Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

QUOTE(Latte @ 2006 03 14, 10:45)
Gal kas turi kokių liemenių modeliukų? 4u.gif Turiu vienspalvius siūliukus ir neesu profesonali mezgėja, bet noriu pabandyti sau kažką pasigaminti 4u.gif Labai dėkui iš anksto kas pagelbės mirksiukas.gif


Liemenėms yra atskira tema ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ladute: 14 kovo 2006 - 16:03
Kazkas prase ...gaila su aprasymais as nerandu..na butu rusiska klaviatura gal rasciau...

tapkes blink.gif user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Jetus, man net avėti gaila būtų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2006 03 15, 07:42)
Jetus, man net avėti gaila būtų  tongue.gif

drinks_cheers.gif čia tik dėl grožio bigsmile.gif
Atsakyti
Neprisimenu kurioj temoj buvau idejus sita nuoroda bet idedu cia,gal kuri labiau seka ir geriau prisimena. Kelios merginos prase manes vel ideti gelyciu darymo ant pagrindo aprasymus. Jie randas stai CIA
kalbu apie stai ka :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2006 03 15, 09:39)
Neprisimenu kurioj temoj buvau idejus sita nuoroda bet idedu cia,gal kuri labiau seka ir geriau prisimena. Kelios merginos prase manes vel ideti gelyciu darymo ant pagrindo aprasymus. Jie randas stai CIA
kalbu apie stai ka :
user posted image

labai grazhus dalykeliai tenai wub.gif , o idomu ish ko tie siulai, ten tikriausiai ne siulai, o kazhkokios virvutes ar kas??? kur ji gaut? g.gif
Atsakyti
QUOTE(S@ulyte @ 2006 03 10, 10:12)
sveikos mezgėjėlės 4u.gif
mano brangi mamytė sumąstė numegzti tapkutes ir įpareigojo mane surasti modeliukų
bandžiau ieškoti, bet niekur neradau doh.gif
gal kas turit?pasidalinkit....
dėkui 4u.gif

Va čia visokių šlepečių ir bačiukų ne tik vaikams yra
Atsakyti
blink.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 03 16, 09:35)

doh.gif man tai negrazu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 03 15, 10:23)
labai grazhus dalykeliai tenai wub.gif , o idomu ish ko tie siulai, ten tikriausiai ne siulai, o kazhkokios virvutes ar kas??? kur ji gaut? g.gif

mačiau plonų virvučių audiniais prekiaujančiose parduotuvėse, ten galima rasti įvairiausių spalvų, platumo.
Mačiau tiek medvilninių, tiek šilkinių juostelių, nemanau kad brangiai jos kainuoja, nes vidutinio platumo šilkinės juostelės 1 metras kainuoja 40-80 cnt.

ech kad jau prakalbom apie juosteles, tai įmesiu nuoruodą nors ir visai ne į temą doh.gif , ten tokios grožybės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Jolanciukas: 16 kovo 2006 - 11:40
user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikutes,
gal kuri schemute ar aprasyma kokio megztuko, kuris visiskai atidengia patukus??? buciau labi dekinga.. 4u.gif

Atsakyti