Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

seniobiškas=pasenęs tongue.gif turtinam žodyną, merginos lotuliukas.gif
tiesiog man jis primena makiažą, darytą visur prieš kažkur dešimt metų (pvz, dabar ant bangos - dūminių akių efektas). Bet aš ne vizažistė, čia tik nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 10 03, 15:45)
o kaip temute apleista, kur nuotakos pasidejo, esamos ir busimos  mirksiukas.gif

Busimos nuotakos (kalbu uz save) bando iveikti ikivestuvini stresa blush2.gif lotuliukas.gif Liko 3 savaites, MB kostiumo jokio neranda doh.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 04, 19:24)
seniobiškas=pasenęs tongue.gif turtinam žodyną, merginos lotuliukas.gif
tiesiog man jis primena makiažą, darytą visur prieš kažkur dešimt metų (pvz, dabar ant bangos - dūminių akių efektas). Bet aš ne vizažistė, čia tik nuomonė smile.gif

As manau reikia ne i madas ziureti, bet kas labiausiai tau asmeniskai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 04, 22:26)
Busimos nuotakos (kalbu uz save) bando iveikti ikivestuvini stresa  blush2.gif  lotuliukas.gif Liko 3 savaites, MB kostiumo jokio neranda  doh.gif  unsure.gif
Papildyta:

As manau reikia ne i madas ziureti, bet kas labiausiai tau asmeniskai tinka  smile.gif


liekna lauksim nuotraukeliu,po tavo sventes, tikiuosi neslepsi, pasirodysi blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 12:35)
Safe Tai, kad kazkaip neturiu ko rodyti  lotuliukas.gif Del makiazo esu neapsisprendusi, kaip ir del daug ko  biggrin.gif  blush2.gif  Siaip planuoju nusinesti nuotrauka tik kaip orientyra,kad neizdazytu kaip papugos spalvotai  lotuliukas.gif Parodysiu ko mazdaug noreciau, suprasdama,kad identiskai neatrodysiu, nes ir veido bruozai skiriasi ir visagalis fotoshopas daug duoda  blush2.gif  ax.gif  Tai kazko tokio tikiuosi, bent jau spalvu gama man tinkama (bet mano plaukai tamsesni ir oda ne tokia ruda,nusiplove jau idegis  blush2.gif ):

kas cia tokio senobisko ax.gif ? Gal jai netinka dumynes akys doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 04, 21:21)
grazu  wub.gif
Papildyta:

As ir nezinau sio zodzio reiksmes  rolleyes.gif  blush2.gif  biggrin.gif
del makiazo tai tavpo akys zalios?  smile.gif

Mano akys ne zalios, zydros, bet as dazniausiai dazausi rudais atspalviais, man jie labiausiai tinka, dar pilka nieko, bet vistiek ruda labiau tinka prie mano veido ax.gif o prie kitu atspalviu esu nepratus ir tikrai nesiruosiu vaikytis madu ir ziuret kas ant bangos, nes kas tinka visiems, nereiskia,kad tinka man ir nenoreciau vestuviu diena buti padazyta madingai, bet pati sau buti negrazi blush2.gif
Siaip sutinku su tavim Liekna, kaip minejau as taip pat ketinu klausyti meistres patarimu ir pastebejimu. O del lupdazio, tai rudas man nelabai,mieliau renkuosi blizgi. Bet tai ne taip svarbu, vistiek jaunikis nubuciuos viska per fotosesija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 10 04, 19:36)
liekna lauksim nuotraukeliu,po tavo sventes, tikiuosi neslepsi, pasirodysi  blush2.gif  4u.gif  4u.gif

jei bus bent viena grazi tai parodysiu lotuliukas.gif Siaip i musu ceremonijos paketa ieina tik 36 foto... (18 is pacios ceremonijos, ir dar papildomai va pasiemem 18 po to pasifotografuoti). Mes neimam fotografo visai dienai. Vis tiek neilgai viskas tetruks.. O veliau patys mieste bandysim pasifotkint biggrin.gif Fotikas siaip geras pas mus, tai gal nebus visai butines foto blush2.gif Bet vis tiek kazkaip jaudinuosi, kad nebus graziu lotuliukas.gif Ai beje, uzsisakem mes nama su sildomu baseinu ir hut tub lauke thumbup.gif Cia vietoj giminiu baliaus, 4iese pasilinksminsim is sirdies lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai fotografas butu manau ne i tema lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2010 10 04, 21:52)
kas cia tokio senobisko ax.gif ? Gal jai netinka dumynes akys doh.gif .

