Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

Mielosios mezgėjėlės,

labai prašau padėti- labai noriu nusimegzti sumetamą per priekį su raišteliu megztuką. rolleyes.gif Gal kas tuite tikslią schemelę, kaip megzti? Turiu moherinių siūlų, tai planuoju kiauraraščiu narplioti... Būkit gerutės, pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Urtelė @ 2006 03 07, 10:46)
Mielosios mezgėjėlės,

labai prašau padėti- labai noriu nusimegzti sumetamą per priekį  su raišteliu megztuką.  rolleyes.gif Gal kas tuite tikslią schemelę, kaip megzti? Turiu moherinių siūlų, tai planuoju kiauraraščiu narplioti... Būkit gerutės, pasidalinkit patirtimi  4u.gif

perversk atgal per kelis lapus ir rasi g.gif
Atsakyti
sveikos mezgėjėlės 4u.gif
mano brangi mamytė sumąstė numegzti tapkutes ir įpareigojo mane surasti modeliukų
bandžiau ieškoti, bet niekur neradau doh.gif
gal kas turit?pasidalinkit....
dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S@ulyte @ 2006 03 10, 09:12)
sveikos mezgėjėlės 4u.gif
mano brangi mamytė sumąstė numegzti tapkutes ir įpareigojo mane surasti modeliukų
bandžiau ieškoti, bet niekur neradau doh.gif
gal kas turit?pasidalinkit....
dėkui 4u.gif

taigi yra atskira tema apie tapkytes kojnes ir panashius mezginius - ten paieshkok smile.gif
Atsakyti
Kaip jums sis?? rolleyes.gif
http://strimfoto.ru/...6aebe06db8de6f/
Atsakyti
QUOTE(jurga...a @ 2006 03 10, 09:22)

gliazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 03 10, 10:14)
taigi yra atskira tema apie tapkytes kojnes ir panashius mezginius - ten paieshkok  smile.gif


tai kad aš radau tik tapkytes vaikučiams, o man reikia suaugusiems žmonėms... blush2.gif
Atsakyti
melsvas megztukas
Atsakyti
suknute wub.gif
Atsakyti
Merginos, visa diena cia prasedejau. Nu koks grozis, negaliu
Ir todel turiu toki prasyma, gal kuri is Vilniuje esanciu auksarankiu sutiktu ir man numegzti/nunerti keleta grozybiu is jusu cia parodytu. Siulus galeciau pirkti ir pati, jei paaiskintumet man, kiek ir kokiu reikia. parasykit, prasau i az, kas apsiimtu. Labai labai aciu, ir atsiprasau, kad tersiu eteri, nu negaliu kentet, koks grozis. Saunuoles. Labai jums pavydziu. wub.gif
Atsakyti
Gal kas turi kokių liemenių modeliukų? 4u.gif Turiu vienspalvius siūliukus ir neesu profesonali mezgėja, bet noriu pabandyti sau kažką pasigaminti 4u.gif Labai dėkui iš anksto kas pagelbės mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turit schemute megztinio ilgo- kaip sukneles? bet fasonas ne sukneles o daugiau kaip megztinio tik laabai ilgo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti