Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

Keliatas man wub.gif patikusių vasarinių modelių:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Asarele,super modeliukaj thumbup.gif gal pirmos baltos bliuskutes shema turit ? ax.gif nors atrodo visai lengvas rastelis smile.gif bet su shema butu lengviau nerti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gizele @ 2006 05 25, 18:24)
sveikos
gal kas galėtumėt pakonsultuoti kaip tokį kraštelį iš lapukų numegzti  unsure.gif
http://www.whitelies...ngerie/118.html


Kažkur pas mane prie raštų yra..toks raštelis... pasiknaisiosiu..ir įdėsiu, kai rasiu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2006 06 01, 18:25)
Kažkur pas mane prie raštų yra..toks raštelis... pasiknaisiosiu..ir įdėsiu, kai rasiu.. 4u.gif


Ups..pasirodo pas mane tik truputėli panašūs rašteliai.. doh.gif blush2.gif ..Bet kažkur mačiau ir su paaiškinimais...greičiausiai pas rusaites.. g.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2006 06 01, 15:20)
Keliatas man  wub.gif patikusių vasarinių modelių:

user posted image




Va čia schema user posted image
Atsakyti
sveikos,
nežinau ar į tą temą rašau, bet labai reikia pagalbos..... help.gif help.gif help.gif
reikia nunert močiutei apykaklę, nu tokią kaip ant uniformų nerdavom kažkadais.... ir reikia nunert jau sekmadieniui.... tai va, nunert tai čia greit, bet niekur jokios scemutės nerandu, nei jokio seno kalnieriuko, jaučiu visi išmesti.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif matyt niekas be močiučių tokių dalykų nebenešioja.... padėkit jei kas galit, jau 86 ir ji labai mėgsta puoštis biggrin.gif neseniai "cheminį" susidėjo, tik vat kalnieriuko labai reik dabar smile.gif

iš anksto ačiū aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(svze @ 2006 06 02, 10:07)
sveikos,
nežinau ar į tą temą rašau, bet labai reikia pagalbos.....  help.gif  help.gif  help.gif
reikia nunert močiutei apykaklę, nu tokią kaip ant uniformų nerdavom kažkadais.... ir reikia nunert jau sekmadieniui.... tai va, nunert tai čia greit, bet niekur jokios scemutės nerandu, nei jokio seno kalnieriuko, jaučiu visi išmesti....  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  matyt niekas be močiučių tokių dalykų nebenešioja.... padėkit jei kas galit, jau 86 ir ji labai mėgsta puoštis  biggrin.gif neseniai "cheminį" susidėjo, tik vat kalnieriuko labai reik dabar smile.gif

iš anksto ačiū  aciuks.gif  aciuks.gif

Atsakiau tau temoje Nėrimas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_ @ 2006 06 02, 12:05)
Va čia schema user posted image

smile.gif kaip tik dabar tokia neriu , tik nesugalvoju ten kur krutine isiut ka nors ar gerai bus ir an limenuko
Atsakyti
QUOTE(edituka @ 2006 06 02, 10:29)
smile.gif kaip tik dabar tokia neriu , tik nesugalvoju ten kur krutine isiut ka nors ar gerai bus ir an limenuko


as neriu suknelę panašią, reikės pamušalą siūti, bet nežinau kaip gražiai suknelės dalį techniškai padaryti ties krūtine.. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_: 02 birželio 2006 - 10:40
QUOTE(Mazoji_ @ 2006 06 02, 11:38)
as neriu suknelę panašią, reikės pamušalą siūti, bet nežinau kaip gražiai suknelės dalį techniškai padaryti ties krūtine..  schmoll.gif

Siaip tai is tikro reiktu pasisiut suknele is pamusalo, tada graziai atrodytu, o ta dali ties krutine, tai zinok gerai butu jei turi kokiu Burda zurnalu, ten is tu iskarpu kuo puikiausiai pasidarytum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 06 02, 10:43)
Siaip tai is tikro reiktu pasisiut suknele is pamusalo, tada graziai atrodytu, o ta dali ties krutine, tai zinok gerai butu jei turi kokiu Burda zurnalu, ten is tu iskarpu kuo puikiausiai pasidarytum 4u.gif


aš irgi manau, kad reikės suknelę iš pamušalo pasiūti, tačiau mąstau kaip reikės tas dvi sukneles sujungti į vieną smile.gif tai gali būti sudėtinga, nes tą vietą reikia ypač kruopščiai padaryti.. bet gal viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
as tai jauciu nieko nesiusiu gal gerai bus ir taip ant liemenuko
Atsakyti