis ustepliot... Nu nesamone! toks jausmas kad visos nuotakos turincios tattoo ju gedijasi biggrin.gif Ar yra cia tokiu kam teko jas uzmaskuot?


lotuliukas.gif koks joms skirtumas, ne pacios deves tas sukneles lotuliukas.gif Kurioj vietoj tatuiruote?
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 05, 23:07)
pirmas i arabiska uznesa, man tai vestuvems ne  schmoll.gif , o antras labai fainas, bet ziuriu labiau duminiai traukia, ane?

Aha, nors nezinau ar paciai tiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 06, 19:14)
Aha, nors nezinau ar paciai tiktu  lotuliukas.gif

o tai kaip paciai atrodo? ar tiks? rolleyes.gif
jei vokai neuzkrite, tai manau tiks mirksiukas.gif ideciau savo kelis pav. bet savo modeliuku neatsiklausiau ax.gif
Atsakyti
[quote=liekna,2010 10 06, 01:20]
user posted image

Apie auskaru grozi jau tyliu biggrin.gif
user posted image

.....ahaaaaaaa.... nerealiai grazus..... labai.... ir panele lb grazi... ir makiazas.... thumbup.gif wub.gif bet auskarai...... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 07, 00:59)
o tai kaip paciai  atrodo? ar tiks?  rolleyes.gif
jei vokai neuzkrite, tai manau tiks  mirksiukas.gif ideciau savo kelis pav. bet savo modeliuku neatsiklausiau  ax.gif

Sveikos, man, beje, vestuvems dare irgi "dumini" makiaza, bet cia meistre pati nusprende, kad cia man labai tiks, buvo labai ryskus ir tamsus, bet likau labai patenkinta, nors is tiesu maniau, kad siulys koki nors labiau klasikini, svleniu spalvu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(sofija84 @ 2010 10 07, 12:30)
Sveikos, man, beje, vestuvems dare irgi "dumini" makiaza, bet cia meistre pati nusprende, kad cia man labai tiks, buvo labai ryskus ir tamsus, bet likau labai patenkinta, nors is tiesu maniau, kad siulys koki nors labiau klasikini, svleniu spalvu ir pan.



user posted image
Atsakyti
QUOTE(sofija84 @ 2010 10 07, 12:48)


Ryskokas, ir nera pereinanciu spalvu, is sviesiai pilkos i tamsia g.gif Kai kada daro, nors ir duminis buna ax.gif
Idomu kaip atsimerkus atrodo, ar paseseliuota po apatinem blakstienom? rolleyes.gif
Atsakyti