Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

QUOTE(bugie @ 2006 02 28, 09:25)
o man šitos nuorodos neatidaro  g.gif



QUOTE(Užsispyrusi @ 2006 02 28, 10:22)
Ir man neatidro... verysad.gif

drinks_cheers.gif gal šeiminikė kur kitur įdėtų g.gif
Atsakyti
ir man neatidaro, o taip noreciau pamatyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*DAIVA* @ 2006 02 21, 21:28)
mergičkos gal kas turit šitą schemutę wub.gif
user posted image

Mergytės,gal galit schemtę šito darbelio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2006 03 01, 09:37)
Mergytės,gal galit schemtę šito darbelio wub.gif

tai kad man atrodo jos nėra schmoll.gif
Atsakyti
user posted image


valio pavyko nuotrauka ikelt

sveikos, as cia naujoke, bet einu prie esmes
pradejau megsti sita magstini, tik nezinau ar gausis. prasta as mezgeja.
darbstuoleles bituteles gal kaskur ir yra , o rusiskai ir angliskai nesuprantu. as labai jusu prasau, gal galit man padet noriu nusimegsti su nu leistom rabnkovem, bet nezinau po kiek ir kiek eiliui nuleidinet, priekine ir nugaros dali. ir taipas kiek akiu dadedinet rankovei ir kas kiek akiu ir kaip ja uzbaigti. zodziu mane domina viskas. ar galit kuri norss padet. gal bus paprasciau jei rasysite i az.
labai aciu isanksto, jums balionu siunciu biteles 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutamano: 01 kovo 2006 - 11:36
QUOTE(dontstop @ 2006 02 27, 18:54)
Frida666, nuostabūs darbai  thumbup.gif
Ypač patiko megztas paltas, jei nepaslaptis, kiek laiko ji mezgei?  ax.gif

Aciu aciu:)
As mezgu pakankamai greitai, palta nunarpulinau per koki menesi, bet ne kiekviena diena prisesdama, nes ne visada laiko buna. Mezgiau is Vernito siulu, 100 gramu kainuoja 3 litus. Tai kilogramo nesumezgiau, dar liko ziemai salikui:)
Atsakyti
QUOTE(,2006 03 01, 18:25)
Aciu aciu:)
As mezgu pakankamai greitai, palta nunarpulinau per koki menesi, bet ne kiekviena diena prisesdama, nes ne visada laiko buna. Mezgiau is Vernito siulu, 100 gramu kainuoja 3 litus. Tai kilogramo nesumezgiau, dar liko ziemai salikui:)


Frida666, o tau Vernito siulai nesitampo? As tris megztinius (na, vienas panasiai kaip tavo - liemene su rankovem biggrin.gif ) turiu nusimezgus, tai visi po skalbimo issitampo verysad.gif Jau paskutini atrodo pakankamai tampriai mezgiau ir siulai atrodo siurkstesni nei pries tai buve (nors sudetis tokia pati), ir taip graziai gavosi blush2.gif Taigi, vakar sudrekinau ir palyginau ties kaklu (nes iskirpte didele ir siek tiek rietesi i vidu) ir spek... issitampe verysad.gif Na, bendro vaizdo nesugadino, bet jau zinau, kad isskalbus issitampys cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2006 03 02, 09:52)
Frida666, o tau Vernito siulai nesitampo? As tris megztinius (na, vienas panasiai kaip tavo - liemene su rankovem biggrin.gif ) turiu nusimezgus, tai visi po skalbimo issitampo  verysad.gif Jau paskutini atrodo pakankamai tampriai mezgiau ir siulai atrodo siurkstesni nei pries tai buve (nors sudetis tokia pati), ir taip graziai gavosi blush2.gif  Taigi, vakar sudrekinau ir palyginau ties kaklu (nes iskirpte didele ir siek tiek rietesi i vidu) ir spek... issitampe verysad.gif  Na, bendro vaizdo nesugadino, bet jau zinau, kad isskalbus issitampys cry.gif

Megzdama pridėk paprastą medvilninį tokios pat spalvos siūlą, jis prilaiko ne taip tamposi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vvile @ 2006 03 02, 21:25)
Megzdama pridėk paprastą medvilninį tokios pat spalvos siūlą, jis prilaiko ne taip tamposi  mirksiukas.gif



Aciu vvile aciuks.gif uz patarima, tik kaip tuos atspalvius atitaikyt, kad nesiskirtu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2006 03 02, 08:52)
Frida666, o tau Vernito siulai nesitampo? As tris megztinius (na, vienas panasiai kaip tavo - liemene su rankovem biggrin.gif ) turiu nusimezgus, tai visi po skalbimo issitampo  verysad.gif Jau paskutini atrodo pakankamai tampriai mezgiau ir siulai atrodo siurkstesni nei pries tai buve (nors sudetis tokia pati), ir taip graziai gavosi blush2.gif  Taigi, vakar sudrekinau ir palyginau ties kaklu (nes iskirpte didele ir siek tiek rietesi i vidu) ir spek... issitampe verysad.gif  Na, bendro vaizdo nesugadino, bet jau zinau, kad isskalbus issitampys cry.gif

I paltuka siuvau pamusala, tai nesitampo, dar kelis rubelius esu nusimezgusi, tai kazkaip nepastebejau, kad tampytusi. Gal nuo skalbimo ar dar ko nors priklauso. Tik as pastebejau, kad Vernito siulai linke "pumpuruotis", tai yra, jie pakankamai greit susivelia.
Atsakyti
QUOTE(Frida666 @ 2006 03 03, 13:16)
I paltuka siuvau pamusala, tai nesitampo, dar kelis rubelius esu nusimezgusi, tai kazkaip nepastebejau, kad tampytusi. Gal nuo skalbimo ar dar ko nors priklauso. Tik as pastebejau, kad Vernito siulai linke "pumpuruotis", tai yra, jie pakankamai greit susivelia.

Taigi turi šį trūkumą Vernito siūlai g.gif Aš jei nepridedu medvilninio siūlo tai žinodama, jog tamposi, mezgu mažesnį rūbą, tai jei pasitempe, gaunasi normalus blush2.gif
Atsakyti
user posted image
APRAŠYMAS
Papildyta:
user posted image
APRAŠYMAS
Atsakyti