Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

QUOTE(Jurga_urte @ 2006 04 04, 15:46)
sveika, labai gaila, bet ne, net visus prekybcentrius, siulu skyrius apieskojau verysad.gif
reiks konstruotis, bet va ir tu virvuciu gelytems reikia, bet, kiek vaiksciojau, niekur nemaciau

virvuchiu machiau hiper maximoj atskirame siuvimo reikmenu skyriuje, ten sagu yra ir kitokiu velnio siuvimui (beveik prieshais kika) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kas ieško kokio modeliuko čia jų labai daug... Paspaudus ant vėliavėlės atidaro aprašymą (angliškai) bigsmile.gif ups čia tik vienas o va daugiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 04 balandžio 2006 - 20:30
Paprasta , bet man labai gražu

palaidinukė su sijonuku

schemutė


dar truputis aprašymo
Atsakyti
tikrai paprastas bet grazus thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 04 05, 07:51)

nugi grazhu, bet darbo turbut baisiai daug doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 05 balandžio 2006 - 08:35
QUOTE(X-iuke @ 2006 04 05, 09:34)
nugi grazhu, bet darbo turbut baisiai daug  doh.gif

drinks_cheers.gif nes tų gėlyčių tai labai daug reikia,o ir sujungti jas doh.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos darbštuolytės 4u.gif

Gal man galėtumėte pagelbėti? Niekur nerandu megztų/nertų aksesuarų skyrelio verysad.gif Labai norėčiau kokį diržą ar dar kokią nors smulkmeną nusinerti/nusimegzti. Radau temą apie diržus, bet ten nuorodos apie diržų pynimą, kas man visiškai netinka.... Pagelbėkit, ka? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiluma @ 2006 04 05, 14:05)
Sveikos darbštuolytės  4u.gif

Gal man galėtumėte pagelbėti? Niekur nerandu megztų/nertų aksesuarų skyrelio  verysad.gif  Labai norėčiau kokį diržą ar dar kokią nors smulkmeną nusinerti/nusimegzti. Radau temą apie diržus, bet ten nuorodos apie diržų pynimą, kas man visiškai netinka.... Pagelbėkit, ka?  blush2.gif  4u.gif

va čia yra diržas,kepurė ir tašytė,gal bent šiek tiek padėsiu
user posted image
aprašymas1
aprašymas2
Atsakyti
Jau kelinta valanda narsau po visas temas. Vakar kazkurioje temoje maciau rozini megztuka, siandien nerandu ir nuo desktopo pav.ikelti nemoku. Megztukas rozinis - apacioje kiaurarastis, o virsuje kalnierius rozyciu. Arba padekite ikelti pv.is desktopo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 05 balandžio 2006 - 18:00
[quote=*MONAMI*,2006 04 05, 09:45]
drinks_cheers.gif nes tų gėlyčių tai labai daug reikia,o ir sujungti jas doh.gif
[/quote
Na nemanau , kad labai daug darbo mirksiukas.gif ax.gif , kaip ir prie kiekvieno nėrinio , ypač suknelės , o čia tos gėlytės labai jau paprastai neriasi ir vis iš karto prijunginėji smile.gif
Atsakyti
Katiniuks> labai ačiū 4u.gif Bandysiu panarplioti smile.gif
Atsakyti