Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(Smilte24 @ 2010 09 11, 10:34)
man irgi antras  4u.gif


pritariu, antras labai grazus smile.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 12, 21:02)


pirmas gal toks ir nieko, bet antras tai schmoll.gif
Atsakyti
o man antras labiau patinka, tik sidabrinio perlamutro per daug, o taip manau ziuretusi gerai
Atsakyti
man asmeniskai norisi sviesiai padazytu akiu kadangi pacios akys nedidukes ir del voko formos akiu , su tamsesniais atspalviais kad ir kas bedazo as jauciuosi kaip su fingalais lotuliukas.gif cia kosmetikos parduotuvej daze make up kosmetika

pakeiciau foto aiskiau matosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 12 rugsėjo 2010 - 20:06
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 12, 21:54)
man asmeniskai norisi sviesiai padazytu  akiu kadangi pacios akys nedidukes  ir  del voko formos  akiu ,  su tamsesniais atspalviais kad ir kas bedazo as jauciuosi  kaip su fingalais  lotuliukas.gif  cia kosmetikos parduotuvej daze make up kosmetika


na nelb kas matosi, kad butu galima kazka pakomentuoti g.gif
Atsakyti
bandziau isdidinti , makiazo nelabai matosi akiu forma tik. Bet faktas kad pasidaziusi sviesiai drauges tada net netycia pakomentuoja kokios dideles akys atrodo , tai i tamsias spalvas net nebenoriu ziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 12, 21:10)
bandziau isdidinti , makiazo nelabai matosi akiu forma tik.  Bet faktas kad pasidaziusi sviesiai  drauges tada  net netycia pakomentuoja kokios dideles akys atrodo , tai i tamsias spalvas net nebenoriu ziuret  mirksiukas.gif


Man tai grazios akytes 4u.gif as taip dazausi kasdien, man patinka isryskinti akis biggrin.gif Jei zinotume kaip jus dazotes kasdien, matytume skirtuma, nes sioje nuotraukoje man viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Padazius akytes sviesiais seseliais ne faktas kad jos atrodo didesnes, greiciausiai labiau isryskeja blakstienos, kiek matau, jos pas jus ilgos. Bet nuotraukose toks makiazas nesiziuri, nes blankus, todel kasdieniniam viskas ok, bet jei ruosiamasi i svente kur bus fotografuojama, nuotraukoje "nepamatysit" akiu rolleyes.gif
Atsakyti
Na netrumpos blakstienos, palyginimui foto , kur padazyta ir kur siaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 12 rugsėjo 2010 - 21:06
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 12, 22:04)
Na netrumpos blakstienos, palyginimui foto , kur padazyta ir kur siaip  biggrin.gif

na man tai paskutine foto nevykusi, nes apsvietimas krenta is virsaus, sunku ka ir pasakyt. Jei jau taip nenorit tamsiu, gal jums toks variantas patiktu
[attachmentid=203531]
Atsakyti
Čia rausvoki seseliai ? siaip patiko makiažas ačiu 4u.gif bus įdomu paeksperimentuot , drauge visažiste tai ieškosim kas man geriausiai atrodys , pakolkas su rudais-auksiniais arba žaliaisi -auksiniais šeseliais bandė tai man labai nepatiko, patiko šiaip su fioletiniu, kur įmesta foto bet per vestuves taip nenorečiau mirksiukas.gif
Atsakyti