Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Rykute @ 2010 09 22, 09:39)
Melynos spalvos nera nei trupucio  4u.gif  Tiesiog gal kompas taip rodo  g.gif  Atsimerkus foto neturiu  4u.gif

aaa, matai kaip bigsmile.gif man ziauriai grazu fioletine, pati gret viena mergaite dazysiu, ir desiu kaip akcenta sios spalvos ax.gif matysim kaip atrodis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 09 22, 10:39)
Melynos spalvos nera nei trupucio  4u.gif  Tiesiog gal kompas taip rodo  g.gif  Atsimerkus foto neturiu  4u.gif

grazus makiazas 4u.gif nuotaka fantastiska, bateliai, akys puokste thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 22, 10:08)
man cia mergina lb pikta atrodo unsure.gif

Zinai kai pasakei as nemaciau dar nei vienos indes besisypsant lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 22, 22:08)
Zinai kai pasakei as nemaciau dar nei vienos indes besisypsant  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nes būsimi jaunieji daug šalto ir karšto turi pereiti iki vestuvių apeigų (kalbu apie tradicijas) matyt, po to jau būna dingęs ir noras šypsotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gtalackaite @ 2010 09 04, 13:52)
Sveikos, ką manot apie tokį makiažą? ar ne per daug vestuvėms?


user posted image


Bet cia tai super.... wub.gif thumbup.gif kaip dailiai atrodo zalios akys wub.gif as taip pat zaliaake, todel vis masciau, koks cia makiazas tiktu... tik gaila, kad blondine... blush2.gif nes prie tamsiu plauku sis makiazas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 09 23, 16:16)
Bet cia tai super....  wub.gif  thumbup.gif  kaip dailiai atrodo zalios akys  wub.gif  as taip pat zaliaake, todel vis masciau, koks cia makiazas tiktu... tik gaila, kad blondine...  blush2.gif  nes prie tamsiu plauku sis makiazas super  thumbup.gif



..labai grazus makiazas... ir gal del to kad mergina si tokia svytinti kazkokia... o mano akys irgi lyg tais i zaluma....immm kaip grazu butu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 22, 23:08)
Zinai kai pasakei as nemaciau dar nei vienos indes besisypsant  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


na va, tai gal jos nelaimingos nuotakos? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(akutivo @ 2010 09 23, 20:45)
..labai grazus makiazas... ir gal del to kad mergina si tokia svytinti kazkokia... o mano akys irgi lyg tais i zaluma....immm kaip grazu butu...  wub.gif


tau tikrai tiktu toks makiazas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 23, 18:12)
na va, tai gal jos nelaimingos nuotakos? smile.gif

As asmeniskai ju vietoj buciau tikrai nelaimiga, nes cia pas mus name ju labai daug gyvena. tai vaiksto visos akis nuleidusios, skarom apsimuturiavusios net karsciausia diena, toks jausmas, kad is namu joms niekas iseiti net neleidzia, amziais balkonuose sutupusios griztanciu vyru laukia. O durniausiai tai kai ateina prie baseino maudosi tik vyrai blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 23, 21:56)
As asmeniskai ju vietoj buciau tikrai nelaimiga, nes cia pas mus name ju labai daug gyvena. tai vaiksto visos akis nuleidusios, skarom apsimuturiavusios net karsciausia diena, toks jausmas, kad is namu joms niekas iseiti net neleidzia, amziais balkonuose sutupusios griztanciu vyru laukia. O durniausiai tai kai ateina prie baseino maudosi tik vyrai  blink.gif  doh.gif

O BOZE, kosmaras, kokia esi laiminga kai turi teise rinktis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 23, 20:03)
O BOZE, kosmaras, kokia esi laiminga kai turi teise rinktis  unsure.gif

As isvis kai pamaciau pasaulio tik tada supratau, kokia musu lietuviu tauta yra laiminga, kad turi teise rinktis kaip, su kuo nugyventi gyvenima ir panasiai. Nes kitu tradicijos ir paprociai yra labai ziaurus (tikraja to zodzio prasme), pvz Somalyje gyvenancios mergaites ir moterys doh.gif verysad.gif Bet aisku cia jei snekant apie indes tai visgi visokiu yra, manau tos kur gime ir augo Amerikoj jau buvo visai kitaip aukletos ir tu tradiciju grieztu neislaike g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 23 rugsėjo 2010 - 21:20
Man ir musulmonu moterytciu gaila, bet kai kurios taip laikosi tos savo ciadros doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 23 rugsėjo 2010 - 21:58
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 23, 22:57)
Man ir musulmonu moterytciu gaila, bet kai kurios taip laikosi tos savo ciadros  doh.gif



Bet jas devi tik labai religinguose krastuose.. nes kitur jau is mados iseja.. daugiau skarytes devi 4u.gif turiu savu saltiniu lotuliukas.gif
Atsakyti