Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Karelija @ 2010 09 18, 12:40)
Žinau, kad ne manęs klausiat, bet suintrigavo ir mane šis klausimas biggrin.gif Paieškojau pavyzdžiu internete, juos įdedu:
Taigi manau, kad tinka mirksiukas.gif



Saunuole, kad nepatingejot paieskot.. tai ne as biggrin.gif bet tada akys turi but neutralios, arba tik juodi pravedimai.. tada jau gaunas toks pin up look bigsmile.gif grazu.. tik tiek, kad didele tikimybe, kad daznai reiks datepliot lupas.. o tam gali nebut laiko g.gif nors bendriau gi vis tiek pries fotkinimus ir .tt duoda laiko atsinaujint bigsmile.gif nu reiks pasimastyt... mano varijantas turetu but kaip toj foto su J. Alba, nes tamsus plaukai bus ir putlios lupos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 18 rugsėjo 2010 - 12:07
QUOTE(amber123 @ 2010 09 18, 12:42)
supratau supratau.. ten is vis juoko forma buvo 4u.gif
ne, tai aisku.. bet as nemanau, kad cia esanti kritika visada teisinga.. kai kurios nori tik diena sugadint smile.gif dekui dekui 4u.gif  4u.gif ta pati galiu pasakyt apie tave drinks_cheers.gif ok, baigiam OT, nukrypom nuo temos biggrin.gif


tai zia visokiu buna mergaiciu, ir geru ir nelb lotuliukas.gif bet i tai nereikia kreipti demesio mirksiukas.gif
aha, nuo temos truputi pakrypom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 18, 13:00)
Saunuole, kad nepatingejot paieskot.. tai ne as biggrin.gif bet tada akys turi but neutralios, arba tik juodi pravedimai.. tada jau gaunas toks pin up look bigsmile.gif grazu.. tik tiek, kad didele tikimybe, kad daznai reiks datepliot lupas.. o tam gali nebut laiko g.gif nors bendriau gi vis tiek pries fotkinimus ir .tt duoda laiko atsinaujint bigsmile.gif nu reiks pasimastyt... mano varijantas turetu but kaip toj foto su J. Alba, nes tamsus plaukai bus ir putlios lupos biggrin.gif


manau, kad geriau tada prie raudonos suknelės išryškinti akis, o lūpas rausvai, bet ne raudonai g.gif
PVZ: čia dešinėje: http://www.thefashio...m-red-dress.jpg

http://www1.pictures...5p7Pda8gKtl.jpg

http://www.divahairs...7/Megan-Fox.jpg

http://makeupforlife...e-to-cinema.jpg

Kiek žiūriu foto, tai prie raudonų suknelių makiažai ganėtinai lengvi ir neryškūs daugiausia, matyt nenorima perspausti.. smile.gif
Atsakyti
amber123
parasiau AZ mirksiukas.gif
Papildyta:
Karelija
teisingai pastebejai, jei tik akcentuojamos akytes, tada lupos paliekamos neutraliai, o jei norima kad aki trauktu lupos, tada paliekamas pravedimas ir paryskintis blakstienos smile.gif svarbu kad lupos spalvos atspalvis butu toks pat kaip ir tos detales su kuria derinam, siuo atveju t.y. suknele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 09 18, 13:40)
Kiek žiūriu foto, tai prie raudonų suknelių makiažai ganėtinai lengvi ir neryškūs daugiausia, matyt nenorima perspausti.. smile.gif



drinks_cheers.gif sutinku 4u.gif jei seip eiciau kur i vakareli, tai daryciaus ryskias lupas ir pravedimus juodus.. bet dabar vestuves, daug fotkins, nesinori blankaus makiazo, nes foto atrodysiu kaip is vis be jo.. bet aisku nesakau, kad tokiu atveju reik prisidazyt kaip matrioskai lotuliukas.gif nu matysiu.. dar nesugalvojau galutinai ka darysiuos.. buvau nusprendus dazytis pas visaziste, bet vis del to darysiuos pati smile.gif ai bus gerai.. ne jaunoji vis del to.. o makiaza sioki toki pasidaryt moku, jei tik ranka nedrebes biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 18, 13:51)
amber123
parasiau AZ  mirksiukas.gif



mirksiukas.gif
Atsakyti
is ydetu variantu man kazkodel graziau kai lupos raudonos, bet cia manau skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 09 19, 14:16)
is ydetu variantu man kazkodel graziau kai lupos raudonos, bet cia manau skonio reikalas mirksiukas.gif



