Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(amber123 @ 2010 09 19, 18:50)
g.gif nu as ir manau, kad raudona sexualu..  wub.gif arba bijo, kad kiti zedami i ju antras puses neturetu kokiu minciu  lotuliukas.gif
Papildyta:
Pilnai sutinku drinks_cheers.gif

irgi variantas biggrin.gif
tau nera ko nerimaut, esi grazuolyte, tai tikrai tiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 19, 19:20)
irgi variantas biggrin.gif
tau nera ko nerimaut, esi grazuolyte, tai tikrai tiktu  mirksiukas.gif



em.. blush2.gif nuraudau iki pat pedu biggrin.gif dekui
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 19, 19:28)
em..  blush2.gif nuraudau iki pat pedu biggrin.gif dekui

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 09 18, 11:40)
manau, kad geriau tada prie raudonos suknelės išryškinti akis, o lūpas rausvai, bet ne raudonai g.gif
PVZ: čia dešinėje: http://www.thefashio...m-red-dress.jpg

http://www1.pictures...5p7Pda8gKtl.jpg

http://www.divahairs...7/Megan-Fox.jpg

http://makeupforlife...e-to-cinema.jpg


Siti variantai man irgi kazkaip labiau patiko nei pirmieji su raudonom lupom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 20, 05:20)
Siti variantai man irgi kazkaip labiau patiko nei pirmieji su raudonom lupom  wub.gif


Gražūs ir šitie mirksiukas.gif bet man, kaip raudonos spalvos mylėtojai labiau tiktų ankstesni pavyzdžiai. Patinka ryškios lūpos wub.gif
Atsakyti
Man patinka raudonos lupos tamsiaplaukems, blondinems kazkaip per rysku blush2.gif Labai reikia derinti bendra stiliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 19, 14:56)
Bet zinot ka pastebejau.. kiek zinau vyru, tai visiem baisu raudonos lupos.. vakar mano vyras is vis pasake, kad jam asocijuojas su laisvo elgesio moterim blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu cia dabar sakau..  lotuliukas.gif nzn, kdl juos gasdina ta raudono spalva ant lupu

Oho! Reikia ir man atkreipti dėmesį ir pasidomėti, ką apie tą raudoną spalvą mano mano pažįstami bigsmile.gif Kai tik gausiu info būtinai pasidalinsiu mirksiukas.gif

QUOTE(Benice @ 2010 09 20, 09:28)
Man patinka raudonos lupos tamsiaplaukems, blondinems kazkaip per rysku  blush2.gif Labai reikia derinti bendra stiliu  ax.gif

Va va, man taip pat atrodo, kad tamsiaplaukėm ji labiau tinka drinks_cheers.gif Nors žinoma būna išimčių
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 20, 09:28)
Man patinka raudonos lupos tamsiaplaukems, blondinems kazkaip per rysku  blush2.gif Labai reikia derinti bendra stiliu  ax.gif


Aš pati esu tamsių bruožų, bet blondinė ir dar su putlokomis lūpomis biggrin.gif
bet žiauriai mėgstu ir manau, kad man tinka ryškesni lūpdažių tonai, apskritai, apart rausvų atspalvių man visos kitos spalvos nelabai tinka, šviesios, matinės - skandina, tamsios, bordinės - sendina ax.gif

ir dar manau, jog daug kas priklauso nuo pačios moters bruožų, viena ryškiai pasidažiusi gali atrodyti vulgarokai, o kita - net labai gražiai flirt.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 20, 09:28)
Man patinka raudonos lupos tamsiaplaukems, blondinems kazkaip per rysku  blush2.gif Labai reikia derinti bendra stiliu  ax.gif



Tai man tiks tada biggrin.gif tamsinsiu dar plakus kaip tik.. nors blone niekad ir nebuvau biggrin.gif nors pazekit kaip M.Monro atrode.. man tai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 19, 15:56)
Bet zinot ka pastebejau.. kiek zinau vyru, tai visiem baisu raudonos lupos.. vakar mano vyras is vis pasake, kad jam asocijuojas su laisvo elgesio moterim blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu cia dabar sakau..  lotuliukas.gif nzn, kdl juos gasdina ta raudono spalva ant lupu



... siaip..yra toks dalykelis, kad jau senoveje moterys raudonindavo savo lupas...taip demonstruodamos savo seksualuma ir signala apie intymiaja vietele... ax.gif tai simbolizuodavo pasirengima sueiciai ax.gif .... ir dazniausiai taip darydavo laisvo elgesio merginos.... mirksiukas.gif tai jusu vyras kaip ir neklydo taip pasakydamas lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 09 20, 18:34)
... siaip..yra toks dalykelis, kad jau senoveje moterys raudonindavo savo lupas...taip demonstruodamos savo seksualuma ir signala apie intymiaja vietele...  ax.gif tai simbolizuodavo pasirengima sueiciai ax.gif .... ir dazniausiai taip darydavo laisvo elgesio merginos....  mirksiukas.gif  tai jusu vyras kaip ir neklydo taip pasakydamas  lotuliukas.gif  rolleyes.gif


pavarei tu cia lotuliukas.gif
as tai kazkaip raudonu lupu lietuvaitems nepropaguoju.. mums nereikia lygintis su tom uzsienio zvaigzdemis ir ziuretu ju pavyzdzius... man visgi graziausi rausvi atspalviai, nelendantys iakis, o va akys man butinai turi buti ryskesnes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 09 20, 17:34)
... siaip..yra toks dalykelis, kad jau senoveje moterys raudonindavo savo lupas...taip demonstruodamos savo seksualuma ir signala apie intymiaja vietele...  ax.gif tai simbolizuodavo pasirengima sueiciai ax.gif .... ir dazniausiai taip darydavo laisvo elgesio merginos....  mirksiukas.gif  tai jusu vyras kaip ir neklydo taip pasakydamas  lotuliukas.gif  rolleyes.gif



kazka buvau girdejus.. g.gif lotuliukas.gif normalu: raudona-sokiruojanti, ryski, sexuali, aistringa spalva.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 20 rugsėjo 2010 - 17:14