Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Frezija* @ 2010 09 13, 09:57)
Čia rausvoki seseliai  ? siaip patiko makiažas  ačiu  4u.gif  bus įdomu paeksperimentuot , drauge visažiste tai ieškosim kas man geriausiai atrodys , pakolkas su rudais-auksiniais arba žaliaisi -auksiniais šeseliais bandė tai man labai nepatiko,  patiko šiaip su  fioletiniu, kur įmesta foto bet per vestuves taip nenorečiau  mirksiukas.gif

cia lyg rudai auksiniai seseliai, zalios spalvos seseliai ir juodas pravedimas smile.gif
[attachmentid=203538]
Atsakyti
Dabar tai aiskiai matosi 4u.gif ir labai grazu bent man tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 13, 11:41)
Dabar tai aiskiai matosi  4u.gif  ir labai grazu bent man  tongue.gif

kazkaip ir pagalvojau kad patiks, jei patinka sviesesni makiazai smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 13, 11:25)
cia lyg rudai auksiniai seseliai, zalios spalvos seseliai ir juodas pravedimas smile.gif
[attachmentid=203538]


nenorėčiau tokio makiažo vestuvių dieną schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 13, 11:25)
cia lyg rudai auksiniai seseliai, zalios spalvos seseliai ir juodas pravedimas smile.gif
[attachmentid=203538]


Na negrazu... nei moteris, nei makiazas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 13, 13:33)
Na negrazu... nei moteris, nei makiazas  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
na negalvokit kad as jau cia noreciau vestuvem biggrin.gif del vestuviu tai nzn, pavedimas labai pastebimas, man noretusi vestuvem kukliau , o siaip uzdengus apatine veido dali ziurint tik i akis man jos grazios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 13 rugsėjo 2010 - 12:40
Kodel moteris negrazi, man tai tikrai ne baisi schmoll.gif
aisku makiazas ne mano skonio, bet visvien atliktas gerai.
Cia tai nuotrauka is labai arti padaryta. Cia buvo daug nuotrauku netinkamu kampu idetu, kad visas makiazas negraziai atrode, bet idejus nuotraukas is prof. aparato, vaizdas kardinaliai skiriasi. Cia gi makiazus vestuvems aptariam, o ne pacios moters isvaizda, kiekviena turi savita skoni, man irgi daug kas gali ne itin patraukliai atrodyt, bet gi kalba ne apie tai.
Visada makiazas atrodo graziai jei modelis tobulu veido bruozu, tai ir to makiazo nelabai pastebi, bet jei tik zmogus turi ne standartine isvaizda, tai net graziausias ir preciziskai atliktas darbas nebus ivertintad deramai, su tuo labai daznai susiduriu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 13 rugsėjo 2010 - 13:00
skonio klausimas negincijamas , dekui uz komentarus visom drinks_cheers.gif Na o siaip pasiulykit kitus variantus kurios ispeikete ta makiaza, lengva ispeikti bet gal pasiulysit alternatyva, kokios jum akys yra grazios ? as vis dar ieskau sviesaus makiazo prie zaliu akiu tongue.gif mirksiukas.gif
patikslinsiu - zaliai rudu akiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 13 rugsėjo 2010 - 13:01
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 13, 14:38)
na negalvokit kad as jau cia noreciau vestuvem  biggrin.gif  del vestuviu tai nzn, pavedimas labai pastebimas, man noretusi vestuvem kukliau , o siaip  uzdengus apatine veido dali  ziurint tik i akis  man jos grazios  smile.gif

O , kad makiazas net labai tinka jai, ypac prie plauku spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 13, 13:59)
skonio klausimas negincijamas , dekui uz komentarus   visom drinks_cheers.gif   Na o siaip pasiulykit kitus variantus kurios ispeikete  ta makiaza,   lengva ispeikti  bet  gal pasiulysit alternatyva, kokios jum akys yra grazios ? as vis dar  ieskau sviesaus makiazo  prie zaliu akiu    tongue.gif  mirksiukas.gif
patikslinsiu - zaliai rudu akiu

gal kuris patiks mirksiukas.gif
[attachmentid=203554][attachmentid=203546]
[attachmentid=203545]
[attachmentid=203548]
[attachmentid=203549]
[attachmentid=203553]
[attachmentid=203544]
[attachmentid=203552]
[attachmentid=203547]
[attachmentid=203551]
[attachmentid=203550]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 13 rugsėjo 2010 - 13:10