Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 09 21, 13:24)
Lūpos ir spalva super, bet tas apvedimas man tragiškas  schmoll.gif
P.S. Vargšas šuo...


Lūpų spalva tikrai superinė thumbup.gif nors apvedimas man ir netrukdo labai ax.gif
nežiūrėjau ištisai klipo, vis persukinėjau, tik vėliau, po jūsų posto atkreipiau dėmesį. Kerėpla pana unsure.gif bet dar kokią rožkę padarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 09 21, 13:24)
Lūpos ir spalva super, bet tas apvedimas man tragiškas  schmoll.gif



O man kaio tik grazu smile.gif beto kitu atveju lupdazis gali isteket uz krastu.. ir apvedimas suteikia lupom grazesne forma.. aisku ryskuma galima daryt pagal skoni
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 21, 13:45)
as tai kazkada pasidaziau pameginimui, kai atrodytu, tai issigandau blink.gif  lotuliukas.gif  daugiau niekada saves nebegasdinau lotuliukas.gif



na tai zinai kai mes tokios abi tamsios... galima sakyt net juodaplaukes beveik ..tai taip ir gavosi lotuliukas.gif bet siaip ..hmmmm as vistiek manau kad vakarui prie juodos sukneles su perliukais ausyse lb tiktu.... 4u.gif bet as trbt vistiek atrodysiu kaip cigone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 21, 18:34)
O man kaio tik grazu smile.gif beto kitu atveju lupdazis gali isteket uz krastu.. ir apvedimas suteikia lupom grazesne forma.. aisku ryskuma galima daryt pagal skoni



... na paziurejau as ta klipuka... mirksiukas.gif tai man ta mergina, atsiprasau iskart uz savo nuomone, bet sutriuke kazkokia... ne tik kad kerepla... doh.gif ir tai pasako jos kambarys lotuliukas.gif pakraupau... blink.gif o siaip tai spalva grazi.. apvedimas tai reikalingas.... bet jau kaip ji "maliavojosi " tai sorri nekaip lotuliukas.gif ir rezultatas nekoks... toks nelb tavrkingas..... nors su blizgiu siek tiek padeti pagerino... mirksiukas.gif
as manau , kad Jums tiks raudoni lupu dazai, bet manau , kad tik vakarui o ne visai dienai.... ne nebent Jus labai grazi , kaip kino zvaigzde.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia indes vestuves, ten viskas spalvota ir rysku pas juos, bet man makiazas tai labai grazus siaip wub.gif
user posted image
Atsakyti
Siu metu darbas su spalvotais akcentais wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Rykute
Siaip grazu mirksiukas.gif o nera atsimerkus kur? Fioletine spalva supratau prie ko, o melyna? Gal akytes?
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 09 21, 19:33)



biggrin.gif na del kambario tvarkingumo, tai ne pirmas kart toki matau pas amerikiete smile.gif todel manes nenustebino.. del dazymo, tai pasidazyt, ziurint i kameros objektyva irgi menas.. o del to kaip as atrodau, tai savo vyrui, taip-kaip kino zvaigzde.. 4u.gif sau-esu kritiska, o kiti sako, kad labai simpatiska.. taip kad sunku pasakyt lotuliukas.gif lupas raudonai planavau dazyt vestuviu metu, prie raudonos sukneles smile.gif vestuves ne mano biggrin.gif o seip tai sutinku, dienos metu tikrai nesidaryciau tokiu lupu drinks_cheers.gif biggrin.gif per daug issaukianciai.. vsio, baigiam ta diskusija, nes manau nlb kitom idomu.. geriau dekim makiazus bigsmile.gif
Rykute, paskutinis darbelis patiko bigsmile.gif violetine irgi labai megstu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 21 rugsėjo 2010 - 22:27
QUOTE(amber123 @ 2010 09 21, 21:23)
Rykute, paskutinis darbelis patiko bigsmile.gif violetine irgi labai megstu wub.gif

O mano jau idetas violetinis makiazas tai negrazus ane? dry.gif Joke lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

As irgi kiek ziurejau amerikoniu vaizdeliu kaip pasidazyti ar susisukuoti, tai kambariu "tvarka" tiesiog zudanti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 23:32)
O mano jau idetas violetinis makiazas tai negrazus ane?  dry.gif Joke  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
As irgi kiek ziurejau amerikoniu vaizdeliu kaip pasidazyti ar susisukuoti, tai kambariu "tvarka" tiesiog zudanti  lotuliukas.gif



Nu cia ir taip aisku, kad grazus irnesakyk.gif net sakyt nereik biggrin.gif jei rimtai, tai man ziauriai grazu taip akys padazytos.. ir lupos super wub.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 21 rugsėjo 2010 - 22:43
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 21, 21:51)
Rykute
Siaip grazu  mirksiukas.gif  o nera atsimerkus kur? Fioletine spalva supratau prie ko, o melyna? Gal akytes?



Melynos spalvos nera nei trupucio 4u.gif Tiesiog gal kompas taip rodo g.gif Atsimerkus foto neturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 09 21, 20:09)
na tai zinai kai mes tokios abi tamsios... galima sakyt net juodaplaukes beveik ..tai taip ir gavosi  lotuliukas.gif  bet siaip ..hmmmm as vistiek manau kad vakarui prie juodos sukneles su perliukais ausyse lb tiktu....  4u.gif  bet as trbt vistiek atrodysiu kaip cigone  lotuliukas.gif


aha, dvi cigoniukes lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2010 09 21, 22:31)
Siu metu darbas su spalvotais akcentais  wub.gif 



ziauriai grazu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 09 22, 00:23)
biggrin.gif na del kambario tvarkingumo, tai ne pirmas kart toki matau pas amerikiete smile.gif todel manes nenustebino.. del dazymo, tai pasidazyt, ziurint i kameros objektyva irgi menas.. o del to kaip as atrodau, tai savo vyrui, taip-kaip kino zvaigzde..  4u.gif sau-esu kritiska, o kiti sako, kad labai simpatiska.. taip kad sunku pasakyt lotuliukas.gif lupas raudonai planavau dazyt vestuviu metu, prie raudonos sukneles smile.gif vestuves ne mano biggrin.gif o seip tai sutinku, dienos metu tikrai nesidaryciau tokiu lupu drinks_cheers.gif  biggrin.gif per daug issaukianciai.. vsio, baigiam ta diskusija, nes manau nlb kitom idomu.. geriau dekim makiazus bigsmile.gif
Rykute, paskutinis darbelis patiko bigsmile.gif violetine irgi labai megstu wub.gif


man tu simpatiskai grazi mirksiukas.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 09 22, 00:32)
O mano jau idetas violetinis makiazas tai negrazus ane?  dry.gif Joke  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



man cia mergina lb pikta atrodo unsure.gif
Atsakyti