Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema


Maniskis ta pati mano, viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 20 rugsėjo 2010 - 17:16
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 20, 18:37)
pavarei tu cia lotuliukas.gif
as tai kazkaip raudonu lupu lietuvaitems nepropaguoju.. mums nereikia lygintis su tom uzsienio zvaigzdemis ir ziuretu ju pavyzdzius... man visgi graziausi rausvi atspalviai, nelendantys  iakis, o va akys man butinai turi buti ryskesnes wub.gif



bet rimtai as cia skaiciau... ir knygoj..ir straipsniuose.... lotuliukas.gif as neisigalvoju lotuliukas.gif .... as tiesiai sveisiai.. lotuliukas.gif siaip as domejausi apie ta raudoni, nes turiu drauge kuri megsta laaaabai raudona lupdazi... bet ir ryskias akis... tai kai pasidazo, nesvarbu ar diena ar vakaras taip..tai kartais atrodo nekaip.... blink.gif na vakarui visai manau tinka.... bet tada turi but akys tik tusu paryskintos ar pravedimu.....
o as asmeniskai, su tuo raudonu lupdaziu atrodau kaip cigone doh.gif blink.gif .. tai nzn ar tai gerai ar tai blogai... bet taip ir neisdristu juo pasipuost daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 09 20, 18:35)



Bet zinokit ir tu raudonu yra labai graziu.. 4u.gif ir yra tam tikra dazymo technika.. as asmeniskai jei dazyciaus pirma apvesciau piestuku (aisku netamsiu), poto lupdazis ir poto bespalvis blisgis.. tada lupos toookios grazios wub.gif idedu filmuka, kaip mergaites dazos.. nu pasakykit ar negrazu 4u.gif aisku ant plonu lupu jau vel kitaip
http://www.youtube.c.../18/5JsAUpYNnSQ
Atsakyti
nu neblogai jai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 20, 19:35)
Bet zinokit ir tu raudonu yra labai graziu.. 4u.gif ir yra tam tikra dazymo technika.. as asmeniskai jei dazyciaus pirma apvesciau piestuku (aisku netamsiu), poto lupdazis ir poto bespalvis blisgis.. tada lupos toookios grazios wub.gif idedu filmuka, kaip mergaites dazos.. nu pasakykit ar negrazu 4u.gif aisku ant plonu lupu jau vel kitaip
http://www.youtube.c.../18/5JsAUpYNnSQ


lotuliukas.gif man jos kaip botokso pripildytos (ar kaip ten vadinasi), o ir kampuciai nelygiai padazyti doh.gif
bet spalva 10 balu! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 20, 20:08)
lotuliukas.gif  man jos kaip botokso pripildytos (ar kaip ten vadinasi), o ir kampuciai nelygiai padazyti  doh.gif



Ne.. tikrai naturalios 4u.gif tik megsta papust labai biggrin.gif kampuciai jo.. nelygiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 20 rugsėjo 2010 - 19:39
QUOTE(amber123 @ 2010 09 20, 12:23)
Tai man tiks tada biggrin.gif tamsinsiu dar plakus kaip tik.. nors blone niekad ir nebuvau biggrin.gif nors pazekit kaip M.Monro atrode.. man tai grazu wub.gif


Monroe tai išvis išskirtine moteris bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 09 20, 22:23)
Monroe tai išvis išskirtine moteris bigsmile.gif



Kaip ir S. Loren, B. Bardo ir kitos to laikmecio manau.. 4u.gif bet aisku, sexualumo nepaslepsi.. jau ka turejo tai turejo, bet irgi ne viskas natur produkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 20, 17:35)
Bet zinokit ir tu raudonu yra labai graziu.. 4u.gif ir yra tam tikra dazymo technika.. as asmeniskai jei dazyciaus pirma apvesciau piestuku (aisku netamsiu), poto lupdazis ir poto bespalvis blisgis.. tada lupos toookios grazios wub.gif idedu filmuka, kaip mergaites dazos.. nu pasakykit ar negrazu 4u.gif aisku ant plonu lupu jau vel kitaip
http://www.youtube.c.../18/5JsAUpYNnSQ

bet kam suni taip kankint doh.gif blink.gif negaliu ziuret lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 20, 15:37)
pavarei tu cia lotuliukas.gif
as tai kazkaip raudonu lupu lietuvaitems nepropaguoju.. mums nereikia lygintis su tom uzsienio zvaigzdemis ir ziuretu ju pavyzdzius... man visgi graziausi rausvi atspalviai, nelendantys  iakis, o va akys man butinai turi buti ryskesnes wub.gif

o man tai siaip grazu raudonos lupos, ypac ant tamsiaplaukiu thumbup.gif Bet pati kazkaip neperzengiu per savaite ir nedrisciau iseiti i viesuma lotuliukas.gif Nors labai noreciau is tiesu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 20, 23:38)
bet kam suni taip kankint  doh.gif  blink.gif negaliu ziuret  lotuliukas.gif



blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif sadiste
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 09 20, 19:35)
bet rimtai as cia skaiciau... ir knygoj..ir straipsniuose....  lotuliukas.gif  as neisigalvoju  lotuliukas.gif .... as tiesiai sveisiai..  lotuliukas.gif  siaip as domejausi apie ta raudoni, nes turiu drauge kuri megsta laaaabai raudona lupdazi... bet ir ryskias akis... tai kai pasidazo, nesvarbu ar diena ar vakaras taip..tai kartais atrodo nekaip....  blink.gif  na vakarui visai manau tinka.... bet tada turi but akys tik tusu paryskintos ar pravedimu..... 
o as asmeniskai, su tuo raudonu lupdaziu atrodau kaip cigone doh.gif  blink.gif .. tai nzn ar  tai gerai ar tai blogai... bet taip ir neisdristu juo pasipuost daugiau  lotuliukas.gif


as tai kazkada pasidaziau pameginimui, kai atrodytu, tai issigandau blink.gif lotuliukas.gif daugiau niekada saves nebegasdinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 20, 19:35)
Bet zinokit ir tu raudonu yra labai graziu.. 4u.gif ir yra tam tikra dazymo technika.. as asmeniskai jei dazyciaus pirma apvesciau piestuku (aisku netamsiu), poto lupdazis ir poto bespalvis blisgis.. tada lupos toookios grazios wub.gif idedu filmuka, kaip mergaites dazos.. nu pasakykit ar negrazu 4u.gif aisku ant plonu lupu jau vel kitaip
http://www.youtube.c.../18/5JsAUpYNnSQ

Lūpos ir spalva super, bet tas apvedimas man tragiškas schmoll.gif
P.S. Vargšas šuo...
Atsakyti