Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 01, 18:40)
hmm,as tai visada baltai pavydejau toms,kurios nenuskriaustos blakstienu tankumu ir ilgumu,jau taip grazu wub.gif man su siuo dalyku nepasiseke doh.gif

drinks_cheers.gif man irgi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 01, 19:55)
drinks_cheers.gif  man irgi  doh.gif

Likimo nuskriaustos lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o neturi minciu per savo vestuves prisiklijuoti dirbtinas blakstienas? rolleyes.gif man asmeniskai tai ne, bet esu maciusi prisiklijuoja isiziurejus galima matyt, kad dirbtinos bet juokingiausia buvo kai antra diena ar jau velai vakare porai sveciu jos truputi atlipo ir taip atrode negraziai doh.gif tai manau jei ir siulytu vien del to atsisakyciau jas detis g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 09 01, 21:40)
o neturi minciu per savo vestuves prisiklijuoti dirbtinas blakstienas?  rolleyes.gif  man asmeniskai tai ne, bet esu maciusi prisiklijuoja isiziurejus galima matyt, kad dirbtinos bet juokingiausia buvo kai antra diena ar jau velai vakare porai sveciu jos truputi atlipo ir taip atrode negraziai  doh.gif  tai manau jei ir siulytu vien del to atsisakyciau jas detis  g.gif  ax.gif


visiskai nesutinku schmoll.gif jei kokybiskai priklijuotos, jos tikrai neatsilups ta pacia diena, nu nebent trintum su alkune ar nakti ant pagalves veidu guletum lotuliukas.gif As po vestuviu dar sugebejau 3 dienas su jom isbuti...keleta kuoksteliu vis delto nukrito, bet puikiai uzmaskavau likusiom ir tusu thumbup.gif
O pasipuosti per vestuves dirbtinem blakstienom, kai savosios neypatingai israiskingos, reikia ir patartina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 01, 21:44)
visiskai nesutinku  schmoll.gif  jei kokybiskai priklijuotos, jos tikrai neatsilups ta pacia diena, nu nebent trintum su alkune ar nakti ant pagalves veidu guletum  lotuliukas.gif  As po vestuviu dar sugebejau 3 dienas su jom isbuti...keleta kuoksteliu vis delto nukrito, bet puikiai uzmaskavau likusiom ir tusu  thumbup.gif
O pasipuosti per vestuves dirbtinem blakstienom, kai savosios neypatingai israiskingos, reikia ir patartina  4u.gif


as tik taip sakau, kad kam darytis taip jei nezinai kaip tau laikys ir pan, nors dare jau ne pati o kas reikejo g.gif na bet kokiu atveju, man ju nereiktu tik taip pamasciau garsiai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 09 01, 21:40)
o neturi minciu per savo vestuves prisiklijuoti dirbtinas blakstienas?  rolleyes.gif  man asmeniskai tai ne, bet esu maciusi prisiklijuoja isiziurejus galima matyt, kad dirbtinos bet juokingiausia buvo kai antra diena ar jau velai vakare porai sveciu jos truputi atlipo ir taip atrode negraziai  doh.gif  tai manau jei ir siulytu vien del to atsisakyciau jas detis  g.gif  ax.gif

Iki vestuvių neteko klijuotis blakstienų,bet maniškės tikrai trumpos.. Todėl nusprendžiau surizikuoti,kai visažistė pasiūlė. Atrodė tikrai natūraliai ir neatsiklijavo net ir 2 dieną. Nors nebijojau,kad gali šiek tiek atsiklijuoti,nes davė klijų ekstra atvejui smile.gif Taip pat esu be galo patenkinta ir jos padarytu makiažu,nes puikiai išsilaikė visą dieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2010 09 01, 21:53)
Iki vestuvių neteko klijuotis blakstienų,bet maniškės tikrai trumpos.. Todėl nusprendžiau surizikuoti,kai visažistė pasiūlė. Atrodė tikrai natūraliai ir neatsiklijavo net ir 2 dieną. Nors nebijojau,kad gali šiek tiek atsiklijuoti,nes davė klijų ekstra atvejui smile.gif Taip pat esu be galo patenkinta ir jos padarytu makiažu,nes puikiai išsilaikė visą dieną smile.gif


zinoma kiekvienas renkasi kaip jam geriau ir ko reikia. tik taip sakau kaip pvz va kam kaip pasiseka su tom blakstienom ax.gif bet nesakau, kad nereikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 09 01, 21:56)
zinoma kiekvienas renkasi kaip jam geriau ir ko reikia. tik taip sakau kaip pvz va kam kaip pasiseka su tom blakstienom  ax.gif  bet nesakau, kad nereikia wink.gif

Visiškai sutinku 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Pastovi skaitytoja sio forumo istekejo:
http://www.facebook....p;id=1647180167

Mano ir vyro makijaza bei plaukus tvarke vilniete Zivile.
Atsakyti
Ziuriu kitos taip jau giriasi savo blakstienomis g.gif Na mano ir ilgos, ir tt, bet man vis tiek jas svenciu proga norisi pagrazinti kuoksteliais. groziui ribu nera ax.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Arbatelle @ 2010 09 01, 20:09)
Sveikos merginos,


Grazi nuotaka, grazios foto thumbup.gif
Atsakyti
Jos neatlimpa niekaip. Nu nebent ten kokios trumpalaikės prilipinamos,tada gal...
Aš prieš vestuves klijavausi blakstienas (ar prisiauginau,kaip čia pavadinti). Ilgio man neilgino,tiesiog pasitankinti norėjau,kad nereikėtų tušu peckiotis. Nes jos yra juodesnės.
Tai jas,bent man klijavo blakstieną ant blakstienos. Ant mano natūralaus plaukelio krupščiai prilipdė dirbtinį plaukelį ir taip dvi valandas vargo. Bet aš klijavausi jas savaitę iki vestuvių ir vestuvių dieną buvo iškritusios vos kelios blakstienos. To tikrai nesimatė smile.gif
Labai patenkinta likau. Pradžioje gal kiek erzino kol pripratau,bet dabar klijuočiausi dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 01, 22:11)
Ziuriu kitos taip jau giriasi savo blakstienomis  g.gif Na mano ir ilgos, ir tt, bet man vis tiek jas svenciu proga norisi pagrazinti kuoksteliais. groziui ribu nera  ax.gif  tongue.gif
Papildyta:

Grazi nuotaka, grazios foto  thumbup.gif


Aciu biggrin.gif
Atsakyti