Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

[quote=Frezija*,2010 09 14, 10:17]
[quote=bitute6867,2010 09 13, 15:47]
cia manasis makiaziukas
Papildyta:
va cia va smile.gif
grazu man patiko mirksiukas.gif
[/quote]

dekui dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute6867 @ 2010 09 13, 14:47)
cia manasis makiaziukas
Papildyta:



Laaaaaabai grazu bigsmile.gif gal kartais Rykute daze? 4u.gif man niekaip neiseina isgaut tokios seseliu formos doh.gif kampo tokio grazaus..
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 14, 10:45)


Pirmoj nuotraukoj gal nebaigtas makiazas, nes veidas nuo kaklo skiriasi lotuliukas.gif bet akys laabai grazios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 14, 12:33)
Pirmoj nuotraukoj gal nebaigtas makiazas, nes veidas nuo kaklo skiriasi  lotuliukas.gif  bet akys laabai grazios  4u.gif


Matyt kaklas nlb dailus buvo, nes su fotosopu "pablurinta" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 12:26)
Laaaaaabai grazu bigsmile.gif gal kartais Rykute daze? 4u.gif man niekaip neiseina isgaut tokios seseliu formos doh.gif kampo tokio grazaus..


nea ne Rykute daze lygtais (nebent nezinau slapyvardzio biggrin.gif). Daže ši panele http://katazyna.webs.com/
...man patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitute6867: 14 rugsėjo 2010 - 13:01
QUOTE(Benice @ 2010 09 14, 11:45)


kaip cia negraziai atrodo blakstienos schmoll.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 14, 19:12)
kaip cia negraziai atrodo blakstienos schmoll.gif  blink.gif



Kdl? 4u.gif nu nenaturaliai, bet man ta graziai.. 4u.gif bet per tankios biski biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bitute6867 @ 2010 09 14, 14:01)
nea ne Rykute daze lygtais (nebent nezinau slapyvardzio biggrin.gif). Daže ši panele http://katazyna.webs.com/
...man patiko smile.gif



A.. stilius man kazkiek pan tai galvojau gal ji..
labai faini darbukai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 14 rugsėjo 2010 - 19:23
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 21:20)
Kdl?  4u.gif nu nenaturaliai, bet man ta graziai.. 4u.gif bet per tankios biski biggrin.gif


todel, kad lb matosi, kad dirbtines balakstienos 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Esu siek tiek idegus sviesiaplauke, melynake blush-anim-cl.gif

Norejau lb naturalaus ir sviesaus makiazo, taciau dabar mastau, gal reiketu ryskesnio. Imesiu keleta pavyzdeliu, parasykit, kuris grazesnis, tinkamesnis vestuvems?

Man patinka abu is desines puses
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tas pirmoj foto is desines pats pirmas tai grazus, bet tarkim antrasis tai kazkaip manau vestuvems nelabai rolleyes.gif
Atsakyti
Man asmeniskai graziai ziuretusi pats pirmas pirmos nuotraukos (is kaires)
ir antra foto kur su pravedimu ir raudonom lupom. Jei Akys dideles ir taisyklingos migdolu formos, tai pridejus blakstienku ir padarius pravedima ziuretusi laaabai graziai wub.gif aisku akcentas tada lupos ryskios. Bet galima ir klasikini makiaza daryti, taip visu pamiegta kamputi mirksiukas.gif
Atsakyti
man pirmasis graziausias, ti gal lupos galetu tokios naturaliai rausvos but smile.gif
Atsakyti