Bet zinot ka pastebejau.. kiek zinau vyru, tai visiem baisu raudonos lupos.. vakar mano vyras is vis pasake, kad jam asocijuojas su laisvo elgesio moterim blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu cia dabar sakau.. lotuliukas.gif nzn, kdl juos gasdina ta raudono spalva ant lupu
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 19, 14:56)
Bet zinot ka pastebejau.. kiek zinau vyru, tai visiem baisu raudonos lupos.. vakar mano vyras is vis pasake, kad jam asocijuojas su laisvo elgesio moterim blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu cia dabar sakau..  lotuliukas.gif nzn, kdl juos gasdina ta raudono spalva ant lupu

zinok, as tokios nuomones, jei lupos labai putlios, tai labai krenta i akis tieeek daug raudonos spalvos, maniskis ir sako, kad kaip kam ji tinka, pati tik tamsiai vysnines spalvos karts nuo karto tepu, o kitu vengiu ryskiu, nebent ant virsaus blizgis, kuris atskiedzia ta sodruma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 19, 15:22)
zinok, as tokios nuomones, jei lupos labai putlios, tai labai krenta i akis tieeek daug raudonos spalvos, maniskis ir sako, kad kaip kam ji tinka, pati tik tamsiai vysnines spalvos karts nuo karto tepu, o kitu vengiu ryskiu, nebent ant virsaus blizgis, kuris atskiedzia ta sodruma  mirksiukas.gif



Tai kai putlios tinka ar ne? biggrin.gif bet apskritai as turiu omenyje, kad vyram raudona spalva tiek nagu lako, tiek lupdazio asocijuojas su negerais dalykais.. bent 5 tokius vyrus zn biggrin.gif nu bet neesme.. svarbu kaip pati jautiesi, jei man grazu, tai nlb kreipiu demesio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 19, 17:44)
Tai kai putlios tinka ar ne? biggrin.gif bet apskritai as turiu omenyje, kad vyram raudona spalva tiek nagu lako, tiek lupdazio asocijuojas su negerais dalykais.. bent 5 tokius vyrus zn biggrin.gif nu bet neesme.. svarbu kaip pati jautiesi, jei man grazu, tai nlb kreipiu demesio biggrin.gif

man atrodo vyrus traukia raudona, tik vat jie ir sako kad cia daugiau ale geismo, todel su tokiom mintim asocijuojasi turbut taviskiui hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 18, 14:00)
Saunuole, kad nepatingejot paieskot.. tai ne as biggrin.gif bet tada akys turi but neutralios, arba tik juodi pravedimai.. tada jau gaunas toks pin up look bigsmile.gif grazu.. tik tiek, kad didele tikimybe, kad daznai reiks datepliot lupas.. o tam gali nebut laiko g.gif nors bendriau gi vis tiek pries fotkinimus ir .tt duoda laiko atsinaujint bigsmile.gif nu reiks pasimastyt... mano varijantas turetu but kaip toj foto su J. Alba, nes tamsus plaukai bus ir putlios lupos biggrin.gif


Man graziai atrodo raudonos lupos prie raudonos sukneles (tik reikia ziureti atspalvi kaip cia jau merginos raset) smile.gif O siaip, derinam spalvas ne tik prie rubo, bet ir prie veido bruozu, odos spalvos. Jeigu veido oda rausta, raudona lupu spalva tai dar labiau isryskins... blush2.gif Bet jeigu oda grazi, dantys balti - as tik uz raudona prie raudonos sukneles mirksiukas.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 19, 17:57)
man atrodo vyrus traukia raudona, tik vat jie ir sako kad cia daugiau ale geismo, todel su tokiom mintim asocijuojasi turbut taviskiui hihihi.gif



g.gif nu as ir manau, kad raudona sexualu.. wub.gif arba bijo, kad kiti zedami i ju antras puses neturetu kokiu minciu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Meeeta @ 2010 09 19, 18:47)



Pilnai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti