Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

gal kuri turite sito grozio schemute uzisaugojusi?man iskarpos reikia,kaip ten ta po apacia megzti.ir gal gelytes kaip raityti buvo tam paciam lape?
pradejau megzti,greitai einasi,o kaip reiks virshu pabaigti ir nezinau doh.gif

http://www.biteplius...80-=(1716948341
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2006 04 05, 18:54)
Jau kelinta valanda narsau po visas temas. Vakar kazkurioje temoje maciau rozini megztuka, siandien nerandu ir nuo desktopo pav.ikelti nemoku. Megztukas rozinis - apacioje kiaurarastis, o virsuje kalnierius rozyciu. Arba padekite ikelti pv.is desktopo  verysad.gif

ne apie šį megztuką klausei, tiesa jis ne rožinis, o žalsvas, tačiau kažkur internete mačiau jų keleta spalvų g.gif tame tarpe ir rožinės spalvos mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Oi, kaip aš norėčiau to megztuko aprašymo wub.gif
Atsakyti
Deja , kiek žinau , aprašymo nėra schmoll.gif tik , atrodo , kažkuri buvo radusi nėrimo raštelius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2006 04 06, 21:02)
Oi, kaip aš norėčiau to megztuko aprašymo wub.gif


deja šio megztuo schemos nėra verysad.gif , kaip ir daugumos kitų, kuriuos randame kataloguose, tiesiog aš juos saugau kompe idėjoms, o kai noriu ką nors nerti, tai jau priderinu ir turimų raštelių mirksiukas.gif
tu net neisivaizuoji, kai panaršai tarkim po kiniečių puslapius ir atidarai kieno nors sukurtą albumą, o ten šimtais sukaupta įvairiausių megztukų, nertinių, topikų, ir t.t. ir dauguma be schemų doh.gif tačiau jei ką nors randu įdomesnio tai talpinu paveiksliuką kartu su schema, kad taip būtų patogiau norinčioms atsisiųsti ir nereikėtų kitoms skaityti dešimt prašymų mirksiukas.gif

Papildyta:
kaip pavyzdį tau pateiksiu šį puslapį ten viso 19 psl. ir vien tik įvairiausi nėriniai, tačiau deja verysad.gif visi be schemų , o tokių albumų kaip jau rašiau yra sukurti šimtai, tad belieka tik pačioms ką nors panaušus nerti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 04 06, 18:45)
ne apie šį megztuką klausei, tiesa jis ne rožinis, o žalsvas, tačiau kažkur internete mačiau jų keleta spalvų  g.gif tame tarpe ir rožinės spalvos  mirksiukas.gif

user posted image

merginos va šitam puslapy rusaitės įdėjo keletą panašių raštelių ir dalinasi patirtimi kaip šitą grožį megzti.tikiuosi pravers
Atsakyti
Linksmas sijonukas wub.gif schema
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2006 04 07, 13:15)
merginos va šitam puslapy rusaitės įdėjo keletą panašių raštelių ir dalinasi patirtimi kaip šitą grožį megzti.tikiuosi pravers

prie to pačio grįštu, čia pas lenkaites labai daug prirašyta,daug kas nusimezgė ir įvairus patarimai
Atsakyti
lyg ir tokio nemachiau chia
user posted image
aprashymas
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2006 04 07, 13:15)
merginos va šitam puslapy rusaitės įdėjo keletą panašių raštelių ir dalinasi patirtimi kaip šitą grožį megzti.tikiuosi pravers



Apie sita, apie sita thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Dar neperskaiciau rasto, bet vien pav.pamacius euforija istiko. As maciau rozini, bet spalva nesvarbu, rastelio ieskau. Aciuuuuuuu
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Nisoms labutis gal kas turit originaliu modeliuku mergaitem 10metuku. nieko idomaus nerandu. dekoju
Atsakyti