Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

Ikisu nosi pasimaivyt - pasirodyt, kaip vasarai ruosiuosi biggrin.gif
P. S. sorry uz nekokybe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maman @ 2006 02 20, 23:09)
Ikisu nosi pasimaivyt - pasirodyt, kaip vasarai ruosiuosi  biggrin.gif
P. S. sorry uz nekokybe  blush2.gif

Tik nepamirški pirma po dušu namie išbandyti biggrin.gif
Ech, man tokią figurą biggrin.gif ir aš nerčiausi tokį biggrin.gif
Atsakyti
Merginos ,gal kas matėt šios bliuzkutės raštą 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(maman @ 2006 02 20, 23:09)
Ikisu nosi pasimaivyt - pasirodyt, kaip vasarai ruosiuosi  biggrin.gif
P. S. sorry uz nekokybe  blush2.gif

Maivykis maivykis, labai gražu 4u.gif Tik man šiai vasarai visai neaktualu tongue.gif

QUOTE(rim@ @ 2006 02 21, 00:00)
Tik nepamirški pirma po dušu namie išbandyti  biggrin.gif

lotuliukas.gif tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Patarkit kiek tokiam reikėtų siulų plonų?
Atsakyti
QUOTE(Ping @ 2006 02 21, 08:41)
user posted image
Patarkit kiek tokiam reikėtų siulų plonų?


Grazus megstinukas,gal shemute turi?
Atsakyti
oi koks gražus megstukas,JOLYSKA mane aplenkė,aš irgi norėjau dėl sužinot ar yra schemutė
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2006 02 21, 01:00)
Tik nepamirški pirma po dušu namie išbandyti  biggrin.gif


QUOTE(dincikas @ 2006 02 21, 09:30)
Maivykis maivykis, labai gražu 4u.gif Tik man šiai vasarai visai neaktualu tongue.gif
lotuliukas.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif


Ale kad jau pernai virsutine dali isbandziau tongue.gif ir po dusu, ir ezere lotuliukas.gif Siemet beliko persinert triusikus ir pakoreguoti virsutine dali, bo po gimdymo krutine is B i C pavirto tongue.gif O suslapus tokia maudymke ne ka prastesne uz tikra: nepersisviecia, nesmunka (kaip cia kazkas kad rase), nesigumuluoja ir t. t. A, tiesa, gal truputi nerta uzsirisimo juostele nugara spaudzia. Tai nerianciom ar nersianciom maudymkes nuosirdziai patarciau vietoj siulines juostikes kokia plona gumyte itaisyti ( ju dabar visokiu buna pirkt). Ir i triusikus guma isiukit, bo tai smuks ir kitokiu diskomfortu bus tongue.gif Nebent jau man tai su guma pats tas.
dincikai, ateis ir tavo laikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maman @ 2006 02 21, 10:28)
Ale kad jau pernai virsutine dali isbandziau tongue.gif ir po dusu, ir ezere  lotuliukas.gif Siemet beliko persinert triusikus ir pakoreguoti virsutine dali, bo po gimdymo krutine is B i C pavirto  tongue.gif O suslapus tokia maudymke ne ka prastesne uz tikra: nepersisviecia, nesmunka (kaip cia kazkas kad rase), nesigumuluoja ir t. t.  A, tiesa, gal truputi nerta uzsirisimo juostele nugara spaudzia. Tai nerianciom ar nersianciom maudymkes nuosirdziai patarciau vietoj siulines juostikes kokia plona gumyte itaisyti ( ju dabar visokiu buna pirkt). Ir i triusikus guma isiukit, bo tai smuks ir kitokiu diskomfortu bus  tongue.gif Nebent jau man tai su guma pats tas. 
dincikai, ateis ir tavo laikas  smile.gif



O iš kokių siūliukų tą grožybę reik nert ? Girdėjau yra specialių maudimukams ir apatiniam trikotažui megzti skirtų siūlų, gal kas bandė ?
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2006 02 21, 10:45)
oi koks gražus megstukas,JOLYSKA mane aplenkė,aš irgi norėjau dėl sužinot ar yra schemutė

Tai kad cia jau buves modeliukas is ankstesniu puslapiu forumo, deja be schemos, nebent as neradau, as tai savo rasta pasirinkau ir bus be ripuliuku tik uzdedamu priekiu tik vat nzn kiek siulu tokiam pirktis.
Atsakyti
QUOTE(Ping @ 2006 02 21, 08:41)
user posted image
Patarkit kiek tokiam reikėtų siulų plonų?

Aprašymas anglų kalba čia
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2006 02 21, 12:11)
Aprašymas anglų kalba  čia

labai ačiū clap.gif
Atsakyti