Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

Na ir kaip gavosi? Kaip po to sekėsi apnert? Ir ką iš jų po to darei? Ir dar iš kokių siūlų darei?
Atsakyti
QUOTE(ugniomama @ 2006 03 19, 14:16)
Na ir kaip gavosi? Kaip po to sekėsi apnert? Ir ką iš jų po to darei? Ir dar iš kokių siūlų darei?

Kaip pirmam kartui pusei velnio. Norėjau nufotografuoti, bet tik ką kambarius sutvarkiau, nerandu doh.gif
Antra gėlytė nesigavo, tai nusprendžiau pasidaryti didelį rėmą ir pabandyti su storesne juostele. Kai išmoksiu bėgsiu pas tėvuką užsakymą padaryti. Senas stalius, gal sumeistraus biggrin.gif
Su degtuku dėžute bandžiau - negraži gėlytė gavosi schmoll.gif
Atsakyti
Tik dabar sugalvijau paklaust, o kaip tu ta bulvę pasidarai?
As taip galvoju: atsiūpjauni griežinėlį ir jame skilutę padarai, kad po to būtų galima viduriuką sutvarkyt, nes tai reik padaryt nenuėmus g.gif g.gif g.gif . O gal kaip nors kitaip tu darai? umn.gif
Atsakyti
Tuoj mergaitės pradės juoktis iš mūsų lotuliukas.gif
Taigi aš tik pabandymui ax.gif , žinoma nepatogu schmoll.gif Griežinėlį atpjoviau ir subedžiojau kvadratą iš degtukų (galima apskritimą). Norėjosi gėlyčių darymo techniką perprasti blush2.gif
Atsakyti
Aš tai pabandymui pasidariau rėmelį iš putplasčio gabaliuko, prismaigsčiau dantų krapštukų, tik jie velniškai badėsi, tia mečiau daryt tas gėlytes blush2.gif
Atsakyti
Labas merginos, parodysiu savo darbelį biggrin.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(indreka @ 2006 03 19, 15:38)
Labas merginos, parodysiu savo darbelį  biggrin.gif
user posted image

thumbup.gif kad tik vasara būtų šilta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 02 23, 19:59)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image

gal turi ilgo ruzavo ir tu dvieju pirmu sviesiu schemas?jei taip,gal gali atsiusti i ivetap@gmail.com
dzenkuje wink.gif
Atsakyti
tai ar kam nors tos gėlytės pavyko. Ar kas nors ką nors pasidarė gražaus g.gif , ar visai neapsimoka su jom pradėt terliotis ir gaisti savo brangų laiką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2006 03 19, 11:41)
Merginos, man įdomu, kaip jūs apsakaičiuojate, kiek siūlų reikės megztukui. Žinau, kad nuo daug ko priklauso, bet aš kažkaip vis nusiperku per mažai(dažniausiai) arba per daug.


Aš jau daug daug metų mezgu,bet šitos problemos niekaip neišsprendžiu lotuliukas.gif ,o beto ir labai nebesistengiu.... doh.gif
Atsakyti
Čia dar priklauso ir nuo siūlų metražo , nuo storio ,ir kaip mezgi -laisvai ar kiečiau,bet ir aš dažnai nepataikau ,jei nusiperku mažiau ,tai pritrūksta ir atvirkščiai.O šiaip kažkada tokį ptarimą skaičiau,jei abejoji ar užteks , tai pirkti vienu daugiau ,nes jeigu pritruks ,gali tokio atspalvio nebebūt ir bus tada vargo,lakstymo po parduotuves , o kai bus prarastos visos viltys ,mezginys bus numestas schmoll.gif .Va, kad prirašiau blink.gif ,bet aš pati kažkodėl šituo ptarimu nevisada vadovaujuosi, tai retkarčiais nusvylu g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga_urte @ 2006 03 18, 21:13)
labai grazu smile.gif
beje pavarciau nuorodos sios puslapius kitus, ten tokios gelytes daromos ant plastmasinio remelio - pagrindo
gelytes,
idomu, kur butu galima toki rast Kaune?
gal kuri zinot?
buciau labai dekinga ax.gif

Pirkti niekur nemačiau, pasidariau iš kamštinės medžiagos
Atsakyti