Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

QUOTE(burundukas @ 2006 01 19, 18:22)
Nu tiek to, aš nesiginčysiu, tegul pati mezgėja nusprendžia kaip jai megzti, bet aš bet kokiu atveju megzčiau viena gera viena bloga, tik gerą išmezginėčiau iš prieš tai buvusios eilės...
Gal dar kas kokių pasiūlymų turi?

tai geriau tuo anglišku raštu gera su užmetimu ir bloga,o kitoj eilėj kaip matosi g.gif irgi taip pat gausis ax.gif
Atsakyti
Lai sprendžia pati mezgėja,kaip jai patogu megzt mirksiukas.gif mezgant mano minėtu raštu reikia purių siūlu,storų virbalu,labai neblogai žiūris sitas raštelis,nepagalvokit kad peršu savo nuomonę,tik garsiai pamąsčiau,jūsu minėtas raštelis irgi gražus drinks_cheers.gif
P.S.nepamirškit,kad mašininis mezgimas nuo mezgimo rankomis skiriasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va aš ką tik pati kitoj temoj radau, kad tas raštas vadinamas japoniškas, kita forumietė jį dar anglišku stulpeliu pavadino. Dėkui Mindira.

Palergonija, reiks ir tavo raštelį išbandyt, dar tokio niekada neteko megzt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2006 01 19, 19:53)
Nu va aš ką tik pati kitoj temoj radau, kad tas raštas vadinamas japoniškas, kita forumietė jį dar anglišku stulpeliu pavadino. Dėkui Mindira.

Palergonija, reiks ir tavo raštelį išbandyt, dar tokio niekada neteko megzt... ax.gif


Baandyk bandyk drinks_cheers.gif
žinot iš to sportinio intereso pati net pabandžiau ta raštą,na ne viens prie vieno,bet man panašus g.gif ,gaila tamsu fotkint,įmesčiau parodyt kaip atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 01 19, 18:48)
Lai sprendžia pati mezgėja,kaip jai patogu megzt mirksiukas.gif mezgant mano minėtu raštu reikia purių siūlu,storų virbalu,labai neblogai žiūris sitas raštelis,nepagalvokit kad peršu savo nuomonę,tik garsiai pamąsčiau,jūsu minėtas raštelis irgi gražus drinks_cheers.gif

tas raštelis tikrai gražus drinks_cheers.gif kažkada jaunystėj buvau megztuką nusimezgusi,tik tikrai daug siūlų reikia doh.gif
Atsakyti
bigsmile.gif nerealus megztukas, o ypač tas megztuko kraštas
user posted image
Atsakyti
cia yra neblogu modeliuku, tik gaila kad vokiskai sad.gif http://www.stricklin...3?bereich=damen
ups, yra ir angliskai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiren: 19 sausio 2006 - 21:42
QUOTE(Tonga @ 2006 01 19, 17:05)
Sveiktes tongue.gif

radau cia supermamoi megztuko modeli bet neradau rasto verysad.gif  gal galetumet kas padet? nors panasu koki....  siaip dar nelabai isivaizduoju kaip tuos krastekius padaryt ar juos rekia atskirai numegzt o paskui prisiut? o delkiseniu kaip?

sorry neesu didzioji mezgeja tai ir prasau pagalbos wub.gif

va megztukas:
user posted image

Raštelį galima suimprovizuoti, o kišenės mezgamos atskirai. Numezgi stačiakampį su nukirstu kampu, po to prie tos kraštinės, kur nukirstas kampas, primezgi kraštelį ir kišenę prisiuvi. Mezgiau tokias kišenes prie dukros megztinio. Atrodė kaip nuotraukoj 4u.gif
Atsakyti
Sveikos bitutes.
Nezinau ar tik aš neradau ar ne ten ieškau, bet labai užsimaniau tokio dalyko - megztinio kailinių. Kur rankovės ar dar kokios dalys būna megztos, o toliau kailis. Labai norėčiau poamatyti, nes taip kaip pati įsivaizduoju nelabai randu. Tad būkit geros jei kuri rasit tai nors pavyzduką kaip atrodo įmeskit, o aš paga tai jau atsirinksiu.
Iš anksto ačiū.
Atsakyti
Keletas moteriškų modelių su schemom, keletas idėjų ir keletas vyriškų modelių unsure.gif
Vat čia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(veiren @ 2006 01 19, 21:40)
cia yra neblogu modeliuku, tik gaila kad vokiskai sad.gif http://www.stricklin...3?bereich=damen
ups, yra ir angliskai smile.gif


nu gal aš very žiopla, bet nerandu, kur pasikeist į anglų kalbą doh.gif help, ką? blush2.gif
Atsakyti
http://photo.163.com.....dir=/12268528
Pažiūrėjimui wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 21 sausio 2006 - 13:23