Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

QUOTE(Skarlet @ 2006 02 11, 11:17)
Kai sumezgi, atrodo kaip džinsas - tokie mėlyni, kaip nugarinti. Labai gražūs, tik anksčiau brangoki buvo ir tik kokių 3 atspalvių - šviesesni, tamsesni.


oho blink.gif aš ir negirdėjusi apie tokius... Skamba labai viliojančiai rolleyes.gif
Atsakyti
Sudominot mane su tais dzinsiniais siulais smile.gif Turetu buti grazu smile.gif Tik kur ju rasti,gal kas zinot?
Atsakyti
dzinsiniai siulai patys sau yra grazus ir is ju nieko mandro neverta daryti. atrodo liuks, blunka su kiekvienu plovimu , nesiojimu
Atsakyti
ateinu čia akis paganyti... biggrin.gif
Atsakyti
Dzinsiniu siulu pasidairykite siulu parduotuvese, esu pirkusi "Verpaluose". Tuomet buvo triju spalvu: zydri, melyni ir smeliniai. Esu nusimezgusi is ju. Megztukas tikrai labai svelnus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2006 02 12, 08:58)
Sudominot mane su tais dzinsiniais siulais smile.gif Turetu buti grazu smile.gif Tik kur ju rasti,gal kas zinot?


Jei Vilniuj, tai tikrai neseniai buvo VCUP 5 aukšte, Verpaluose ir Pilaitės Rimi siūlų parduotuvytėj 4u.gif
Atsakyti
O gal kas gerose akyse matete?
Atsakyti
Džinsinių siūlų mačiau Casa Lanoj,Kaune jų yra ir bazėj,kelių atspalvių
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 02 09, 18:55)



shito aprashymas butu? o gal pn megztuku [ susikeichianchiais krashtais] ishkarpu turit?
Atsakyti
user posted image

mano svajoniu megztukas wub.gif kaip gelytes daryt kazkur machiau, bet nzn kaip del ishkarpu g.gif
Atsakyti
nėštukėms ir ne tik wink.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 02 12, 19:34)
Džinsinių siūlų mačiau Casa Lanoj,Kaune jų yra ir bazėj,kelių atspalvių

o kaip jie supakuoti ar kas ant jų užrašyta g.gif
iš kur žinoti,kad jie džinsiniai g.gif

QUOTE(Liorka @ 2006 02 12, 20:14)
shito aprashymas butu? o gal pn megztuku [ susikeichianchiais krashtais] ishkarpu turit?

manę irgi domintų sukeičiami ir jų schemos ax.gif
Atsakyti