Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 13, 13:49)
Kodel moteris negrazi, man tai tikrai ne baisi  schmoll.gif
aisku makiazas ne mano skonio, bet visvien atliktas gerai. 
Cia tai nuotrauka is labai arti padaryta. Cia buvo daug nuotrauku netinkamu kampu idetu, kad visas makiazas negraziai atrode, bet idejus nuotraukas is prof. aparato, vaizdas kardinaliai skiriasi. Cia gi makiazus vestuvems aptariam, o ne pacios moters isvaizda, kiekviena turi savita skoni, man irgi daug kas gali ne itin patraukliai atrodyt, bet gi kalba ne apie tai.
Visada makiazas atrodo graziai jei modelis tobulu veido bruozu, tai ir to makiazo nelabai pastebi, bet jei tik zmogus turi ne standartine isvaizda, tai net graziausias ir preciziskai atliktas darbas nebus ivertintad deramai, su tuo labai daznai susiduriu  doh.gif


Nesiginciju kad is profesionalaus fotoaparato ir kitu kampu, gautusi daug graziau drinks_cheers.gif Tiesiog pasakiau savo nuomone apie ikelta nuotrauka. Geriau pasidaryti ant saves ir ziureti i nuotrauka kaip tinka, o ne ant kitos moters, gi skiriasi veido bruozai, akiu splava ir pan... doh.gif
Atsakyti
Nu cia geras lotuliukas.gif tai jau tikrai kaskas patiks 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

p.s Adrineja cia gal tavo pacios , labai aiskios foto , viskas jose grazu nieko neperkrauta.
Visgi gerai kad cia parasiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 13 rugsėjo 2010 - 13:17
4u.gif

laimucia tai taip, tik kazkaip nemalonu kai turetu kalba suktis apie pati makiaza, o sako kad modelis negrazus blush2.gif aisku ji neparskaitis lotuliukas.gif bet pati susiduriau su tuo, kad kaip bedfaryciau makiaza, jei moteris negrazi, tai ir nuomone apie darba nei siokia, nei tokia verysad.gif nes dauguma pradeda aikcioti kad vart kokia tokia anokia ir nepasiseke vyrui doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 13, 14:11)
Nu cia geras  lotuliukas.gif  tai jau tikrai kaskas patiks  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

p.s Adrineja cia gal tavo pacios , labai aiskios foto , viskas jose grazu nieko neperkrauta.
Visgi gerai kad cia parasiau  lotuliukas.gif

ne, cia kaip pvz turiu, neturiu tokio fotiko verysad.gif kad savo tokius darbelius susideciau unsure.gif
Papildyta:
dar va radau toki nerysku
[attachmentid=203555]
Atsakyti
na aisku smile.gif bet palengvinai mano paieskas praktiskai net nebeturiu ko ieskoti nes pasirinkimo en siuo metu tongue.gif tesiam tema .....

dabar mano imesti variantai man net nebegrazus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 13 rugsėjo 2010 - 13:25
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 13, 14:22)
na aisku smile.gif  bet palengvinai mano paieskas praktiskai net nebeturiu ko ieskoti nes pasirinkimo  en siuo metu  tongue.gif  tesiam tema .....

thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
cia manasis makiaziukas
Papildyta:
va cia va smile.gif

user posted image

user posted image
Papildyta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitute6867: 13 rugsėjo 2010 - 13:48
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 12, 23:04)
Na netrumpos blakstienos, palyginimui foto , kur padazyta ir kur siaip  biggrin.gif


jusu akys lb grazios thumbup.gif mirksiukas.gif ir paskutinej foto, man isvis viskas tobula wub.gif
Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2010 09 13, 14:27)
nenorėčiau tokio makiažo vestuvių dieną  schmoll.gif


kazkaip ir as taip pagalvojau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bitute6867 @ 2010 09 13, 15:47)
cia manasis makiaziukas
Papildyta:
va cia va smile.gif



dailiai padarytas ir jums lb tiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 13, 14:22)
4u.gif

laimucia tai taip, tik kazkaip nemalonu kai turetu kalba suktis apie pati makiaza, o sako kad modelis negrazus  blush2.gif  aisku ji neparskaitis  lotuliukas.gif  bet pati susiduriau su tuo, kad kaip bedfaryciau makiaza, jei moteris negrazi, tai ir nuomone apie darba nei siokia, nei tokia  verysad.gif nes dauguma pradeda aikcioti kad vart kokia tokia anokia ir nepasiseke vyrui  doh.gif



Gink Dieve nepasakyciau to apie musu forumietes, busimas ir esamas nuotakas blush2.gif Bet pamaciau uzsieniete ir dar taaip arti nufotografuota ir pasakiau kad makiazas ne jai, na, viena kitai netiko doh.gif cia buvo pavyzdukas kaip galima pasidaryti makiaza, nesureiksminkim 4u.gif
Na, bet jei buciau visaziste kaip jus, irgi stociau pries tokias kaip as drinks_cheers.gif Taika? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2010 08 31, 15:20)
Blakstienos priklijuotos per visą ilgį, mano nuomone - per daug
user posted image

man tai labai grazu taip..... as sia vasara turejau pora darbeliu tokiu... esu megeja ir savamoksle.... tai kartais papuosiu i vestuves kanors.... tai visoms mergaitems dejau priklijuojamas blakstienas... ir naturalias ir plastmasines ..bet tiek su istisom tiek su atskirom blakstienom graziau atrodo nei be nieko... rolleyes.gif
Atsakyti
laimucia
tai aisku thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=bitute6867,2010 09 13, 15:47]
cia manasis makiaziukas
Papildyta:
va cia va smile.gif


grazu man patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 09 13, 19:22)
tai visoms mergaitems dejau priklijuojamas blakstienas... ir naturalias ir plastmasines ..


O kaip atrodo plastmasinės? biggrin.gif Aš tokių dar nemačiau lotuliukas.gif
Turbūt turėjote om.sintetines, bet juk visos jos sintetinės, natūralių nebūna, visi plaukai būna sintetiškai užauginti (nuo blakstienų iki plaukų tresų, perukų...būna tik šinjonų iš natūralių plaukų, kurie, nors ir trumpučiai - kainuoja lb daug).

Šiaip skamba gražiau: pvz. "šilkinės blakstienos.." biggrin.gif bet visa tai sintetika, gal kiek minkštesnė... g.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti