Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

Bandykit taip
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 23 sausio 2006 - 14:34
QUOTE(Palergonija @ 2006 01 23, 12:34)
Kaup jums šis megztukas? wub.gif

Palergonija, idejai ji, kad mus paerzintum smile.gif ar ir chemute turi ax.gif Nezinau ar tureciau tiek kantrybes (labiau megzt nei nert patinka), bet labai tokio noreciau wub.gif
Atsakyti
Nu kokia nesamonė, blink.gif kitose temose yra tas mygtukas nuotraukoms įkelt, o čia negaliu sad.gif Kam reikia to balto gražaus megztuko schemelės ir aprašymo rusiškai rašykit e. pašto adresus, atsiųsiu. Arba gal pas, kurią nors veikia tas mygtukas ir galėtų sukelti čia ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 01 23, 13:15)
Gal kuri gražiai neria nunertų man tokį blush2.gif  oi kaip būtų liux(ne už dyką žinoma)


Va šitą turėjau galvoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 01 24, 10:31)
Nu kokia nesamonė,  blink.gif  kitose temose yra tas mygtukas nuotraukoms įkelt, o čia negaliu sad.gif Kam reikia to balto gražaus megztuko schemelės ir aprašymo rusiškai rašykit e. pašto adresus, atsiųsiu. Arba gal pas, kurią nors veikia tas mygtukas ir galėtų sukelti čia ?  4u.gif

Jei nesunku atsiusk man i
agnex@mail.com
Beje, mygtukas ir pas mane neveikia... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 01 24, 09:31)
Nu kokia nesamonė,  blink.gif  kitose temose yra tas mygtukas nuotraukoms įkelt, o čia negaliu sad.gif Kam reikia to balto gražaus megztuko schemelės ir aprašymo rusiškai rašykit e. pašto adresus, atsiųsiu. Arba gal pas, kurią nors veikia tas mygtukas ir galėtų sukelti čia ?  4u.gif
atsiųsk spray@takas.lt sukelsiu čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 01 24, 09:31)
Nu kokia nesamonė,  blink.gif  kitose temose yra tas mygtukas nuotraukoms įkelt, o čia negaliu sad.gif Kam reikia to balto gražaus megztuko schemelės ir aprašymo rusiškai rašykit e. pašto adresus, atsiųsiu. Arba gal pas, kurią nors veikia tas mygtukas ir galėtų sukelti čia ?  4u.gif

X-iuke@xxx.lt
achiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 01 23, 13:15)
Gal kuri gražiai neria nunertų man tokį blush2.gif  oi kaip būtų liux(ne už dyką žinoma)

noreciau pamatyti apie ka kalbi, tada pasakyciau ar galiu nunerti...

atsiuskit ir man ta grozi... astra@kateka.lt
Atsakyti
Niu ir aš noriu schemos astukaa@yahoo.com arba čia įkelsim kažkuri

Femina būtų labai liuks jei nunertum,nes aš labiau su virbalais draugauju mastau.gif
Atsakyti
Išsiunčiau VilmaM 4u.gif, kuri žadėjo čia patalpint 4u.gif
Kažkuriam rusiškam forume radau moteriškės parašytą aprašymą ir jos numegztą megztuką. yra ir apvalios detalės schemutė.
Atsakyti
Niu va ir visoms prašiusioms išsiunčiau smile.gif tikiuosi nieko nepraleidau smile.gif
Atsakyti