Nelabai ir as supratau , bet ne esme biggrin.gif blush2.gif siaip man toks dalykas kaip mada, tiesa sakant, menkai ir rupi, as atvirksciai megstu daryt viska ne taip kaip visi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 19:57)
Siaip sutinku su tavim Liekna, kaip minejau as taip pat ketinu klausyti meistres patarimu ir pastebejimu. O del lupdazio, tai rudas man nelabai,mieliau renkuosi blizgi. Bet tai ne taip svarbu, vistiek jaunikis nubuciuos viska per fotosesija  lotuliukas.gif

As zinok lupdaziu irgi nenaudoju, tik vazelina ar blizgi... Bet butu gal ir nieko jei graziai ir lupas padazytu.. tik jauciu nelabai aptogu vat kaip sakai per fotosesijas vis valineti jauniki lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nenorėjau supykdyt smile.gif tik pasakiau savo nuomonę. ir nesupratau, ko čia nesuprast? Dūminės akys dabar labai ant bangos, kai kuriose fotosesijose man toks makiažas gražu, kai kuriose ne. Ir ŽINOMA, kad viskas priklauso nuo veido, bruožų, tipažo , ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 04, 21:24)
seniobiškas=pasenęs tongue.gif turtinam žodyną, merginos lotuliukas.gif
tiesiog man jis primena makiažą, darytą visur prieš kažkur dešimt metų (pvz, dabar ant bangos - dūminių akių efektas). Bet aš ne vizažistė, čia tik nuomonė smile.gif


Ne visoms tinka tai, kas dabar yra ant bangos ar paskutinis mados klyksmas. Reikia žiūrėti, kad pačiam žmogui, šiuo atveju merginai/moteriai tiktų ir pirmiausia, kad ji sau atrodytų gražiai. Galų gale yra bandomieji makiažai, kurių dėka būsima jaunoji gali pamatyti ir apsispręsti ar tai tinka jai.

Seniobiškas - mano žiniomis, tokio žodžio nėra lietuvių kalbos žodyne, o svetimybes ne visi žino ir jomis domisi tongue.gif
Atsakyti
tada siūlau perskaityti mano paskesnę žinutę smile.gif tą ir parašiau.

Ir čia ne svetimybė, o tarminis žodis (ką žinau, tą žinau, specialybė tokia).
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 04, 22:07)
nenorėjau supykdyt smile.gif tik pasakiau savo nuomonę. ir nesupratau, ko čia nesuprast? Dūminės akys dabar labai ant bangos, kai kuriose fotosesijose man toks makiažas gražu, kai kuriose ne. Ir ŽINOMA, kad viskas priklauso nuo veido, bruožų, tipažo , ir t.t.

Na as tai ir nesupykau visai, nematau reikalo, kiek zmoniu,tiek nuomoniu,kas grazu man,jums ne, - kas grazu jums, gal nepatiktu man, naturalu mirksiukas.gif bet del mados vaikymosi vistiek nesutinku lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 10 04, 22:00)
As zinok lupdaziu irgi nenaudoju, tik vazelina ar blizgi... Bet butu gal ir nieko jei graziai ir lupas padazytu.. tik jauciu nelabai aptogu vat kaip sakai per fotosesijas vis valineti jauniki  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na, as tai noriu, kad padazytu graziai lupas kai darys makiaza, bent jau baznycioj gal matysis, o veliau fotosesijos metu tai tikrai nedazysiu ax.gif Si savaitgali turejom priesvestuvine fotosesija, tai per valanada MB mane pabuciavo gal kokiu 30 kartu, tai isivaizduoju kas desis per vestuves,kai turesim pilnas 3 val. lotuliukas.gif bergzdzias reikalas bus dazytis, nespesiu uztept ant lupu kazka, jau bus nuvalgyta biggrin.gif
Atsakyti