Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

turiu bet neturiu skanerio... paieskosiu gal kokia internetine foto turiu
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
cia kazkas panasaus
Atsakyti
va cia kazkas panasau... tik noreciau, kad butu rankoves atskirai... pastebejau, kad mezgant ar neriant rankoves isviena, po pazastimi susidaro audinio sluoksnis... turiu toki megztini - nelabai patogu... blush2.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Rasavei @ 2006 03 18, 11:06)


kokios grozybes, vau... smile.gif
ypac ta alyvine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2006 03 15, 10:39)
Neprisimenu kurioj temoj buvau idejus sita nuoroda bet idedu cia,gal kuri labiau seka ir geriau prisimena. Kelios merginos prase manes vel ideti gelyciu darymo ant pagrindo aprasymus. Jie randas stai CIA
kalbu apie stai ka :
user posted image


labai grazu smile.gif
beje pavarciau nuorodos sios puslapius kitus, ten tokios gelytes daromos ant plastmasinio remelio - pagrindo
gelytes,
idomu, kur butu galima toki rast Kaune?
gal kuri zinot?
buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurga_urte: 18 kovo 2006 - 20:16
Na,čia pas jus galima prisižiūrėti gražumynų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vijja @ 2006 03 18, 22:03)
Na,čia pas jus galima prisižiūrėti gražumynų thumbup.gif


Ar čia naujas būdas prisirinkti žinučių - eiti per visas temas ir rašyti visur tą patį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 03 18, 23:05)
Ar čia naujas būdas prisirinkti žinučių - eiti per visas temas ir rašyti visur tą patį?  g.gif



lotuliukas.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 03 18, 23:05)
Ar čia naujas būdas prisirinkti žinučių - eiti per visas temas ir rašyti visur tą patį?  g.gif

Kaip supratau, tai taip ir yra, nes visur žinutės parašytos kelių minučių skirtumu thumbup.gif O per tas 4 minutes (dvi temos atsakytos kas 4 minutes doh.gif ) nespėji nė pirmo puslapio pažiūrėt doh.gif doh.gif O dar ir parašyt.
Nesuprantu, kaip moderatoriai neduoda įspėjimų už tokius žinučių rinkimus g.gif



Persiprašau doh.gif doh.gif Yra ir kas minutę doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 19 kovo 2006 - 09:14
Merginos, man įdomu, kaip jūs apsakaičiuojate, kiek siūlų reikės megztukui. Žinau, kad nuo daug ko priklauso, bet aš kažkaip vis nusiperku per mažai(dažniausiai) arba per daug.
Atsakyti
Gal kas nors pirko tokį lankelį Vilniui, gėlytėm daryt. Būtų labai ydomu sužinot kur? Labai norėčiau pabandyt blush2.gif [COLOR=green]
Atsakyti
QUOTE(ugniomama @ 2006 03 19, 13:47)
Gal kas nors pirko tokį lankelį Vilniui, gėlytėm daryt. Būtų labai ydomu sužinot kur? Labai norėčiau pabandyt  blush2.gif [COLOR=green]

Jeigu apie lankelį į kurį tokie pagaliukai sukalti...
...man taip smalsu buvo tas gėlytes pasidaryti, kad į bulvę degtukų prismaigščiau ir pabandžiau bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti