Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Elektraaa @ 2010 09 14, 23:08)
Sveikos  4u.gif

Esu siek tiek idegus sviesiaplauke, melynake  blush-anim-cl.gif

Norejau lb naturalaus ir sviesaus makiazo, taciau dabar mastau, gal reiketu ryskesnio. Imesiu keleta pavyzdeliu, parasykit, kuris grazesnis, tinkamesnis vestuvems?


Manau, kad įdegusiai odai reikia šiek tiek ryškesnių akyčių, nes švelnios nesižiūrės, atrodysite kaip ką tik grįžusi iš atostogų ir nespėjusi pasidažyti, nes iš lėktuvo tiesiai tuoktis lėkėt biggrin.gif O lūpoms siūlau tiesiog skaidrų blizgį mirksiukas.gif
Atsakyti
O man vestuvems blizgis nesiziuri, nes norisi kad lupos butu grazios formos ir iremintos, o blizgis to nedaro, nebent lupos tobulos formos ir spalvos ir blizgis greit nusitrina. Mano nuomone, vestuvinis makiazas turi buti tobuliausiai atliktas ir reikia visame kame kruopstumo ir dailumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 15, 11:21)
O man vestuvems blizgis nesiziuri, nes norisi kad lupos butu grazios formos ir iremintos, o blizgis to nedaro, nebent lupos tobulos formos ir spalvos ir blizgis greit nusitrina. Mano nuomone, vestuvinis makiazas turi buti tobuliausiai atliktas ir reikia visame kame kruopstumo ir dailumo smile.gif


Lietuvės ne iš tų, kas mėgsta lūpų apvedimą, jos mėgsta blizgius labiau nei lūpdažius ir pieštukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 15, 11:23)
Lietuvės ne iš tų, kas mėgsta lūpų apvedimą, jos mėgsta blizgius labiau nei lūpdažius ir pieštukus  blush2.gif

drinks_cheers.gif , bet juk vizazistes turi paaiskinti kad blizgiai tegu lieka kasdienai, o tokiai progai galima kazko ilgiau isliekancio, ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 15, 11:21)
O man vestuvems blizgis nesiziuri, nes norisi kad lupos butu grazios formos ir iremintos, o blizgis to nedaro, nebent lupos tobulos formos ir spalvos ir blizgis greit nusitrina. Mano nuomone, vestuvinis makiazas turi buti tobuliausiai atliktas ir reikia visame kame kruopstumo ir dailumo smile.gif


Sutinku su tuo, kad "vestuvinis makiazas turi buti tobuliausiai atliktas ir reikia visame kame kruopstumo ir dailumo "....bet yra keletas niuansu - jaunuju buciniai, lupdazis (ypac ryskesnes spalvos) teplioja jaunikio veida, greit nusivalo ...visos dienos begyje nuotakai lengviau (greiciau)lupas padazyti blizgesiu
Atsakyti
QUOTE(NI-KO @ 2010 09 15, 12:02)
Sutinku su tuo, kad "vestuvinis makiazas turi buti tobuliausiai atliktas ir reikia visame kame kruopstumo ir dailumo "....bet yra keletas niuansu -   jaunuju buciniai, lupdazis (ypac ryskesnes spalvos) teplioja jaunikio veida,  greit nusivalo ...visos dienos begyje nuotakai lengviau (greiciau)lupas padazyti blizgesiu

Tam yra ilgiau isliekantys dazai, pati per savo vestuves turejau toki, isliko iki pat vakaro, o blizgis mano asmenine nuomone laikosi daug trumpiau ir juo neisgausi grazios lupu formos, jei jus dazot su blizgiu, prasom, as dazau su lupu dazais (ir nebutinai ryskiais), taip daro ir mano pazystamos vizazistes. Juk nuotaka praktiskai visa diena fotografuoja, tai gi noris kad nuotraukos butu ciki, o ne viska paskui su fotoshopu dailinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 15 rugsėjo 2010 - 11:26
As per vestuves turejau nusipirkus lupdazi is dvieju galu. Su vienu pasitepi kaip lupdaziu, palauki kol susigeria ir susirauksleja lupos (cia toks efektas) ir ant virsaus skaidrus blizgis eina is antro galo. Pavoliojus lupas atrodo lyg padazytos lupu dazais turinciu siokio tokio blizgesio ir forma suteikia ir apimties. Po kurio laiko virsutinis sluoksnis nusivalgo, bet apatinis laikosi visa diena. Tai belieka tik blizgio uzsitept ir vel lupos kaip katik padazytos wub.gif
neatsidziaugiu thumbup.gif
Atsakyti
yra keliu firmu toks, labaiusiai nepatiko seno modelio maxfaktor, koki turejot?
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 15, 14:15)
yra keliu firmu toks, labaiusiai nepatiko seno modelio maxfaktor, koki turejot?


Nezinau seno ar naujo modelio, bet turiu maxfactor lipfinity 590 nr. Sitas atspalvis naturalus ir labai tinka kasdienai ar vakarui. 4u.gif
Is kur zinot kad senas modelis? Kaip man pagal savo pasiziuret? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 15 rugsėjo 2010 - 13:30
mano buvo 2 tuteles atskiros, jusu naujesnis modelis, manau turetu buti neblogas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 15, 11:26)
drinks_cheers.gif , bet juk vizazistes turi paaiskinti kad blizgiai tegu lieka kasdienai, o tokiai progai galima kazko ilgiau isliekancio, ane?  mirksiukas.gif


Ne visos moka pasidažyti su lūpdažių, o ir dauguma tiesiog nenori jo, nenori jokios spalvos. Kalbu juk iš patirties, ne pati sugalvojau ax.gif Aš esu už tai, ko nori klientė, jei mieliau renkasi blizgį - neprieštarauju, galiu tik pasiūlyti ir rekomenduoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 15, 11:23)
Lietuvės ne iš tų, kas mėgsta lūpų apvedimą, jos mėgsta blizgius labiau nei lūpdažius ir pieštukus  blush2.gif



Nu tikrai ne visos schmoll.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti