Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Benice @ 2010 09 15, 16:23)
Ne visos moka pasidažyti su lūpdažių, o ir dauguma tiesiog nenori jo, nenori jokios spalvos.


tikrai taip, pakankamai daug klienciu "paprastam" gyvenime nesidazo visiskai ir nemoka graziai tai padaryt

QUOTE
  Kalbu juk iš patirties, ne pati sugalvojau  ax.gif Aš esu už tai, ko nori klientė, jei mieliau renkasi blizgį - neprieštarauju, galiu tik pasiūlyti ir rekomenduoti  g.gif


pilnai sutinku - svarbiausia, kad kliente liktu patenkinta
Atsakyti
As turiu tokiam reikalui visai nebloga varianta g.gif

paprasta blizgi su spalvyte, kuris sukelia lengva dilgciojima smile.gif Man sis principas veikia thumbup.gif Lupos buna raudonos ir papustos smile.gif
http://frappelattes....plumper-rimmel/

Aisku, ziuresiu, ka patars kosmetologe smile.gif Siaip man grazu kai tik akys, arba tik lupos yra ryskios. Tai sakykim, jei akys bus ryskios, lupoms, manau, uztektu ir blizgio g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 15, 15:16)
Nu tikrai ne visos schmoll.gif  4u.gif  biggrin.gif

As tai ne tiek, kad nemoku, bet dar ir net nezinau kokai spalva lupdazio man tiktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai as kalbu kokia jus isleidzias is davo darbo vietos, o ne tai kad kliente nemoka pasidazyt, tai ir turi brukti jai lupdazi, juk isleidziant ji turi buti paruosta, o ir ne man jums pasakot, kokios priemones ta lupu sodruma ar spalva ilgiau laiko doh.gif Kai jau nieko nuotaka ant lupu neturi, tai tegu dazo, ar net nedazo, cia jos jau reikalas, bet mano asmenine nuomone, ji turi iseiti nepriekaistingai padazyta, ir zinodama kokia lupu spalva jai tinka.
As irgi is savo patirties sakau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 15 rugsėjo 2010 - 18:54
mano makiazas smile.gif gal nelabai ka eina yziureti g.gif
[Nuotraukos ištrintos žinutės autorės prašymu. Moderatorė]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 21 vasario 2011 - 13:29
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 15, 19:53)
bet mano asmenine nuomone, ji turi iseiti nepriekaistingai padazyta


O jei tipo tik blizgis, tai jau "nebaigtas" darbas ir tipo negali atrodyti nepriekaistingai? biggrin.gif
Man atrodo, kad per daug persate savo nuomone del lupdazio kaip butina ir neatsiejama makiazo dali. Juk visos puikiai zinom, kad yra lupdaziu ir piestuku megeju, o yra tik blizgiu, tiesiog parasiau, kaip yra praktikoje pas mane, o jei pas jus kitaip - puiku, gal labiau koncentruojates ties lupomis ir lupdaziu. As to nepropaguoju, kadangi dauguma praso nedazyti lupu jokia spalva, nes turi "n.." priezasciu, todel lieka blizgis mirksiukas.gif
Ir jei kalbetume apie tikraji "isbaigtuma", visu taisykliu paisyma ir pan. - tai atrasime daug niuansu, kuriuos apeiname arba darome kitaip, bet nuo to juk nieks kardinaliai nesikecia.
Papildyta:
QUOTE(Smilte24 @ 2010 09 15, 22:25)
mano makiazas smile.gif nelabai ka eina yziureti  g.gif


Makiazas nelabai matosi, bet nuotaka tikrai labai simpatiska wub.gif
Patinka nuometo segimo sprendimas, t.y. segimas aukstai, dabar retai kas taip daro, bet uztat nestandartiska, NAJS drinks_cheers.gif


OOOOO....auskarai irgi neiliniai...parodykite juos is arciau bigsmile.gif PLSSSSSSSSSSS blush2.gif
Atsakyti
Benice
liekam prie savo nuomoniu ir nebetesiam sios temos, jus dirbat savaip, as savaip. As visada pabreziu kad tai yra tik mano nuomone, ir niekam jos nepersu beee.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 15 rugsėjo 2010 - 21:37
QUOTE(Smilte24 @ 2010 09 15, 23:25)
mano makiazas smile.gif nelabai ka eina yziureti  g.gif


Kad ir is toliau, bet matosi, kad graziai padazytos akys bigsmile.gif Ir siaip labai grazi nuotaka! drinks_cheers.gif su Benice, man irgi grazu, ksi nuometas prisegtas auksciau thumbup.gif Beje, kur daretes makiaza?
Atsakyti
Smilte24
jus is VLN? man tokia esat matyta g.gif
Atsakyti
Smilte24, mna l. patinka kai yra ryškios akys wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 09 15, 22:25)
mano makiazas smile.gif gal nelabai ka eina yziureti  g.gif



Labai labai gražu... wub.gif wub.gif wub.gif mačiau Jūsų foto ir šukuosenose, viskas tiesiog tobula 4u.gif O tamsiai padažytos akys mane tiesiog žavi. Pati visuomet stengiuosi tamsiau dažytis, man taip gražu, labiau išryškinamos akytės tada wub.gif
Buvote nuostabi nuotaka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites blush2.gif 4u.gif 4u.gif clap.gif sunglasses2.gif
Atsakyti