Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(amber123 @ 2010 09 17, 12:50)
Gintarele, esat labai grazi moteris.. dabar jau ir zmona 4u.gif labai man patiko bendras vaizdas wub.gif
Papildyta:
Cia ne mergina, cia aktore lotuliukas.gif  tongue.gif

0 kas cia tokia? g.gif
amber123 o ar pati dejai kada nuotraukyciu kur? blush2.gif kiek esu SM vis musu kelai susikerta, bet neteko nuotrauku matyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 17, 12:58)
0 kas  cia tokia?  g.gif
amber123 o ar pati dejai kada nuotraukyciu kur?  blush2.gif  kiek esu SM vis musu kelai susikerta, bet neteko nuotrauku matyt  rolleyes.gif


Hilary Duff mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 17, 13:50)
Cia ne mergina, cia aktore lotuliukas.gif  tongue.gif


nesvarbu, kad aktore, bet vistiek mergina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 09 17, 13:00)
Hilary Duff mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 14, 11:45)
O kaip atrodo plastmasinės?  biggrin.gif  Aš tokių dar nemačiau  lotuliukas.gif
Turbūt turėjote om.sintetines, bet juk visos jos sintetinės, natūralių nebūna, visi plaukai būna sintetiškai užauginti (nuo blakstienų iki plaukų tresų, perukų...būna tik šinjonų iš natūralių plaukų, kurie, nors ir trumpučiai - kainuoja lb daug).

Šiaip skamba gražiau: pvz. "šilkinės blakstienos.."  biggrin.gif  bet visa tai sintetika, gal kiek minkštesnė...  g.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image

... na taip taip... kaip pavadinsi taip nepagadinsi.... smile.gif ne apie ta zodi , o apie zvigsni buvo kalba... kad daug graziau su pridetom ar priklijuotom blaktienelem atrodo... ir nesvarbu kaip jos buna uzaugintos lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 17, 12:58)
amber123 o ar pati dejai kada nuotraukyciu kur?  blush2.gif  kiek esu SM vis musu kelai susikerta, bet neteko nuotrauku matyt  rolleyes.gif



Ui ne.. schmoll.gif ir nedesiu 4u.gif kazkaip nenoriu nei cia rodytis nei kritikos nei pagyru.. nepatinka man biggrin.gif 4u.gif o jus irgi nedejot 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 17, 13:08)
nesvarbu, kad aktore, bet vistiek mergina mirksiukas.gif



As pagalvojau, kad tu pagalvojai, kad cia is sm kokia pana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 17, 16:31)
Ui ne..  schmoll.gif ir nedesiu 4u.gif kazkaip nenoriu nei cia rodytis nei kritikos nei pagyru.. nepatinka man biggrin.gif  4u.gif o jus irgi nedejot 4u.gif
Papildyta:
As pagalvojau, kad tu pagalvojai, kad cia is sm kokia pana smile.gif


ne, tikrai taip nepagalvojau mirksiukas.gif tiesiog grazi ji man buvo ir parasiau, kad mergina, nes uzkrito man jos pavarde doh.gif lotuliukas.gif
o kas del nuotrauku cia rodymo, tai zioma, kad cia gali deti tik tos, kurios nebijo kritikos arba buvo tikrai ziauriai nuostabios per savo ta svente 4u.gif bet juk ir tu buvai grazute mirksiukas.gif o suknytes koks grazumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 17, 15:31)
Ui ne..  schmoll.gif ir nedesiu 4u.gif kazkaip nenoriu nei cia rodytis nei kritikos nei pagyru.. nepatinka man biggrin.gif  4u.gif o jus irgi nedejot 4u.gif

Niu kad matei mane mirksiukas.gif tik nicas mano kitoks buvo, o ir dabar idejus vestuviniu sukuosenu temoje, na ir kas kad nelabai kam patiko, man svarbiau kad realiam gyvenime viskas buvo ciki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 17, 16:28)
Niu kad matei mane  mirksiukas.gif  tik nicas mano kitoks buvo, o ir dabar idejus vestuviniu sukuosenu temoje, na ir kas kad nelabai kam patiko, man svarbiau kad realiam gyvenime viskas buvo ciki  mirksiukas.gif



einu pazet bigsmile.gif g.gif man ne sukuosena nepatiko lotuliukas.gif 4u.gif mane nerviskai veikia poto visaziniu visokiu komentarai.. nemoku ramiai isklausyt tai is vis geriau nereik lotuliukas.gif o jusu laaaaabai idomi sukuosena bigsmile.gif tokia tikrai orginali wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 17 rugsėjo 2010 - 16:52
QUOTE(amber123 @ 2010 09 17, 17:49)
einu pazet bigsmile.gif g.gif man ne sukuosena nepatiko lotuliukas.gif  4u.gif  mane nerviskai veikia poto visaziniu visokiu komentarai.. nemoku ramiai isklausyt tai is vis geriau nereik lotuliukas.gif o jusu laaaaabai idomi sukuosena bigsmile.gif tokia tikrai orginali wub.gif

laugh.gif
sakyk man tu mirksiukas.gif zinau kad su Alina bendraujat mirksiukas.gif sudesiu savo nuotraukytes i albuma ir atsiusiu mirksiukas.gif mirksiukas.gif padiskutuosim, dar vienai SM zadejau, bet vis laiko neatsiranda pabaigti, tikiuosi sian pabaigti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 17, 15:35)



supratau supratau.. ten is vis juoko forma buvo 4u.gif
ne, tai aisku.. bet as nemanau, kad cia esanti kritika visada teisinga.. kai kurios nori tik diena sugadint smile.gif dekui dekui 4u.gif 4u.gif ta pati galiu pasakyt apie tave drinks_cheers.gif ok, baigiam OT, nukrypom nuo temos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 17, 18:02)
laugh.gif
sakyk man tu  zinau kad su Alina bendraujat  mirksiukas.gif  sudesiu savo nuotraukytes i albuma ir atsiusiu mirksiukas.gif  padiskutuosim, dar vienai SM zadejau, bet vis laiko neatsiranda pabaigti, tikiuosi sian pabaigti 



blink.gif lotuliukas.gif vo tai tau.. va ir idek ka nors, visi viska zino, vieni kitus pazysta.. taip ir uzverst gali kur gatvei jei ka blogo pasakai lotuliukas.gif juokauju 4u.gif ok, bus idomu pazet bigsmile.gif o tu jei nemaisau visaziste? g.gif 4u.gif gal galetum patart, pvz prie raudonos pamerges sukneles ar normaliai butu raudonos lupos? g.gif ar per daug jau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 18 rugsėjo 2010 - 10:44
QUOTE(amber123 @ 2010 09 18, 11:42)
: o tu jei nemaisau visaziste? g.gif  4u.gif gal galetum patart, pvz prie raudonos pamerges sukneles ar normaliai butu raudonos lupos? g.gif ar per daug jau?

Žinau, kad ne manęs klausiat, bet suintrigavo ir mane šis klausimas biggrin.gif Paieškojau pavyzdžiu internete, juos įdedu:
http://www.google.lt...=1t:429,r:1,s:0

http://www.google.lt.../...024&bih=589

http://www.google.lt.../...024&bih=589

http://www.google.lt.../...024&bih=589

Taigi manau, kad tinka mirksiukas.gif
Atsakyti