Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

aš tiesiog kitu pavyzdžiu pasakysiu, ką tada turėjau omeny. Paimkime, pvz, sijonus. Juk visos žinome, kad jų yra galybė, ir kad pvz, koks nors pencil skirt visada atrodys korekt ir gražiai, arba su miniaku neisi į vadovės vietą pretenduot, o vat kai kurie sijonai visiškai nemadingi. Taigi, nors derini pagal save, vistiek 'apsižiūri", kas madinga. Nu negali ignoruot mados tendencijų visiškai, kaip ir aklai jomis sekti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 04, 20:22)
tada siūlau perskaityti mano paskesnę žinutę smile.gif tą ir parašiau.

Ir čia ne svetimybė, o tarminis žodis (ką žinau, tą žinau, specialybė tokia).

Ka tik man kilo klausimas, ka as veikiau universitete, nes ir mano specialybe tokia, kad tuerciau tokisu dalykus zinoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 04, 23:12)
aš tiesiog kitu pavyzdžiu pasakysiu, ką tada turėjau omeny. Paimkime, pvz, sijonus. Juk visos žinome, kad jų yra galybė, ir kad pvz, koks nors pencil skirt visada atrodys korekt ir gražiai, arba su miniaku neisi į vadovės vietą pretenduot, o vat kai kurie sijonai visiškai nemadingi. Taigi, nors derini pagal save, vistiek 'apsižiūri", kas madinga. Nu negali ignoruot mados tendencijų visiškai, kaip ir aklai jomis sekti smile.gif

Gal jau baigiam, atai pasaka be galo lotuliukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
lituanistė?smile.gif aš ne, tik turiu šiuo metu paskaitas lietuvių smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 23:17)
Gal jau baigiam, atai pasaka be galo  lotuliukas.gif  biggrin.gif  4u.gif



tiesiog nenorėjau likti nesuprasta mirksiukas.gif
kaip ten rusai sako: myr, druzhba, zhevachka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 04, 21:20)
lituanistė?smile.gif aš ne, tik turiu šiuo metu paskaitas lietuvių smile.gif

Mhm, studijavau lietuviu kalba ir rezisura, bet kaip matau turbut buvau isigilinus tik i menus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 04 spalio 2010 - 23:39
pirmos nuotraukos graziai akytes padazytos, bet ir dirbtiniu blakstienu man rodos gausybe smile.gif ir pastebekjau kad labiau duminis tinka toms, kurios turi auksta voka. O antroj foto, apacioje atrodo kaip patine vokai g.gif
Atsakyti
Man tai pirmosios lupdazis kazkaip ne i tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 05:06)
Man tai pirmosios lupdazis kazkaip ne i tema  biggrin.gif

Man irgi schmoll.gif
O tu kokio mazdaug makiazo nori Liekna? Gal jau minejai, bet man kuo toliau, tuo labiau atmintis slubuoja, kai per tiek temu reikia isimint kas ka pasirinko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 05 spalio 2010 - 15:01
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 05, 13:59)
Man irgi  schmoll.gif
O tu kokio mazdaug makiazo  nori Liekna? Gal jau minejai, bet man kuo toliau, tuo labiau atmintis slubuoja, kai per tiek temu reikia isimint kas ka pasirinko  biggrin.gif

Vakar uzsiminiau cia tau siek tiek.. Dar nezinau, bet kaip minejau kazka tamsaus.. Ko gero rudu seseliu atspalvius rinksiuos, ar dumines akis... Kaip pavyzdys man vis dar islieka ta nuotaka tiesiais plaukais lotuliukas.gif Bet aisku jos veido struktura kitokia, ji tikrai grazi, del to manau jai viskas ir tinka. Va pas mane didele nosis ,kalusiu gal yra kokiu triuku pamazint vizualiai ja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai ziuresiu ka man patars visaziste ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 18:36)
Vakar uzsiminiau cia tau siek tiek.. Dar nezinau, bet kaip minejau kazka tamsaus.. Ko gero rudu seseliu atspalvius rinksiuos, ar dumines akis... Kaip pavyzdys man vis dar islieka ta nuotaka tiesiais plaukais  lotuliukas.gif Bet aisku jos veido struktura kitokia, ji tikrai grazi, del to manau jai viskas ir tinka. Va pas mane didele nosis ,kalusiu gal yra kokiu triuku pamazint vizualiai ja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai ziuresiu ka man patars visaziste  ax.gif

Aaa, atsiminiau dabar, ot atmintis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 18:36)
kalusiu gal yra kokiu triuku pamazint vizualiai ja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai ziuresiu ka man patars visaziste  ax.gif

yra wink.gif aisku radikaliai nepakeisi, bet vizualiai apmazinti tikrai iseis smile.gif
Atsakyti